Skocz do zawartości

Amortyzatoryc przód co wybrać za firme


mech88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Koledzy mam pytanie jakiej firmy wybrać amortyzator gazowy w stosunku cena-jakość . teraz miałem B4 ale wytrzymały tylko jakieś 45kkm wiec bez żadnej rewelki . co sądzicie o firmie kraft albo firmie GH czy SRL, Kmoka czy ewentualnie MONROE S4211 albo KYB?? monroe moge mieć za 80zł a KYB 120 czy warto dopłacać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kraft albo firmie GH czy SRL, Kmoka czy ewentualnie MONROE S4211 albo KYB?? monroe moge mieć

> za 80zł a KYB 120 czy warto dopłacać ??

Kraft i GH odrzuciłbym na początek. Kamoka, to taki "lepszy" wśród najtańszych. SRL o dziwo widzę, że jeździ w wielu autach i nawet już kilka lat wytrzymują, kilka razy montowałem, są dość mocne, jeśli chodzi o sprawność. Moim zdaniem z tanich są najlepsze (cena na poziomie 40% KYB). Jak chcesz mieć spokój i dobry amor, to największą gwarancję tego da Ci KYB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejności co bym założył do siebie:

1.Kayaba

2.Monroe bo chyba jako jedyny z producentów ma dwa lata gwarancji i jak zareklamujesz to nie ma problemu=dają nowy

3.Kamoka razem z Auto-GH,jeden ciort różnią się oklejeniem

4.SRL można założyć na sztukę jak sprzedajesz auto

5.Kraft,tego to bym za darmo nie założył

To chyba tyle. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem u siebie w P2 tylko z tyłu, założyłem KYB gazowe póki co jest ok jestem zadowolony. SRL brat założył do AR 147 na tył, niewiele pojeździł i zaczeły stukac zwłaszcza jak był mróz. Do Tico jak miałem założyłem Kamoki, były ok ale może pojeździłem pół roku i Tico sprzedałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem B4 ale wytrzymały tylko jakieś 45kkm

Bardzo słabo... sick.gif zawsze zmieniam u siebie w autach na B4 i jestem z nich bardzo zadowolony... nigdy B4 nie zmieniałem... bo nie było takiej potrzeby nawet grubo ponad 100 tys km.

Z KYB się wyleczyłem od kiedy zaczęli je produkować w Hiszpanii ale może się już nauczyli je tam robić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inaczej bym to ułożył zlosnik.gif

> W kolejności co bym założył do siebie:

> 1.Kayaba/.Monroe

- 2.Kraft Sporo tego sprzedałem szczególnie do E39 i nie miałem nigdy reklamacji a na KYB się zdarzały do tego modelu.

SLR jak dla mnie dno.2-pozostałymi nie handluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z KYB się wyleczyłem od kiedy zaczęli je produkować w Hiszpanii ale może się już nauczyli je tam

> robić

Już któryś raz piszesz o tej Hiszpanii icon_eek.gif

Przecież KYB ma tam fabrykę już od 30 lat i wiele samochodów ma /miało (także wiele lat temu) amortyzatory od nich na pierwszy montaż i nic złego się z nimi nie działo hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę inaczej bym to ułożył

> - 2.Kraft Sporo tego sprzedałem szczególnie do E39 i nie miałem nigdy reklamacji a na KYB się

> zdarzały do tego modelu.

> SLR jak dla mnie dno.2-pozostałymi nie handluje.

Błagam Cię.

Uważam że przesłanki którymi się kierujesz są zbyt komercyjne jak na ideę forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.