Skocz do zawartości

gsxr 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam co chcesz kupić (każdy ma swój gust), ale wypowiem się na temat spełniania marzeń, jeżeli mamy na nie kasę. wink.gif

Trzeba to robić, bo lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło! old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilibyscie takie szpeja? rok 90-95? jako drugie moto, które by wiecej stało niz jezdziło?

Jeśli podoba Ci się takie, to czemu nie. Tylko poszukiwanie zdatnego egzemplarza będzie długie. Ja zawsze "chorowałem" na starą VFR i YZF1000.

Jako pierwsza znalazła się VFR i nie wiem czy ją kiedykolwiek sprzedam (szybciej chyba oddam komuś znajomemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilibyscie takie szpeja? rok 90-95? jako drugie moto, które by wiecej stało niz jezdziło?

> z samej checi posiadania oldschoolowej maszyny??

> dajmy na to za 5000zł.

a pewnie. dobry silnik smile.gif kup i wymienimy się gaznikami smile.gif

a na powaznie, to poszukałbym bardziej ciekawej oldschoolowej maszyny. jak moze stać: to dukaty, guzzi, czy japonia, ale w mniejszym nakładzie robiona niż Gixx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupilibyscie takie szpeja? rok 90-95? jako drugie moto, które by wiecej stało niz jezdziło?

> z samej checi posiadania oldschoolowej maszyny??

> dajmy na to za 5000zł.

Pixel

nie wiem czy za ta ase takiego GIXER'a kupisz, jezeli tak to w jakim stanie ?

To jest TEN GIXER ktory ma wszystkie inne GIXER'ypod soba.

Tyle, ze w dobrym stanie bezdie drozszy od TLR

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Andy,

> Jeździłeś może takim olejakiem 1100 89-91?

> Jak to się prowadzi w porównaniu do np. Horneta 600/900?

Ktos kto ma Taki sprzet nie wydaje go z regoly w zadne rece bo po prostu obawia sie, ze zostanie zgruzowany. Oddawanie mocy przebiega zupelnie inaczej niz w obecnych sprzetach - jest brutalne.

Niestaty nie mialem okazji sie tym karnac Znak Polaka ktory tym jezdzi od kilku lat i nie zmienia sprzreta bo jak twierdzi nic lepszego nie kupi.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pixel

> nie wiem czy za ta ase takiego GIXER'a kupisz, jezeli tak to w jakim stanie ?

> To jest TEN GIXER ktory ma wszystkie inne GIXER'ypod soba.

a ile wg Ciebie powinien kosztować 25 letni motur? który klasykiem jeszcze nie jest smile.gif

da 4-5, włoży 2-3 w łożyska, filtry, uszczelniacze, tarcze, klocki, kapcie i inne płyny ustrojowe. kolejne 1 w klipsy, kosmetykę i ukręcone śrubki i będzie git smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile wg Ciebie powinien kosztować 25 letni motur? który klasykiem jeszcze nie jest

> da 4-5, włoży 2-3 w łożyska, filtry, uszczelniacze, tarcze, klocki, kapcie i inne płyny ustrojowe.

> kolejne 1 w klipsy, kosmetykę i ukręcone śrubki i będzie git

mam 20letni motocykl i to w dodatku nie topowa maszyne... dalem 5kpln, a potem w ciagu dwoch kolejnych sezownow dodalem 5kpln (bo to opony trzeba, lozyska, jakis drobny remoncik silnika) i to mimo ze zrobilem w sumie moze 5kkm przez ten czas... a teraz powinienem wymienic rozrzad, krocce ssace (bo guma juz sparciala i bierze lewe powietrze) i pewnie jeszcze pare tematow by sie chcialo ogarnac... wiec gadanie ze da 5kpln,ze 2kpln pakiet startowy i potem bedzie lac i jezdzic to ... kompletny brak zrozumienia tematu wink.gif

no chyba ze kupujemy, robimy co musimy a potem znowu jezdzimy az cos odpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pixel

> nie wiem czy za ta ase takiego GIXER'a kupisz, jezeli tak to w jakim stanie ?

> To jest TEN GIXER ktory ma wszystkie inne GIXER'ypod soba.

> Tyle, ze w dobrym stanie bezdie drozszy od TLR

oczekuje prawnego moto, z w miare całymi plastikami. ja rozumiem ze to nie bedzie igła i takiej nie szukam, chce kupic zdatny do jazdy. i tam sobie bede pomału ulepszał/ popraawiał/ restaurował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile wg Ciebie powinien kosztować 25 letni motur? który klasykiem jeszcze nie jest

tu masz az 12 sztuk TL 1000 R

http://suchen.mobile.de/motorrad/suzuki....iption=TL1000+R

Ta masz az 8 szt 1100 R ( i musze przyznac, ze sa tansze niz myslalem )

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/motorrad/

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczekuje prawnego moto, z w miare całymi plastikami. ja rozumiem ze to nie bedzie igła i takiej nie

> szukam, chce kupic zdatny do jazdy. i tam sobie bede pomału ulepszał/ popraawiał/ restaurował.

Zainteresuj sie tym

https://www.google.de/search?q=bmw+k+1+(...mp;ved=0CCIQsAQ

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 20letni motocykl i to w dodatku nie topowa maszyne... dalem 5kpln, a potem w ciagu dwoch

> kolejnych sezownow dodalem 5kpln (bo to opony trzeba, lozyska, jakis drobny remoncik silnika)

> i to mimo ze zrobilem w sumie moze 5kkm przez ten czas... a teraz powinienem wymienic rozrzad,

> krocce ssace (bo guma juz sparciala i bierze lewe powietrze) i pewnie jeszcze pare tematow by

> sie chcialo ogarnac... wiec gadanie ze da 5kpln,ze 2kpln pakiet startowy i potem bedzie lac i

> jezdzic to ... kompletny brak zrozumienia tematu

> no chyba ze kupujemy, robimy co musimy a potem znowu jezdzimy az cos odpadnie...

ja do tej pory wydałem na części do mojego GSXa między 2000-2500 brutto! a wymieniam PRAWIE WSZYSTKO co napotkam po drodze (poza przednią opon, bo dostałem z motocyklem i tarczą z tyłu i napędem - bo są zdrowe i zobaczę czy uda mi się ocalić łożyska główki ramy, bo widać że były niedawno robione). w tym - nawet zamówiłem w ASO za 150 PLN obejmy do lusterek, bo ktoś to spawał i nie wyglądało...

pytanie zasadnicze - ile zrobi sam:) bo jakbym to samo zlecił warsztatowi to dodać trzeba ze 2 tys do tego rachunku smile.gif takze pakiet startowy to oczywista oczywistosc... zwłaszcza na polskim rynku smile.gif

a nikt chyba nie przyjmuje ze jakimkolwiek motocyklu się "leje i jezdzi", bo jak skonczy sezon nr 1 (albo nawet 0,5) to dojdzie mu napęd, opona, olej co 2 zakręty trzeba wymieniać, a to mu sparciały węzyk poleje itp itd.

a jeszcze insza inszość... gixxy są trwalsze niż Zefiry:) to legendarne piece są. takze jak kupi zdrowy egz, to "mały remoncik silnika" odpada smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.