Skocz do zawartości

Pytanie jaki samochód ?


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja tak z innej beczki , mianowicie jestem na etapie poszukiwania samochodu prawdopodobnie Peugeot 407 sw , Ford Mondeo mk4 lub Citroen C5 III generacji

I zastanawiam się nad jednym czy wybrać młodszy z większym przebiegiem czy starszy z mniejszym przebiegiem smile.gif tak mnie nurtuje to pytanie co wy o tym myślicie smile.gif ? , oczywiście zakładamy iż wszystko jest oryginalne , nie kręcone itp. smile.gif ,

pozdrawiam i dzięki za info

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Ja tak z innej beczki , mianowicie jestem na etapie poszukiwania samochodu prawdopodobnie Peugeot

> 407 sw , Ford Mondeo mk4 lub Citroen C5 III generacji

> I zastanawiam się nad jednym czy wybrać młodszy z większym przebiegiem czy starszy z mniejszym

> przebiegiem tak mnie nurtuje to pytanie co wy o tym myślicie ? , oczywiście zakładamy iż

> wszystko jest oryginalne , nie kręcone itp. ,

> pozdrawiam i dzięki za info

> Fatal

Przebieg latwo skrecisz, rocznika nie odmlodzisz zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten który jest w lepszym stanie i bardziej wiarygodny.

Szukanie auta używanego nie powinno się opierać na roczniku czy przebiegu głównie.

Zakładasz pewną sumę, modele, poziom wyposażenia, ew zakres roczników i szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Ja tak z innej beczki , mianowicie jestem na etapie poszukiwania samochodu prawdopodobnie Peugeot

> 407 sw , Ford Mondeo mk4 lub Citroen C5 III generacji

> I zastanawiam się nad jednym czy wybrać młodszy z większym przebiegiem czy starszy z mniejszym

> przebiegiem tak mnie nurtuje to pytanie co wy o tym myślicie ? , oczywiście zakładamy iż

> wszystko jest oryginalne , nie kręcone itp. ,

> pozdrawiam i dzięki za info

> Fatal

Zalezy jaki masz budzet.

Ale po tych autach co wymieniles, to wg mnie bardzo ladne 407-ki beda pewnie kosztowac tyle co zajechane MK4 lub C5.

Nie patrzylbym na rocznik, a na stan techniczny i wiarygodna historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Ja tak z innej beczki , mianowicie jestem na etapie poszukiwania samochodu prawdopodobnie Peugeot

> 407 sw , Ford Mondeo mk4 lub Citroen C5 III generacji

zależy z jakim budżetem dysponujesz i z jakim silnikiem szukasz, 407 będzie najtańszy w tej stawce, C5 III w rozsądnym stanie to wydatek >40tys zł - ja ostatnio przejechałem się po komisach i jak zobaczyłem C5 III do 40 tys zł to wyglądają tak, jakby liczniki były poprzekręcane z 300kkm na 100kkm, przykład - to zdjęcie kierownicy auta z rzekomym przebiegiem 98kkm hahaha.gif

C35426530_34_2_zps7da71f97.jpg

> I zastanawiam się nad jednym czy wybrać młodszy z większym przebiegiem czy starszy z mniejszym

> przebiegiem tak mnie nurtuje to pytanie co wy o tym myślicie ?

młodszy z większym przebiegiem jak dla mnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zależy z jakim budżetem dysponujesz i z jakim silnikiem szukasz, 407 będzie najtańszy w tej stawce,

> C5 III w rozsądnym stanie to wydatek

> młodszy z większym przebiegiem jak dla mnie,

Dokaldnie, do C5 IIIgen to bez 40kPLN raczej bym nie podchodzil wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byś zobaczył jak u mnie w Senicu II wygląda kierownica przy przebiegu 140 000zł (rzeczywistym nie

> po handlarzu) to byś powiedział że ma milion na liczniku.

ale ja to wszystko rozumiem,

po prostu porównuję te same modele, podany wyżej przykład oczywiście może wskazywać, że kierowca miał późne ADHD i ciągle bawił się radiem, ale całe auto - lewarek, fotel, zmatowiona szyba, reflektory, brak dokumentacji auta wskazywały - na tle innych samochodów- że przebieg tego egzemplarza to grubo >200kkm,

w C5 III tak do 200kkm po kierownicy widać niewielkie zużycie,

EDIT: Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale zdarzają się i takie kartki za szybą aut - pytanie oczywiście na ile te 300kkm przebiegu jest rzeczywiste a nie cofnięte z 400kkm wink.gif

20150110_132744_zps8202003f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbyś takie auto?99,99% kupujących nie i polezie tam gdzie taki sam będzie skręcony na 143 000 wiedząc w duchu, że jest skręcony ale nie gasząc iskierki nadziei że może akurat to oni mieli farta i jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłbyś takie auto?

jeżeli było serwisowane normalnie (a nie w stodole) to tak, (swoją ex. Astrę sprzedawałem z takim przebiegiem i naprawdę nie było się do czego przyczepić w tamtym aucie),

>99,99% kupujących nie i polezie tam gdzie taki sam będzie skręcony na 143 000

> wiedząc w duchu, że jest skręcony ale nie gasząc iskierki nadziei że może akurat to oni mieli

> farta i jest ori.

ludzie wraz z autem kupują marzenia, a sprzedawcy im to dostarczają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.