Skocz do zawartości

Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?


Rekomendowane odpowiedzi

> Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?

> Tak jak co roku czy coś poprawili?

Ja byłem ale nic nie wiem o poprawie bo był to mój 1 raz i ostatni sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja byłem ale nic nie wiem o poprawie bo był to mój 1 raz i ostatni

Napisz proszę czemu, bo nastawiłam się, że jutro pojadę ale waham się właśnie trochę icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też byłem i powiem tak: fajnie ale d..y nie urywa. Żeby specjalnie jechać (w moim przypadku 250km w

> jedną stronę) to nie warto, ale jak jest się przelotem we Warszawie to można zajrzeć.

Dzięki, chciałam kaski obejrzeć, dotknąć w jednym miejscu bo myślę o zmianie, w tygodniu krucho z czasem, bardzo daleko nie mam więc przejadę się pewnie. smile.gif Byłam już kiedyś i nie było źle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, chciałam kaski obejrzeć, dotknąć w jednym miejscu bo myślę o zmianie, w tygodniu krucho z

> czasem, bardzo daleko nie mam więc przejadę się pewnie. Byłam już kiedyś i nie było źle

Generalnie tłok nic nie można było spokojnie zobaczyć przysiąść się , jak chcesz kaski obejrzeć to były tylko chyba 2 stoiska, większy wybór jest na giełdzie na Służewcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było wcześniej bo pojechałem pierwszy raz i w konkretnym celu zlosnik.gif Chciałem się po przymierzać do nowych 125-tek i sprawdzić czy są faktycznie jakieś nowości. Nowości w tym segmencie zbyt wiele nie było ale za to były ładne dziewczyny serduszka.gifzlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem

trochę lepiej jak w zeszłym roku

oczywiście nie było hondy i kawasaki - standardowo

niestety ostatnio byli a teraz nie harleya, rometa (dziwne bankrutnie?), triumpha (chyba miał być?)

za to było... Kymco smile.gif

były nowe scramblery ducati, takie lajtowe motorki

ta bejca cafe całkiem fajna

paskudne suzuki gsx-s1000a

fajniej mi się siedziało o dziwo na m1800, vstorm 1000, ktm adenture no i na beemkach

był nowy tracer, ale siodło na MT mi jakoś nie odpowiada a szkoda bo interesujące sprzęty

szkoda że na motoguzzi nie można posiedzieć bardzo ładne sprzęty, a v7 cafe jest super piękny z licznymi detalami, można na niego patrzeć godzinami i się zachwycać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj, niestety rozczarowałam się trochę tongue.gif Słabo zagospodarowana przestrzeń, było jak na targu nie na wystawie, po prostu nie ładnie to moje odczucia, do tego wydaje mi się, że mało wystawców się stawiło. Po dotykałam i zobaczyłam jednak to co chciałam. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat poziom spadł, wystawcy niektórzy nie chcą ponosić kosztów chyba... a w sumie szkoda bo nie jest to wystawa gdzie jest mało ludzi, naprawdę tłoki spore i masa ludu przepływa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?

> Tak jak co roku czy coś poprawili?

bywam od 4 lat i z roku na rok jest gorzej. w tym roku również...

Znowu nie było Hondy - oni tradycyjnie olewają już Warszawę. Nie było też Kawasaki (no ale to nie dziwota, bo nie ma importera który by mógł podjąć się reprezentowania całego kraju). Nie było Victory, HD (chyba ze przegapiłem).

jak zwykle - nie da się kartą zapłacić za bilety, do kas kolejki, przy wyjściu kolejki do kas parkingowych...

z Plusów:

1- Ducati Scrambler miał własny box - kilka sztuk w różnych wersjach ustawionych. Przysiadłem się - za mały... ale kierownica fajnie leży

2. Wyprzedaże Intermotors i innych producentów - ciuchy fajne były (ale ja akurat zbieram na inne potrzeby;))

3. Był KTM Duke 1300 i to wystawiony tak, że można było się przymierzyć (nie to co DUcati i właściwie większość "Nie siadać").

4. Był busik z dobrą kawą.

5. Były 2 firmy budujące customy (w sumie tylko dla 1 przyjechałem tam - i się mega rozczarowałem "jakością" ich pracy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłam wczoraj, niestety rozczarowałam się trochę Słabo zagospodarowana przestrzeń, było jak na

> targu nie na wystawie, po prostu nie ładnie to moje odczucia, do tego wydaje mi się, że mało

> wystawców się stawiło. Po dotykałam i zobaczyłam jednak to co chciałam.

Tam 1/5 hali była pusta spineyes.gif Liczyłem bardzo na Rometa a tak się tylko po przymierzałem do Junaków, Zippów i Kymko grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po drodze będą jeszcze targi we Wrocławiu w marcu w Hali Stulecia, ale też nic specjalnego.

> Mam zaproszenia za free i blisko więc się wybiorę, specjalnie jechać nie ma raczej sensu.

Dużo importerów ma zamiar wystawiać się w Poznaniu, za kilka lat to będzie moim zdaniem największa wystawa na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dużo importerów ma zamiar wystawiać się w Poznaniu, za kilka lat to będzie moim zdaniem największa

> wystawa na naszym rynku.

a w poznaniu w jakim terminie są te targi?

moim skromnym zdaniem poziom w warszawie spada przez termin głównie

na moto dojechać się nie da (możę nie każdy rok, ale raczej się nie da)

baaaardzo dużo motocyklistów jedzie tam tylko żeby się "przewietrzyć"

czyli jak by takie targi było gdzieś w kwietniu (wrześniu) - automatycznie więcej zwiedzających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Nie wiem czy jest co do poprawienia. Poza obsługą kas parkingowych facepalm%5B1%5D.gif

Na te targi pojechałem z ojcem wink.gif Opracowaliśmy ciekawe rozwiązanie do parkowania motocykli i z zadowoleniem stwierdzilismy, że brak tego na rynku. Wróciliśmy z zamówieniami wink.gif no i sie produkuje ok.gif

Jak wystarczy czasu to dłubniemy jeszcze przyczepko-garaż, stojak i windę do zimowania współpracującą ze stojakiem i wozidłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 5. Były 2 firmy budujące customy (w sumie tylko dla 1 przyjechałem tam - i się mega rozczarowałem

> "jakością" ich pracy)...

Oj tak... to co zobaczyłem było po prostu KOSZMARNE. To nie był styl ale po prostu zniszczone motocykle zrobione na odwal się facepalm%5B1%5D.gif tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podeślij co tam wymyśliłeś ciekawego

Na przyszły weekend będę miał jedną sztukę pokazową, zainteresowanie wykazał dealer Hondy ok.gif wiec obcykam, byc moze nakrece film wink.gif

w kazdym razie patent jest taki, że motocykl o wadze ok 300 kg jest w stanie "zaparkować" moja 11 letnia córka wink.gif

Jest jeszcze jeden patent - taki rodzaj podnośnika. Sporo osób pytało czy mozemy zrobić takie coś co pozwoli podnieść motocykl tak, zeby przezimować go w kotłowni, która zwykle jest na wysokości 1 stopnia w górę lub w dół. Projekt powstał ale mamy jedynie 4 ręce więc po kolei musimy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak było wcześniej bo pojechałem pierwszy raz i w konkretnym celu Chciałem się po

> przymierzać do nowych 125-tek i sprawdzić czy są faktycznie jakieś nowości. Nowości w tym

> segmencie zbyt wiele nie było ale za to były ładne dziewczyny

Aha, byłeś przy Zipp ? hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na tej wystawie wczoraj, mało trochę wystawców. Najlepiej jechać jesienią do Kolonii na

> intermot

Tam się wybieramy z ojcem i naszymi produktami - mam nadzieję grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Noooom

hahaha wiedziałem hahaha.gif

no to obczaj akcję... podchodzę do tej brunetki i zagajam:

- Szanowna pani, niewątpliwie podziwianie Pani uroków jest ucztą dla oka ale czy mógłbym prosić, żeby pani zsiadła z maszyny gdyż chciałem zrobic zdjęcia własnie jej a nie pani.

było boje_sie.gif

a potem chwile pogadaliśmy ok.gif pani była zaskoczona ale bardzo zadowolona, ze pierwszy raz ktoś jej to powiedział na targach bo tak to banda onanistów z przyczajki lub na bezczela robi zdjęcia jej dupie. Ogólnie była wściekła na tych mężusiowatych co to niby nic a foty z przyczajki robili, jak swteirdziła "Obrzydliwie się śliniąc". Pośmialim się chwile, a potem przyszła żona i dostałem wpdol hahaha.gif że rwę lachona hahaha.gif

Po wyjasnieniu obyło sie bez kolejnych rękoczynów aczkolwiek paluszek był nono.gif

hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hahaha wiedziałem

Wiesz grinser006.gif Ja tam pojechałem przede wszystkim by się po przymierzać do takich albo innych motorków. Oczywiście spodziewałem się, że będą śliczne hostessy oink.gifzlosnik.gif Ale głównie to koncentrowałem się na motocyklach spy.gifold.gif

> no to obczaj akcję... podchodzę do tej brunetki i zagajam:

> - Szanowna pani, niewątpliwie podziwianie Pani uroków jest ucztą dla oka ale czy mógłbym prosić,

> żeby pani zsiadła z maszyny gdyż chciałem zrobic zdjęcia własnie jej a nie pani.

> było

> a potem chwile pogadaliśmy pani była zaskoczona ale bardzo zadowolona, ze pierwszy raz ktoś jej to

> powiedział na targach bo tak to banda onanistów z przyczajki lub na bezczela robi zdjęcia jej

> dupie. Ogólnie była wściekła na tych mężusiowatych co to niby nic a foty z przyczajki robili,

> jak swteirdziła "Obrzydliwie się śliniąc". Pośmialim się chwile, a potem przyszła żona i

> dostałem wpdol że rwę lachona

> Po wyjasnieniu obyło sie bez kolejnych rękoczynów aczkolwiek paluszek był

> hehehe

Dobre hehe.gifwpysk.gifzlosnik.gifgrinser006.gifrotfl.gifzlosnik2.gifhahaha.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ogólnie była wściekła na tych mężusiowatych co to niby nic a foty z przyczajki robili,

> jak swteirdziła "Obrzydliwie się śliniąc". Pośmialim się chwile

Czyli Uwierzyles wink.gif

Jedna z wielu dziewczyn (kobiet) które wiedza co chce słyszeć dany facet w danym momencie

Do tych "sliniacych" sie, robiących zdjęcia, ładnie pozowała

Ot, taka praca oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w poznaniu w jakim terminie są te targi?

Po Genewie, 10-12 kwietnia

> moim skromnym zdaniem poziom w warszawie spada przez termin głównie

> na moto dojechać się nie da (możę nie każdy rok, ale raczej się nie da)

> baaaardzo dużo motocyklistów jedzie tam tylko żeby się "przewietrzyć"

W tym roku to w ogóle masakra - miały być na koniec lutego/początek marca ale przesunęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Opracowaliśmy ciekawe rozwiązanie do parkowania motocykli i z zadowoleniem stwierdzilismy, że brak tego na rynku


Zatem macie konkurencje. Masz dostępne jakieś "materiały promocyjne" ? Sam pewnie będę tym zainteresowany, tyle że na koniec sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Opracowaliśmy ciekawe rozwiązanie do parkowania motocykli i z zadowoleniem stwierdzilismy, że

> brak tego na rynku

> Zatem macie konkurencje. Masz dostępne jakieś "materiały promocyjne" ? Sam pewnie będę tym

> zainteresowany, tyle że na koniec sezonu...

Wiem z jest konkurencja wink.gif na rynku polskim jednak niewielka, na zagranicznym również słaba.

Zobaczymy jak produkt się obroni ok.gif bez spinki ok.gif nie traktuje tego jako jakiegos osobistego zwycięstwa lub porażki - ot pomysł jest, realizacja i podsumowanie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem z jest konkurencja na rynku polskim jednak niewielka, na zagranicznym również słaba.

> Zobaczymy jak produkt się obroni bez spinki nie traktuje tego jako jakiegos osobistego zwycięstwa

> lub porażki - ot pomysł jest, realizacja i podsumowanie

dawaj materialy promocyjne grinser006.gif

bo musze odlozyc na przyszla zime staruszka do remontu, a nie mam gdzie :/ - w sensie mam, ale musze go wywindowac na 1.5m na "polpietro" w garazu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dawaj materialy promocyjne

> bo musze odlozyc na przyszla zime staruszka do remontu, a nie mam gdzie :/ - w sensie mam, ale

> musze go wywindowac na 1.5m na "polpietro" w garazu

Waga staruszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> . Ogólnie była wściekła na tych mężusiowatych co to niby nic a foty z przyczajki robili,

> Czyli Uwierzyles

> Jedna z wielu dziewczyn (kobiet) które wiedza co chce słyszeć dany facet w danym momencie

> Do tych "sliniacych" sie, robiących zdjęcia, ładnie pozowała

> Ot, taka praca

Jeśli tak postrzegasz świat to okej. Pozwolę sobie jednak zachować odmienne zdanie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Waga staruszka?

220kg

edyta: jak gadalem w weekend jeszcze z ojcem to cos wspominal ze chce dobudowac mini suwnice w garazu, bo zuraw warsztatowy czasami za malo dla niego. Wiec moze sie uda zrobic winde we wlasnym zakresie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 220kg

Czyli musiałoby to być coś w podobie rampy hmm.gif dobrze kminię? ten system nad którym pracujemy z ojcem to raczej do przezimowania maszyny w garażu z uniesieniem jej tak, żeby zaoszczędzić miejsce.

gdybyś dał radę cyknąć fotki sytuacyjne do piątku to byłoby ok.gif będę u ojca i zobaczymy co da się wymyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli musiałoby to być coś w podobie rampy dobrze kminię? ten system nad którym pracujemy z ojcem

> to raczej do przezimowania maszyny w garażu z uniesieniem jej tak, żeby zaoszczędzić miejsce.

> gdybyś dał radę cyknąć fotki sytuacyjne do piątku to byłoby będę u ojca i zobaczymy co da się

> wymyśleć.

no wlasnie chcialem zobaczyc 'to uniesienie' wink.gif

doedytowalem, ale jescze ci napisze ze jak gadalem w weekend jeszcze z ojcem to cos wspominal ze chce dobudowac mini suwnice w garazu, bo zuraw warsztatowy czasami za malo dla niego. Wiec moze sie uda zrobic winde we wlasnym zakresie.

Generalnie garaz jest z przerobionej starej stajni i wzdluz sciany (po dlugosci) jest stopien szeroki na 1.2m i wysoki ~1.5m. Prawdopodobnie bylo tam wczesniej koryto (ale mocno watpie, bo troche chyba za wysokie i szerokie), albo cos... w kazdym razie jest nierozbieralne bo ulozone z glazow, obmurowane ceglami i na tym stoi sciana. Teraz robi troche za stol warsztatowy i miejsce na wszelkiego rodzaju 'przyda sie' ale chetnie bym tam widzial miejsce na motocykl do przyszlej zimy. Bo na podlodze ciagle przeszkadza i co przyjade do ojca to stoi w innym miejscu, a ostatnio nawet w drewutni bo w garazu sie remontuje cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie chcialem zobaczyc 'to uniesienie'

> doedytowalem, ale jescze ci napisze ze jak gadalem w weekend jeszcze z ojcem to cos wspominal ze

> chce dobudowac mini suwnice w garazu, bo zuraw warsztatowy czasami za malo dla niego. Wiec

> moze sie uda zrobic winde we wlasnym zakresie.

> Generalnie garaz jest z przerobionej starej stajni i wzdluz sciany (po dlugosci) jest stopien

> szeroki na 1.2m i wysoki ~1.5m. Prawdopodobnie bylo tam wczesniej koryto (ale mocno watpie, bo

> troche chyba za wysokie i szerokie), albo cos... w kazdym razie jest nierozbieralne bo ulozone

> z glazow, obmurowane ceglami i na tym stoi sciana. Teraz robi troche za stol warsztatowy i

> miejsce na wszelkiego rodzaju 'przyda sie' ale chetnie bym tam widzial miejsce na motocykl do

> przyszlej zimy. Bo na podlodze ciagle przeszkadza i co przyjade do ojca to stoi w innym

> miejscu, a ostatnio nawet w drewutni bo w garazu sie remontuje cos innego.

a, to okej, widzę to ok.gif to raczej byłoby osobne zamówienie bo to nieco inksza inkszość ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj tak... to co zobaczyłem było po prostu KOSZMARNE. To nie był styl ale po prostu zniszczone

> motocykle zrobione na odwal się tragedia...

no wlasnie. a to "Mad Riders" - mega marka w PL. nie wiem jakim cudem. więkoszść prac ponoć zlecają podwykonawcom (mechanicznie i "spawalniczo"). a sami produkują takie jak załączone barachło.

ja rozumiem ratstyle czy inne surowe klimaty, nie lubię, ale rozumiem... ale to nie było to - to było poprostu "nie chce nam się" to nazwiemy to rat style i sciemnimy ze tak ma być.

Żaden motocykl nie był warty uwagi. a bazy były ładne... ba. 2 z nich miały nieprzykręcone baki. masakra. no ale "Marka Paaaanie, Saleta u nas moto robił". w sumie to się cieszę, jak skończe swojego (i się uda coby był jak zamierzono), to chętnie na jakiejś wystawie go postawię obok "profi" warsztatów i porównam "jakość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.