Skocz do zawartości

Gorzelnia ...no właśnie


LeoLepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy produkcja spirytusu/bimbru dla potrzeb własnych jest nadal nielegalna w PL ?

Gdybym chciał, dla własnych potrzeb, produkować sobie 150 litrów spirytu miesięcznie, do wykorzystania np. jako środek do spryskiwaczy samochodowych (powód z du.y, chodzi mi o to, że nie do picia), to miałbym z tego powodu problemy prawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy produkcja spirytusu/bimbru dla potrzeb własnych jest nadal nielegalna w PL ?

> Gdybym chciał, dla własnych potrzeb, produkować sobie 150 litrów spirytu miesięcznie, do

> wykorzystania np. jako środek do spryskiwaczy samochodowych (powód z du.y, chodzi mi o to, że

> nie do picia), to miałbym z tego powodu problemy prawne?

Gazet nie czytasz? Co raz to piszą o zlikwidowaniu szajki bimbrowniczej i konfiskacie wszelakich wyrobów i aparatury, choćby to było kilka flaszek i wiadro zacieru. Nie ma znaczenia czy do picia, czy do innej dezynfekcji. Teoretycznie można destylować z wina kupionego w sklepie. Chodzi o to, żeby opłacić akcyzę. Państwo pilnuje swoich źródeł dochodu i tępi wszelką konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gazet nie czytasz? Co raz to piszą o zlikwidowaniu szajki bimbrowniczej i konfiskacie wszelakich

> wyrobów i aparatury, choćby to było kilka flaszek i wiadro zacieru. Nie ma znaczenia czy do

> picia, czy do innej dezynfekcji. Teoretycznie można destylować z wina kupionego w sklepie.

> Chodzi o to, żeby opłacić akcyzę. Państwo pilnuje swoich źródeł dochodu i tępi wszelką

> konkurencję.

nie mam co do tego wątpliwości, że będzie pilnować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy produkcja spirytusu/bimbru dla potrzeb własnych jest nadal nielegalna w PL ?

> Gdybym chciał, dla własnych potrzeb, produkować sobie 150 litrów spirytu miesięcznie, do

> wykorzystania np. jako środek do spryskiwaczy samochodowych (powód z du.y, chodzi mi o to, że

> nie do picia), to miałbym z tego powodu problemy prawne?

150 litrów miesięcznie biglaugh.gif Nieźle jak na początek biznesu, aż sie boję ile będzie jak sie rozkręci grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.