Skocz do zawartości

Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?


Rekomendowane odpowiedzi

> no wlasnie. a to "Mad Riders" - mega marka w PL. nie wiem jakim cudem. więkoszść prac ponoć zlecają

> podwykonawcom (mechanicznie i "spawalniczo"). a sami produkują takie jak załączone barachło.

> ja rozumiem ratstyle czy inne surowe klimaty, nie lubię, ale rozumiem... ale to nie było to - to

> było poprostu "nie chce nam się" to nazwiemy to rat style i sciemnimy ze tak ma być.

> Żaden motocykl nie był warty uwagi. a bazy były ładne... ba. 2 z nich miały nieprzykręcone baki.

> masakra. no ale "Marka Paaaanie, Saleta u nas moto robił". w sumie to się cieszę, jak skończe

> swojego (i się uda coby był jak zamierzono), to chętnie na jakiejś wystawie go postawię obok

> "profi" warsztatów i porównam "jakość".

Patrząc jak podchodzisz do tematu MRiders będą mogli ewentualnie złożyć ci pokłon ok.gif i pisze to bez szyderstwa czy ironii - absolutnie serio ok.gif

Ja osobiście byłem zdegustowany. Mój ojciec spytał jednego z MR czy to stanowisko to jakaś reklama motozłomu czy smietnik. Mina MR - bezcenna hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc jak podchodzisz do tematu MRiders będą mogli ewentualnie złożyć ci pokłon i pisze to bez

> szyderstwa czy ironii - absolutnie serio

> Ja osobiście byłem zdegustowany. Mój ojciec spytał jednego z MR czy to stanowisko to jakaś reklama

> motozłomu czy smietnik. Mina MR - bezcenna

Nie dziwię się reakcją Twojego ojca, bo mój zareagował podobnie grinser006.gif20.GIF Może i faktycznie są znani w branży ale przyznam się, że to co zademonstrowali to było zrobione prawie, że na odczep się. Byłem w sobotę tam i przy ich stoisku były pustki zlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się na tym znam ale bardzo podoba mi się ten styl, troszkę przeglądam forum cafe i oczekiwałam, że w takim miejscu zobaczę coś naprawdę fajnego. Byłam tam, panowie siedzieli znudzeni ale nie dziwię się brakiem zainteresowania, estetyka i wykonanie, malowanie ramy detale itp dramat pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo się na tym znam ale bardzo podoba mi się ten styl, troszkę przeglądam forum cafe i

> oczekiwałam, że w takim miejscu zobaczę coś naprawdę fajnego. Byłam tam, panowie siedzieli

> znudzeni ale nie dziwię się brakiem zainteresowania, estetyka i wykonanie, malowanie ramy

> detale itp dramat

Aż kusiło mnie kupno jakiegoś klasyka, np. hondy cb500 i zrobienie jej na jakiegoś ładnego caffe racera ok.gif

no ale teraz mam co innego na głowie wink.gif

Pilnowanie ojca zeby terminów trzymał, w ten weekend chce mieć gotowy wózek żeby go w Warszawie pokazać w kilku miejscach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mnie tylko zastanawia, dlaczego bmw nie wystawia się na takich targach!?

Są tak przekonani, że mają najlepsze sprzęty, że nie muszą ich promować, czy może ranga imprezy zbyt niska.

Było kilka s1000rr, ale na stoiskach firm tuningowych, czy ekip wyścigowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie tylko zastanawia, dlaczego bmw nie wystawia się na takich targach!?

> Są tak przekonani, że mają najlepsze sprzęty, że nie muszą ich promować, czy może ranga imprezy

> zbyt niska.

> Było kilka s1000rr, ale na stoiskach firm tuningowych, czy ekip wyścigowych.

w Warszawie było bardzo duże stoisko BMW ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to kwestia niskiej rangi imprezy we Wrocławiu.

Przymierzyłem się do superduke'a i muszę powiedzieć, że wygląda niepozornie i jest bardzo "kompaktowy". Nie powalił mnie wyglądem, ale jego możliwości wzbudzają we mnie respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.