Skocz do zawartości

Co zamiast Scenica Grand II


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mniejszy zlosnik.gif,

używane rocznik powyżej 2005, kwota do wydania powiedzmy max 25tyś (jak coś fajnego to dołożę)

Wymagania konieczne:

- swobodnie (z przysłowiowym palcem w d....) wchodzą 4 osoby

- duży bagażnik

- tyle drzwi przesuwane

- wygodne fotele-kanapa w drugim rzędzie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mniejszy ,

> Wymagania konieczne:

> - swobodnie (z przysłowiowym palcem w d....) wchodzą 4 osoby

> - duży bagażnik

> - tyle drzwi przesuwane

> - wygodne fotele-kanapa w drugim rzędzie

> pozdrawiam

nie napisałeś kwoty wiec chyba sharan '10 spełnia wymagania, a jak dopuszczalne normalne tylne drzwi to bezapelacyjnie S-MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dopisałem, że używany i nie nowy, na forda luknę

Kryterium przesuwnych drzwi strasznei ogranicza wybór.

Moim zdaniem jakby je pominąc, to za 25kpln znajdziesz w dobrym stanie S-maxa - który jest IMO bezkonkurencyjny - większy niż twoja renia, ale jeszcze nie taki wielki jak sharany. Dodatkowo prowadzi się i manewruje jak zwykla osobówka - sharanami/galaxy etc już czujesz sie troche jak w busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryterium przesuwnych drzwi strasznei ogranicza wybór.

> Moim zdaniem jakby je pominąc, to za 25kpln znajdziesz w dobrym stanie S-maxa - który jest IMO

> bezkonkurencyjny - większy niż twoja renia, ale jeszcze nie taki wielki jak sharany. Dodatkowo

> prowadzi się i manewruje jak zwykla osobówka - sharanami/galaxy etc już czujesz sie troche jak

> w busie.

jestem w stanie przeboleć te drzwi passed_out.gif

popatrzę na forda grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mniejszy ,

> używane rocznik powyżej 2005, kwota do wydania powiedzmy max 25tyś (jak coś fajnego to dołożę)

> Wymagania konieczne:

> - swobodnie (z przysłowiowym palcem w d....) wchodzą 4 osoby

> - duży bagażnik

> - tyle drzwi przesuwane

> - wygodne fotele-kanapa w drugim rzędzie

> pozdrawiam

Eurovan smile.gif Jak chcesz wygodniej, szukać wersji z osobnymi fotelami - 6cio miejscowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryterium przesuwnych drzwi strasznei ogranicza wybór.

> Moim zdaniem jakby je pominąc, to za 25kpln znajdziesz w dobrym stanie S-maxa - który jest IMO

> bezkonkurencyjny - większy niż twoja renia, ale jeszcze nie taki wielki jak sharany. Dodatkowo

> prowadzi się i manewruje jak zwykla osobówka - sharanami/galaxy etc już czujesz sie troche jak

> w busie.

Pokaż mi takiego to się zastanowię nad nim jak znajdziesz w dobrym stanie - zadbanego to biorę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryterium przesuwnych drzwi strasznei ogranicza wybór.

> Moim zdaniem jakby je pominąc, to za 25kpln znajdziesz w dobrym stanie S-maxa - który jest IMO

> bezkonkurencyjny - większy niż twoja renia, ale jeszcze nie taki wielki jak sharany. Dodatkowo

> prowadzi się i manewruje jak zwykla osobówka - sharanami/galaxy etc już czujesz sie troche jak

> w busie.

S-max jest tak samo wielki, jak "Sharany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Japoniec, nie miałem nigdy, jak buda znosi rudą

Trzeba dobrze sprawdzić niestety powłoka nie jest najlepiej zabezpieczona.Z rocznika 2005 plus kupisz albo ostatnią MPV która będzie dużo poniżej twojego budżetu albo 5.

Edyta:Jako ,że rozpatruję się od jakiegoś czasu za MPV -są tam silniki V6 2,5 i 3,0 modeli tych jak na lekarstwo i sprzęgnięte z automatem były to wersję na USA?Czy z manualną skrzynią idzie taką znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty tez jeszcze nic nie kupiles?

spy.gifspy.gif

Wiele pomysłów i jazd testowych.

Od rapida przez roomstera, astre, zafire, cmax, focus, ceeda, i30 po insygnie

Na placu boju został Smaz z Mondeo....

Smaxów jednak znacznie mniej i mocniej trzymają cenę.

Zostało wiec mondeo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> S-maxem śmigam w pracy czasem i powiem, że to auto jest bajka - duże, przestronne a prowadzi

> się jak osobówka

> Lubię nim jeździć

Wiem ok.gif

Kilkoma troszkę pojeździłem 140/163 zbierały się jak mondeo, a przestrzeni ogrom.

Nie potrafiłem się jednak przełamać i kupić samochodu z większym przebiegiem niż sprzedałem.

Te z wyraźnie mniejszym przebiegiem, były już poza budżetem.

Wygrał więc zdrowy rozsądek i pierwszy typ z poszukiwań czyli MK4 my2011, golas z pewnym przebiegiem ok 60tys. swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem

> Kilkoma troszkę pojeździłem 140/163 zbierały się jak mondeo, a przestrzeni ogrom.

> Nie potrafiłem się jednak przełamać i kupić samochodu z większym przebiegiem niż sprzedałem.

> Te z wyraźnie mniejszym przebiegiem, były już poza budżetem.

> Wygrał więc zdrowy rozsądek i pierwszy typ z poszukiwań czyli MK4 my2011, golas z pewnym

> przebiegiem ok 60tys.

Nasz ma na liczniku 140kkm realnego przebiegu i nic nie puka - nic nie stuka, nic w nim nie było wymieniane - tylko eksploatacja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokaż mi takiego to się zastanowię nad nim jak znajdziesz w dobrym stanie - zadbanego to biorę

sam se znajdź zlosnik.gif ja nie szukam zlosnik.gif

oglądałem kiedyś takiego za 30kpln i był ok. nie pamiętam rocznika, tyle że 2.0 benzyna chyba w nim była.

a to było koło 1.5 roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nasz ma na liczniku 140kkm realnego przebiegu i nic nie puka - nic nie stuka, nic w nim nie było

> wymieniane - tylko eksploatacja

Myślałem o mocy diesli wink.gif

A przebiegi miały 160-200tys...

i odpuscielem, bo za tą samą kasę będzie mondek z przebiegiem 3x mniejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałem o mocy diesli

> A przebiegi miały 160-200tys...

> i odpuscielem, bo za tą samą kasę będzie mondek z przebiegiem 3x mniejszym

Oby nie był poskręcany zlosnik.gif

Ale jak krajówka od 1 właściciela to może nie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.