Skocz do zawartości

Marcowy spam


Rekomendowane odpowiedzi

> to ja mam jakąś ubogą wersję, bo mojej nie została zrobiona "przez znanego Włocha..(Guardiano)"

Dokładnie - twoja wersja nie jest jak ta z ogłoszenia - "najbogatrza" rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też do tej pory tak myślałem jak macie jeszcze inne propozycje to proszę pisać, rozwiązanie o

> godzinie 18

> P.s co sądzicie o takich felgach...takim wzorze??

> http://www.italiaspeed.com/2005/motor_show/frankfurt/review/fiat/croma_giugiaro/101.html

> zrobili nawet cromie 2 wydechy

Wersja 8otto z silnikiem od maserati zlosnik.gif

A tak na marginesie to postanowiłem popsuć swoją Cromę i okleić ją Carbonem od zewnątrz... nudzi mi się zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też do tej pory tak myślałem jak macie jeszcze inne propozycje to proszę pisać, rozwiązanie o

> godzinie 18

> P.s co sądzicie o takich felgach...takim wzorze??

> http://www.italiaspeed.com/2005/motor_show/frankfurt/review/fiat/croma_giugiaro/101.html

> zrobili nawet cromie 2 wydechy

Wydech z tego to bych chetnie zalozyl do siebie smile.gif

A felgi to moje spostrzezenia sa takie, ze croma "zle" wg mnie wyglada na felgach o wielu drobnych ramionach, jakis udziwnieniach i dobrze jej do twarzy w czyms co pasuje do optyki bryly czyli 5 duzych ramion lub 5 podwojnych jak ori.

Podobnie zle wyglada na felgach grafitowych ciemnych czy czarnych, mnie sie to nie widzi, podobnie jak oklejone matem auto frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wydech też mi się podoba

> Myślę również nad takimi felgami jak tutaj wiem, że to mi ma się podobać ale proszę o opinie

Ladnie wygladaja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wydech też mi się podoba

> Myślę również nad takimi felgami jak tutaj wiem, że to mi ma się podobać ale proszę o opinie

Twój gust, Twój wybor, kolo jak kolo, proste jak zadbane cieszy oko, mnie osobiście taki wzor nieco traca wiekiem. Ale to moja opinia.

Nie jest latwo znaleźć idealny wzor bo zawsze cos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zazdroszczę. Jaka trasa?

Tychy - Rotterdam - Hull - potem trochę Yorkshire (płn), Walia, Liverpool, Manchester no i jak da radę to Szkocja od strony Dumfries i Galloway - Hull - Rotterdam - Tychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.