Skocz do zawartości

Jakie auto do okolo 20tys??


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

> A jak sprawa sie ma z silnikami opla?? dobre czy to raczej awaryjne jednostki ??

O 1.9 100 lub 120KM krążą raczej dobre opinie, podobnie o 1.7. O 1.7 musiałbyś doczytać, bo były tam dwa rodzaje wtryskiwaczy - Denso drogie i Bosch tańsze w regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój stryj kupił z komisu thalię "od księdza" w dobrej cenie i zadbaną 9wg niego), po pół roku pytał

> się mnie czy nie chce odkupić, przy kolejnej rozmowie wygadał się, że "trzeba uciekać".

> Powiem Ci tak, musiałbym obejrzeć tego paska i wtedy wydać opinię, bo mam znajomego co rok temu

> kupił za 24 tys i niby też zadowolony, tylko na moje oko ma z 450 tys ten jego pasek, a na

> liczniku 170 Zadowolenie ludzi często dalekie jest od stanu faktycznego samochodu, więc

> zależy kto czego potrzebuje do zadowolenia. Wielu na pocz wystarcza tylko fakt, że to coś

> przypomina wyglądem B6 czy inny "wyższy" model, a faktycznie jest motoryzacyjnym zgonem z

> "pogaszonymi" jak to mawia Jay kontrolkami.

Dokładnie, to jest pasek z serii "nie przeszkadza mi kilka malowanych elementów i check na desce" resztę pilniejsza zrobił. Ale jezdzi i sie cieszy, że ma gablotę. Tak zwane auto dla sasiada grinser006.gif

Mysle,że jakby dalej ciagneło go po kieszeni to by je sprzedał, bo srednio auto u niego bytowało 1-2 miesiace. To te już jest nad podziw długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od dluzszego czasu zaczynam sie rozgladac za samochodem dla rodzicow... wczesniej jezdzili Bmw a

> osatnie to 528i e39.. a od 2lat lataja golfem4 tdi i bardzo chwala... Teraz jest decyzja o

> sprzedaniu golfa i bmw dolozeniu i kupieniu jednego auta zamiast trzymac dwa...

czegoś tutaj nie kumam, dwa fajne auta, rozumiem, że mają po "kilka" lat ale skoro rodzice chwalą to po co sprzedawać - szczególnie tego Golfa?

Bo Bmw pewnie dużo pali, droższe w serwisowaniu itp. skoro auto sprawdzone itp. to może lepiej zostawić hmm.gif

Ale jeżeli już koniecznie coś nowszego to może po prostu nowszy Golf czyli V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czegoś tutaj nie kumam, dwa fajne auta, rozumiem, że mają po "kilka" lat ale skoro rodzice chwalą

> to po co sprzedawać - szczególnie tego Golfa?

> Bo Bmw pewnie dużo pali, droższe w serwisowaniu itp. skoro auto sprawdzone itp. to może lepiej

> zostawić

> Ale jeżeli już koniecznie coś nowszego to może po prostu nowszy Golf czyli V

BMW jest do sprzedania bo jak wyzej napisales duzo pali i od mementu gdy kupilem im golfa dwa lata temu to praktycznie nie uzywaja , tylko ja jak przyjezdzam do PL.

Bmw sprawne ale 2 dni temu sterownik ABS sie wysypal i musi ojciec naprawic.. i tak ogolnie oprocz rudej nie ma chyba nic z tym autem.. A golf jest dobry lecz niedawno mial stluczke (poduszki cale) i spaprali mechanicy lakierowanie i skladanie, mi sie nie podoba, mama ubolewa wiec najlepiej pozbyc sie i kupic nowszego.. np tak jak piszesz Golf 5 lub 5+... kwestia tylko jakie auto latwiej znalesc i w lepszym stanie.. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to pojęcie względne...

> jak się jeździ tak Ci pali

12-15 miasto scisle... a trasa potrafi okolo 8litrw wziasc.. przy oszczednej jezdzie..

Golf miasto 5-6litrow miasto. a trasa oszczedna 4-4.5 a rekord 3.6 ropy.

Moja 335d miasto 12litrow a trasa malo oszczedna ookolo 7-8 a oszczednie to nawet 6.5 ropy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To po tym jak miales alfe to polecasz ja czy ogolnie nie bardzo ?? powiedz mi cos blizej na temat

> eksplaatacji 1.9 jtdm bo opinie sa bardzo dobre co do tego auta...

> np alfa 159 baardzo mi sie podoba

Popatrz na ładne 159 w Niemcowni. Od 6-7k euro możesz zacząć się oglądać. Skąd u nas ma być za 20k PLN ładny egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i gdzie tu teraz auto kupic ??

W salonie? wink.gif

W innym wątku ktoś rozważa zakup pewniaka od znajomych.

Wg jego słów auto faktycznie tip top i niewyeksploatowane.

Laguna II '2003 benzynowa cena 10kzł.

Jedna z pierwszych odpowiedzi w tamtym wątku : "dużo za dużo"

beksa.gifzlosnik2.gif

link do francowatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heheh,

> ale tam zwykła benzyna 2.0 jest opisywana... i jeszcze laguna...

> o tym samochodzie myślą tylko fani i fanatycy

Tak, ale to tylko 10k za sprawne, pewne i dobrze utrzymane auto (jeśli nikt tam nie kłamał)

Jak dla mnie to pewniak może być nawet marki Daihatsu czy inny wynalazek i tak niedużych pieniędzy jest wart - w odróżnieniu od na przykład picowanych ulepów ciąganych zza Odry albo zapuszczonych trupów których ilości niedociągnięć nie może już znieść aktualny właściciel.

A zła prasa Laguny 2 to głównie zasługa diesli, więc silnik benzynowy jest tutaj akurat dużą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.