Skocz do zawartości

Buzer+ bluza enduro vs letnia kurtka??


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej cóż wybrać? Nie mam czegoś typowo letniego a myślałem o pierwszej alternatywie ale czy to dobre rozwiązanie to niewiem.gif

Budżet ograniczony to raz a dwa dobrze by było aby stylem pasowała do mojego pieska zlosnik.gif

Jak szanowne grono myśli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wyżej cóż wybrać? Nie mam czegoś typowo letniego a myślałem o pierwszej alternatywie ale czy to

> dobre rozwiązanie to

> Budżet ograniczony to raz a dwa dobrze by było aby stylem pasowała do mojego pieska

> Jak szanowne grono myśli??

cwiczylem buzer ... sprzedalem i kupilem kurtke, wygodniejsze, mniej sie pod nia gniota ciuchy, ma kieszenie no i buzer sie przetrze przy kontakcie z gleba, to jest ciuch albo pod inne lekkie ciuchy ochronne albo w teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cwiczylem buzer ... sprzedalem i kupilem kurtke, wygodniejsze, mniej sie pod nia gniota ciuchy, ma

> kieszenie no i buzer sie przetrze przy kontakcie z gleba, to jest ciuch albo pod inne lekkie

> ciuchy ochronne albo w teren

A polecisz coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam ixona zupelnie przez przypadek natomiast polecany ponizej Held tez robi bardzo dobre ciuchy

Mam Helda i powie tak że mnie trochę zniesmaczył. Podpinka pękła, poszewka się rozpruła i zamek na rękawie poleciał. A kurtka kosztowała koło 1300zł sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a chyba, ze tak bo ja zalatwialem reklamacje rekawic i w ciagu poltora tyodnia mialem nowe w lapie

no i ...... bombki strzelił choinki nie budziet oslabiony.gif

moja wina bo uznałem że to taka firma iż nie muszę pilnować paragonów. I co?? Autokara?? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedziec co sam chcesz

JA zaliczylem dwa wypadki. Gdy przypomne sobie jak wygladala moja noga ( raz prawa, raz lewa ) i jak dlugo nie moglem chodzic bo zbite biodro dawalo o sobie znaki tak gdy juz zaczaölem chodzic pojechalem do sklepu i kupilem sobie shorty apliny - bionic

http://www.24mx.de/schutzhose-alpinestar...CFebLtAodkBkAKg

Podczas drugiego wypadku mialem juz na sobie bionioc'a z protektorami alpiny wiec tulow nie ucierpial.

http://www.google.de/imgres?imgurl=http%...ved=0CCQQrQMwAA

Kurtka jeansowa poszla sie prawie kopcic a na plastikowym protektorze kilka zadrapan, nic sie nie przetarlo, nic sie nie uszkodzilo.

Wada jest to, ze wszystkie ciuchy jakie sie ma na moto mozna sprzedac, bo wszystko jest o numer lub dwa za male.

Wszystko co obecnie kupuje, kupuje na zalozony bionic. Nie cisnie, nie ogranicza ruchow, jedyna wada, to czlowiek sie bardziej poci.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wyżej cóż wybrać? Nie mam czegoś typowo letniego a myślałem o pierwszej alternatywie ale czy to

> dobre rozwiązanie to

> Budżet ograniczony to raz a dwa dobrze by było aby stylem pasowała do mojego pieska

> Jak szanowne grono myśli??

ja bym z buzera nie rezygnował jeszcze bym nakolanniki dodał zlosnik.gif

opcja kurtki jest dobra najlepiej z odpinanymi rękawami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym z buzera nie rezygnował jeszcze bym nakolanniki dodał

> opcja kurtki jest dobra najlepiej z odpinanymi rękawami

Tak właśnie myślę że może to być dość dobre rozwiązanie. Kurtki mam dwie, tfu szmaciany Held i skórzaną Probikera. Szukam czegoś na upały. Reszta spisuje się w ciepłe dni. Właśnie myślę o nakolannikach.

A ktoś poleci dobrego buzera??

A taki nadaje się do czegoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktoś poleci dobrego buzera??

> A taki nadaje się do czegoś??

Mierzyłem tego sporo i wybrałem Foxa, najlepiej leżał i łatwo się zakłada. Przejeździłem w nim połowę lata i jestem zadowolony z wyboru.

Dokładnie model titan .

623039.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A taki nadaje się do czegoś??

według mnie nie nadaje sie bo w newralgicznym ma zamek w razie nadziania sie na kierownice kija uderzenie w klatke w miejscu zamka nie ma ochrony

według mnie coś takiego jest lepsze

jakiś tekst

ale ja nie lubie siatki bo gorąco w lato

dlatego polecam ten styl

jakiś tekst

do tego osobno pas nerkowy i nałokietniki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> według mnie nie nadaje sie bo w newralgicznym ma zamek w razie nadziania sie na kierownice kija

> uderzenie w klatke w miejscu zamka nie ma ochrony

Pinokio, w razie uderzenia zamkiem o kierownice, to wierz mi, ze bedzie to Twoj najmniejszy Problem.

Rownie dobrze mozna by dyskutowac co bedzie jak spadajac na katane sie nabijesz ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pinokio, w razie uderzenia zamkiem o kierownice, to wierz mi, ze bedzie to Twoj najmniejszy

> Problem.

> Rownie dobrze mozna by dyskutowac co bedzie jak spadajac na katane sie nabijesz ?

nie rozumiem dlaczego najmniejszy

w enduro często sie przez kierownice lata potem sie wstaje i jedzie dalej

właśnie chodzi o to że jak sie nadziejesz to buzer bez zamka chroni a z zamkiem nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie rozumiem dlaczego najmniejszy

> w enduro często sie przez kierownice lata potem sie wstaje i jedzie dalej

> właśnie chodzi o to że jak sie nadziejesz to buzer bez zamka chroni a z zamkiem nie

pinokio wyjśnij im czym sie rózni buzer od siatkowej koszulki na siatce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słowo klucz... "im" a nie "mi"... ja akurat wiem

co sie napinasz czy ja mu każe kupować ??

podałem propozycje napisałem moje odczucia i tyle

będzie miał swoje przemyślenia i wybierze opcje dla siebie

edit

przepraszam dopiero załapałem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic nie będe wyjaśniał pojeździj w jednym i drugim to może poczujesz różnice

He, he

nie wiedzialem, ze jezdzac off road uderza sie tylko klata o kierownice biglaugh.gif Dla mnie priorytetowe sa barki i lokcie a buzer niestety tych miejsc nie zabezpiecza. 8 miesiecy bolu ktory pozostal od 2006 r daje mi do zrozumienia prawie codziennie co wtedy zrobilem zle.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co do czego potrzebujesz.... Ja sporo jezdze po hałdach na crossie dlatego wole miec zbroje porzadna a na to bluza enduro. Nawet w chlodne dni ponizej 10 stopni majac pod spodem bluzke termoaktywna na to zbroje i bluze enduro nie bylo mi zimno. W kurtce by mi bylo mniej wygodnie i za cieplo w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy co do czego potrzebujesz.... Ja sporo jezdze po hałdach na crossie dlatego wole miec zbroje

> porzadna a na to bluza enduro. Nawet w chlodne dni ponizej 10 stopni majac pod spodem bluzke

> termoaktywna na to zbroje i bluze enduro nie bylo mi zimno. W kurtce by mi bylo mniej wygodnie

> i za cieplo w terenie.

a ja szukałem kogoś kto poprowadzi mnie po śląskich terenach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.