Skocz do zawartości

Scenic 1.9


Wojtas_BB

Rekomendowane odpowiedzi

bry zlosnik.gif

Ponieważ Xsara już jest ustawiona w kierunku przepaści, zapadła rodzinna decyzja o szukaniu następcy - następca został generalnie wybrany już czyli

Renault Scenic II

Po moich doświadczaniach (nie mogę powiedzieć że złych, bo nie) ma być benzyna 1.6 bo 2.0 to dużo za dużo, ma to być 2 auto w rodzinie, głównie jazda po mieście z młodym i do pracy i 2-3 razy do roku gdzieś dalej, bo alfa mała jest. W sumie zakładany przebieg to 5-7 tys km/rok.

Plan na zakup - po nowym roku, ale jak się trafi okazja to może być wcześniej no i ....

Kumpel dzisiaj dzwoni, że może będzie Scenic, w zakładanym przeze mnie mniej więcej budżecie, 2004 albo 2006 rok (nie pamięta dokładnie) od jego mechanika (który pewnie w przyszłości będzie też moim mechanikiem) oryginalny przebieg ok 90 tys km, serwisowany, bo jeździła nim jego żona, zadbany itd... ale 1.9 w klekocie pędzonym gnojówką....

no i teraz mam dylemat, bo z jednej strony nie chcę już diesla, klekocze, w zimie zimno, po mieście jeździ się kiepsko, trzeba się pierniczyć z turbiną itd...

z drugiej strony auto z niedużym przebiegiem, generalnie pewnego pochodzenia, zadbane... grzech nie brać....

Doradźcie teraz i powiedźcie coś o tym silniku czego się w nim bać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak małe przebiegi jest sens brania diesla sick.gif

miałem jednego i tak dał mi w palnik że nie chce już ładować się w koszta ok.gif

wyobraź sobie ile będą kosztować np wtryski albo turbina i zastanów się czy jest sens ok.gif

na twoim miejscu szukał bym 1.6 ok.gif no chyba że weźmiesz pod uwagę że możesz wpakować gaz to 2.0 ok.gif

Jaki budżet masz na auto ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na tak małe przebiegi jest sens brania diesla

właśnie tak tez uważam, ale wiesz jaki jest rynek używanych aut, a jak się trafia okazja to człowiek duma. Ostatnio tak wziąłem Silo i w sumie auto naprawdę chwaliłem, ale to był mój pierwszy diesel i po 5 latach stwierdziłem, że ostatni

> miałem jednego i tak dał mi w palnik że nie chce już ładować się w koszta

> wyobraź sobie ile będą kosztować np wtryski albo turbina i zastanów się czy jest sens

właśnie nad tym się zastanawiam....

> na twoim miejscu szukał bym 1.6 no chyba że weźmiesz pod uwagę że możesz wpakować gaz to 2.0

właśnie dlatego szukam 1.6, gazu zakąłdać nie mam zamiaru, ale z gazem może być

> Jaki budżet masz na auto ?

jakieś 15 tys ale już raczej wliczając pakiet startowy. Ubezpieczenie pójdzie z innej kupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze n takie przebiegi nie kupiłbym za żadne skarby diesla, opłaty wyższe, eksploatacja wyższa, 1.9 DCi uchodziły za bardzo awaryjne. Ja ostatnio współczuje mojemu znajomemu który kupił kangoo z 1.5 DCi... Ciągle coś... Choinka na zegarach, litania błędów po podłączeniu kompa, gaśnięcie podczas jazdy i brak możliwości odpalenia ponownego... Ogólnie chce przeklnąć to auto... Diesel jest beee i tyle... Sam miałem kilka i więcej też już nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie diesla, nie podobało Ci się Stilo z JTD, a na DCi patrzysz? Wojtku nono.gif

Bać 2,0 135KM, dać lpg i wyjdzie taniej i przyjemniej jak diesel, a rozgrzewa się zdecydowanie szybciej niż Punto 1,2.

Nie kupuj diesla, szukaj wypasa z 2,0 beną i lpg, butla podejdzie 57l w koło, instalką do mojej MEgi kosztowała 2,2kpln wraz z emulatorem poziomu paliwa ok.gif

W razie czego wal na priv 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie diesla, nie podobało Ci się Stilo z JTD, a na DCi patrzysz?

patrzę tylko i wyłącznie ze względu na fakt, że auto praktycznie pewne, z pewnych rąk, mechanicznie w 100% sprawne z dużym prawdopodobieństwem, że obecny właściciel i tak by to auto serwisował.

Nic więcej mnie stronę diesla nie kieruje. A na stilo nie narzekałem, poza faktem że było dieslem a nie benzyną zlosnik.gif

ale generalnie po lekturze forum scenica jestem praktycznie wyleczony zlosnik.gif

A jak nie kupię już zagazowanej benzyny to pewnie gazu nie założę, za tak małe przebiegi średnio opłacalne to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> patrzę tylko i wyłącznie ze względu na fakt, że auto praktycznie pewne, z pewnych rąk,

> mechanicznie w 100% sprawne z dużym prawdopodobieństwem, że obecny właściciel i tak by to auto

> serwisował.

> Nic więcej mnie stronę diesla nie kieruje. A na stilo nie narzekałem, poza faktem że było dieslem

> a nie benzyną

> ale generalnie po lekturze forum scenica jestem praktycznie wyleczony

> A jak nie kupię już zagazowanej benzyny to pewnie gazu nie założę, za tak małe przebiegi średnio

> opłacalne to będzie.

W warunkach bojowy moich Megane 2,0 spaliło 2l mniej beny niż moje Stilo 1,6 oink.gifzlosnik.gif

Scenic też jest wdzięczny, albo Espace... swiety.gifdevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze n takie przebiegi nie kupiłbym za żadne skarby diesla, opłaty wyższe, eksploatacja wyższa,

> 1.9 DCi uchodziły za bardzo awaryjne. Ja ostatnio współczuje mojemu znajomemu który kupił

> kangoo z 1.5 DCi... Ciągle coś... Choinka na zegarach, litania błędów po podłączeniu kompa,

> gaśnięcie podczas jazdy i brak możliwości odpalenia ponownego... Ogólnie chce przeklnąć to

> auto... Diesel jest beee i tyle... Sam miałem kilka i więcej też już nie chce...

Które to są wyższe opłaty? Jaka wyższa eksploatacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Większość sceników 1,9 w PL trafiło do kraju z nie wiadomo jak bardzo przekręconym licznikiem,to i

> awarie muszą być. A potem narzekanie,że panie 100 000 km i silnik padł a pewnie miał

> przejechane 400 000 km.

też prawda ok.gif

znam krajową sztukę 1,9 120KM i ma już ponad 650kkm, nic specjalnego się nie dzieje ok.gif

Wojtkowi z racji sposobu użytkowania diesel nie podejdzie zdecydowanie 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze n takie przebiegi nie kupiłbym za żadne skarby diesla, opłaty wyższe, eksploatacja wyższa,

> 1.9 DCi uchodziły za bardzo awaryjne. Ja ostatnio współczuje mojemu znajomemu który kupił

> kangoo z 1.5 DCi... Ciągle coś... Choinka na zegarach, litania błędów po podłączeniu kompa,

> gaśnięcie podczas jazdy i brak możliwości odpalenia ponownego... Ogólnie chce przeklnąć to

> auto... Diesel jest beee i tyle... Sam miałem kilka i więcej też już nie chce...

nie wiesz co mówisz tu na forum Diesel z 1.5 spisują się bdb grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego znajomego on 1.5 Dci chce przeklnąć!!!! Cuda na kiju... Wyższe OC tutaj akurat dotyczy 1.9. Koszty eksploatacji... wtryski, turbo, dwumas, pompa, nawet świece żarowe w porównaniu do zwykłych to majątek... Miałem DCi to wiem ile co kosztuje niestety jak nadarzyła się okazja zaraz sprzedałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda na kiju... Wyższe OC tutaj akurat

> dotyczy 1.9. Koszty eksploatacji... wtryski, turbo, dwumas, pompa, nawet świece żarowe w

> porównaniu do zwykłych to majątek... Miałem DCi to wiem ile co kosztuje niestety jak nadarzyła

> się okazja zaraz sprzedałem...

zwlaszcza te swiece zarowe grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z takim autem są takie , jakieś 2,5 roku temu kupowałem dla kogoś z rodziny Scenica osoba ta uparła się że chce diesla bo nigdy w życiu takowego nie miała . Moim faworytem był 1.6 lub 2.0 + LPG. Do wizyty w ASO zakwalifikowały się dwa auta 1.9 DCI jedno cud-malina pierwszy właściciel , serwisowany w ASO , nalot 130 tyś. odpadł w serwisie jak wyszło że turbo wyje a dwa wtryskiwacze są na wykończeniu (właściciel miał wysoką cenę i nie za bardzo chciał z niej zejść) . Drugi samochód w ASO wypadł bez zarzutów choć był kilka lat wcześniej przywieziony i miał lekka skręcony licznik o jakieś 30 tyś. To auto mamy już 2,5 roku ma realny przebieg 200 tyś. Jedyna większa awaria to rozszczelniony siłownik sprzęgła . Podczas naprawy (wymiana całego sprzęgła ale bez dwumasy) mechanik stwierdził że tarcza sprzęgła spokojnie wytrzymałaby jeszcze jakieś 30 tyś. Co do sławetnej elektroniki do szwankują mikrostyki w dwóch drzwiach. Renault nie jest taki straszny jak go malują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te świece za 15 zł to majątek przecież!

No jak chcesz najtańsze to OK. Ja piszę o porządnych... Wiem bo kupowałem do 1.5 DCi i płaciłem za sztukę po 45zł czyli prosty wynik 180zł... Zaś do benzyny porządne kosztują 60zł ale... za komplet...

Co do znajomego... Jak miał wcześniej Rapida z dieslem ale 1.9D złego słowa nie powiedział ten samochód nigdy go nie zawiódł a 1.5DCi już nie liczę...

Każdy się psuje ale trzeba przeliczyć sobie koszty... Dwumasa + sprzęgło - ok. 2500zł, turbina - ok. 1000zł, wtryskiwacze - używki ok. 500zł. Doliczyć do tego trzeba koszty roboty mechanika.

Ja na ten przykład jeżdżę bardzo dużo i szczerze powiedziawszy jakbym jeździł dieslem to do interesu musiałbym dopłacać a jeżdżę benzyną w gazie i jestem znacznie do przodu bo koszt 100km moją Megane 1.4 16V kosztuje mnie ok. 21,50zł przy średnim spalaniu 8,5litra, zaś jakbym miał jeździć taką Megane w dieslu płaciłbym za 100km przy spalaniu 5,7 litra ok 29zł ... Czyli mam tak naprawdę na 100km 8zł w kieszeni. Ok. 270km i mam 20zł w kieszeni... A tyle średnio robię w jeden lub max 2 dni...

> a cała reszta ? sorrry ale nie porównania silnik DCI z tych lat powiedzmy do 2008r z silnikami

> benzynowymi pierwsza naprawa i cała oszczędność z paliwa idzie w ...

Święte słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie muszę co 200 km szukać stacji z LPG. Każdy jeździ czym chce. Ja tam lubię mojego

> grzechotnika, portfel też się przyzwyczaił.

no to słabo jak tankujesz co 200 bo ja mojego smoka po mieście tankuje co 400 grinser006.gif a jak jestem na stacji i leje do pełna za 120zł to gęba mi się sama śmieje grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja to pisałem do kolego sei8 a nie do ciebie

OK OK wiem wiem 270751858-jezyk.gif Też to było podsumowanie wypowiedzi kolegi sei8 270751858-jezyk.gif

> chyba 50L bo dziś weszło 47,3 L na BP zbiornik był pusty

+ 20% które ciągle jest w butli 270751858-jezyk.gif podejrzewam że masz ogólnie zbiornik 60 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszam do mojego znajomego on 1.5 Dci chce przeklnąć!!!!

szkoda, że ten znajomy nie zaprosił Ciebie na oględziny, jak kupował.

a jak już kupił padakę, to raczej wypada walnąć się we własną głowę psioczyć na samochód.

> porównaniu do zwykłych to majątek... Miałem DCi to wiem ile co kosztuje niestety jak nadarzyła

> się okazja zaraz sprzedałem...

i jak nabywca pojeździł parę dni to pewnie też zaczął psioczyć na auto, bo się ciągle psuło. no chyba, że warczał na sprzedawcę, że szajs mu wcisnął... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, że ten znajomy nie zaprosił Ciebie na oględziny, jak kupował.

> a jak już kupił padakę, to raczej wypada walnąć się we własną głowę psioczyć na samochód.

> i jak nabywca pojeździł parę dni to pewnie też zaczął psioczyć na auto, bo się ciągle psuło. no

> chyba, że warczał na sprzedawcę, że szajs mu wcisnął...

Mój DCi oprócz świec, się nie psuł bo miałem raptem go pół roku ale zacząłem patrzeć po cenach części czyli dwumasy, sprzęgła czy wtrysków i szybko decyzja zapadła żeby sprzedać z resztą do miasta diesel się nie nadaje, kupiła kobitka nie odzywała się więc musiało być wszystko ok... Jestem zwolennikiem prostych benzyn (1.4 TSI stanowczo by u mnie odpadł grinser006.gif )

Wtedy akurat nie mogłem ze znajomym jechać bo zabroniłbym mu to gooowno kupować... Chłop się przestraszył to teraz z kompem w aucie jeździ... Sam mówi że Rapidem nie miał strachu nigdzie jechać a tym nie jedzie dalej niż 50km w obrębie domu... Bo nigdy nie wiadomo kiedy mu coś odbije... Z resztą czytałem w necie że nie tylko jego Kangoo 1.5 DCi niekiedy rzuca palenie z niewiadomych przyczyn a najlepsze jest to ze auto postoi cały dzień podchodzi się i odpala... A sprzedałby go dawno gdyby nie to że musi poczekać pół roku żeby się skarbowy nie doczepił ale odlicza dni i godziny kiedy go się pozbędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój DCi oprócz świec, się nie psuł bo miałem raptem go pół roku ale zacząłem patrzeć po cenach

> części czyli dwumasy, sprzęgła czy wtrysków i szybko decyzja zapadła żeby sprzedać

gdybym tak patrzył i słuchał dookólnych stereotypowych opinii, to pewnie też bym nie kupił palacz.gif

póki co z napraw to tyko duperele elektryczno-mechaniczne i choroby wieku (czujnik na pedale, szyby, spinki, wyświetlacz) + eksploatacja.

w ub. tygodniu po raz drugi tarcze + klocki z tyłu (prawie 100 kkm) + spinki szyb z przodu (stare jeszcze od nowości). najbardziej "bolą" ceny za części oryginalne (np. oryginalne tarcze tył + klocki TRW to ponad 500 PLN), ale za to nie ma problemu z ich trwałością.

> z resztą do

> miasta diesel się nie nadaje,

prawda ok.gif

mój pali w miejsko-wiejskiej jeździe 5,5/100 (ok. 1080 km na 60-cio litrowym baku). zdecydowanie za dużo hehe.gif

ale ja tu na forum jestem dziwnym wyjątkiem.

generalnie na każdym forum pisze się o problemach a nie chwali się ich brakiem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty:

http://tufotki.pl/xQnXM

opis:

rok 2006

przebieg 180 kkm

cena 18 500 PLN

I właściciel

nie wymieniane, nie klepane, nie bite - oprócz tych drzwi kierownika

kontakt 605 046 338

SCENIC II Luxe Privilege 2.0T 16V 165 KM

Lakier Szaroniebieski

Tapicerka beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

Deska rozdzielcza Tonacja Jasny Beż

ABS

zagłówki tylne regulowane na wysokość

kontrola ciśnienia w oponach

poduszki boczne przednie + kurtyny

system ASR + ESP

klimatyzacja automatyczna

filtr przeciwpyłkowy

panoramiczny dach elektryczny

beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

skórzana kierownica

centralny przesuwany schowek

przenośna popielniczka

szyby przyciemniane o wysokiej zdolności filtrującej

lusterka elektryczne zewnętrzne składane

światła przeciwmgłowe

żaluzje przeciwsłonaczne na bocznyh tylnych szybach + tylnej szybie

reflektory bi-ksenonowe

przednie szyby elektryczne z włącznikiem impulsowym

elektrycznie podnoszone szyby tylne

spryskiwacze reflektorów przednich

szyba uchylna w tylnej klapie

zamek centralny

karta Renault Hands Free

immobiliser

felgi aluminiowe 16 cali

fotel kierowcy z reg. wysokości, podparcia lędźwiowego, fotel pas. ze składanym oparciem, tworzący s

trzy fotele przesuwane ze składanym oparciem

system mocowania fotelików dla dzieci ISOFIX

komunikaty na desce rozdzielczej w języku polskim

skrzynia biegów (6)

radio CD 4x15W

to sprzedaje mój sąsiad - I właściciel

wiem wiem - cena poraża, ale cenę się negocjuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foty:

> http://tufotki.pl/xQnXM

> opis:

> rok 2006

> przebieg 180 kkm

> cena 18 500 PLN

> I właściciel

> nie wymieniane, nie klepane, nie bite - oprócz tych drzwi kierownika

> kontakt 605 046 338

> SCENIC II Luxe Privilege 2.0T 16V 165 KM

> Lakier Szaroniebieski

> Tapicerka beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

> Deska rozdzielcza Tonacja Jasny Beż

> ABS

> zagłówki tylne regulowane na wysokość

> kontrola ciśnienia w oponach

> poduszki boczne przednie + kurtyny

> system ASR + ESP

> klimatyzacja automatyczna

> filtr przeciwpyłkowy

> panoramiczny dach elektryczny

> beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

> skórzana kierownica

> centralny przesuwany schowek

> przenośna popielniczka

> szyby przyciemniane o wysokiej zdolności filtrującej

> lusterka elektryczne zewnętrzne składane

> światła przeciwmgłowe

> żaluzje przeciwsłonaczne na bocznyh tylnych szybach + tylnej szybie

> reflektory bi-ksenonowe

> przednie szyby elektryczne z włącznikiem impulsowym

> elektrycznie podnoszone szyby tylne

> spryskiwacze reflektorów przednich

> szyba uchylna w tylnej klapie

> zamek centralny

> karta Renault Hands Free

> immobiliser

> felgi aluminiowe 16 cali

> fotel kierowcy z reg. wysokości, podparcia lędźwiowego, fotel pas. ze składanym oparciem, tworzący

> s

> trzy fotele przesuwane ze składanym oparciem

> system mocowania fotelików dla dzieci ISOFIX

> komunikaty na desce rozdzielczej w języku polskim

> skrzynia biegów (6)

> radio CD 4x15W

> to sprzedaje mój sąsiad - I właściciel

> wiem wiem - cena poraża, ale cenę się negocjuje!

wypas fajny, cena do przeżycia, ale ten kolor z oliwkowym wnętrzem jakoś mi nie gra grinser006.gif

już bardziej mi mój podchodzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszam do mojego znajomego on 1.5 Dci chce przeklnąć!!!! Cuda na kiju... Wyższe OC tutaj akurat

> dotyczy 1.9. Koszty eksploatacji... wtryski, turbo, dwumas, pompa, nawet świece żarowe w

> porównaniu do zwykłych to majątek... Miałem DCi to wiem ile co kosztuje niestety jak nadarzyła

> się okazja zaraz sprzedałem...

przepraszam, jakie wyższe OC? ja w Proamie zapłaciłem mniej za 1,9 dci aniżeli mój ojciec (te Proama) w swoim dieslowskim 1,8.

Tak wszyscy psioczą na dci, nie wiem, ja władowałem w mojego na początek że 3 tysie ale tylko dlatego że wczesniej chyba się nim magik jakis zajmował bo wszystko było zrobione po druciarsku. Obecnie przelot to okolo 250kkm, nic sie nie dzieje, zrobilem nim trase Zawiercie - Międzyzdroje (czego sie bałem na początku) nie zawiodł mnie. Być może cos później wyjdzie, byc może nie wyjdzie, może dobrze trafiłem, póki co jeżdże i nie moge narzekać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisz ile płacisz i co masz w tym smile.gif

Ja za pakiet oc plus mini autocasco czyli ubezp od kradzieży i pożaru itp mam propozycje 600zł

Za OC plus pełen pakiet AC plus ubezp opon 780zł hmm.gif

2.0 benzyna scenic 2005 r ok.gif

za Twingo II OC plus ubezp od pożarów 470zł

za OC plus AC plus opony 595zł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to napisz ile płacisz i co masz w tym

> Ja za pakiet oc plus mini autocasco czyli ubezp od kradzieży i pożaru itp mam propozycje 600zł

> Za OC plus pełen pakiet AC plus ubezp opon 780zł

> 2.0 benzyna scenic 2005 r

> za Twingo II OC plus ubezp od pożarów 470zł

> za OC plus AC plus opony 595zł

samo oc 365 zl, żadnych dodatków smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foty:

> http://tufotki.pl/xQnXM

> opis:

> rok 2006

> przebieg 180 kkm

> cena 18 500 PLN

> I właściciel

> nie wymieniane, nie klepane, nie bite - oprócz tych drzwi kierownika

> kontakt 605 046 338

> SCENIC II Luxe Privilege 2.0T 16V 165 KM

> Lakier Szaroniebieski

> Tapicerka beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

> Deska rozdzielcza Tonacja Jasny Beż

> ABS

> zagłówki tylne regulowane na wysokość

> kontrola ciśnienia w oponach

> poduszki boczne przednie + kurtyny

> system ASR + ESP

> klimatyzacja automatyczna

> filtr przeciwpyłkowy

> panoramiczny dach elektryczny

> beżowa tapicerka z tkaniny łączonej ze skórą Sonata

> skórzana kierownica

> centralny przesuwany schowek

> przenośna popielniczka

> szyby przyciemniane o wysokiej zdolności filtrującej

> lusterka elektryczne zewnętrzne składane

> światła przeciwmgłowe

> żaluzje przeciwsłonaczne na bocznyh tylnych szybach + tylnej szybie

> reflektory bi-ksenonowe

> przednie szyby elektryczne z włącznikiem impulsowym

> elektrycznie podnoszone szyby tylne

> spryskiwacze reflektorów przednich

> szyba uchylna w tylnej klapie

> zamek centralny

> karta Renault Hands Free

> immobiliser

> felgi aluminiowe 16 cali

> fotel kierowcy z reg. wysokości, podparcia lędźwiowego, fotel pas. ze składanym oparciem, tworzący

> s

> trzy fotele przesuwane ze składanym oparciem

> system mocowania fotelików dla dzieci ISOFIX

> komunikaty na desce rozdzielczej w języku polskim

> skrzynia biegów (6)

> radio CD 4x15W

> to sprzedaje mój sąsiad - I właściciel

> wiem wiem - cena poraża, ale cenę się negocjuje!

To ogłoszenie już było , ile czasu to auto się sprzedaję ? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.