Skocz do zawartości

Marcowy spam


Rekomendowane odpowiedzi

> ciekawy jestem jak one zachowują się na mokrym asfalcie przy szybkim ruszaniu

Bardzo dobrze się zachowują bo miałem je na 16. Ogólnie to są opony najlepsze na jakich jeździłem. Teraz jak wybierałem opony to zastanawiałem się czy brać je czy szukać coś lepszego, ale lepszych nie znalazłem. Te z szesnastek mam do sprzedania z przebiegiem jakieś 15 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawy jestem jak one zachowują się na mokrym asfalcie przy szybkim ruszaniu

jakto jak, jak kazde:) a na zakrecie jak docisniesz to zrywa i tak

czy chinole za 300 czy pirelki za 800 , jeden czort:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No pozostaje jeszcze wątek ekonomiczny , kasa kasa panie prezesie

co tam kasa, pare zloty w lewo czy w prawo:)

dlatego majac kaprycho na 18" to i tak nic z kasa jaka ludzie przepalaja czy przepijaja rocznie:)

Kto kopci,przyznac sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto kopci,przyznac sie?

trafiony , zatopiony hehe , no ale to dlatego nie ciężko mi rzucić bo w pracy mam po 10 funtów karton sick.gif i jeszcze do domu wiozę na urlopik ze 3 kartony . No i na oponki nie wystarcza mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tym luksusowym podjeździe lepiej prezentowałoby się jakieś BMW, ewentualnie Audi. Opel nie

> pasuje

dlatego to nie jego podjazd sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tym luksusowym podjeździe lepiej prezentowałoby się jakieś BMW, ewentualnie Audi. Opel nie

> pasuje

Bedzie powrot do Cromy ok.gif

Wszystko co nowe, to nie pewne sick.gifsick.gif

Dosc przez 2 lata z GM i serwisami walczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za niepalenie na zakladzie placa:) a kiedys syn mi mowi tak:

tato, ja nie chce zebys Ty umarl, ja maly jeszcze jestem i chce miec tate dlugo...

ja na to, ej, maly przeciez ja dopiero co 40 lat, zdrow jak ryba, nic nie boli itd...

a maluch, ale Ty palisz i bedziesz mial raka, umrzesz, a ja nie chce...

no i mysle, no, skubany dobrze prawi, i to byl koniec palenia.

MInelo juz 4 lata, czyli przy moi paleniu ok 4x2000zl ( wowczas fajki byly po 10 zl)

8000zl w kieszeni:)) mniej mnie kosztuje ful OCAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trafiony , zatopiony hehe , no ale to dlatego nie ciężko mi rzucić bo w pracy mam po 10 funtów

> karton i jeszcze do domu wiozę na urlopik ze 3 kartony . No i na oponki nie wystarcza

tanie te fajki macie w UK icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tanie te fajki macie w UK

Trochę to inaczej , bo to na statku wolnocłowe ceny , ale Tu kolega fanLAN ma racje ,trzeba rzucić to . Tylko , że ja słabą wolę mam a dzieci już dorosłe(nie palą) i jakoś ciężko motywację zdobyć . Nie piję alkoholu (dziwne nie?) ale za to kopce te ćmiki . Próbowałem już te elektryczne i inne plastry ,no nie idzie , a może ktoś ma jakiś sposób i podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę to inaczej , bo to na statku wolnocłowe ceny , ale Tu kolega fanLAN ma racje ,trzeba rzucić

> to . Tylko , że ja słabą wolę mam a dzieci już dorosłe(nie palą) i jakoś ciężko motywację

> zdobyć . Nie piję alkoholu (dziwne nie?) ale za to kopce te ćmiki . Próbowałem już te

> elektryczne i inne plastry ,no nie idzie , a może ktoś ma jakiś sposób i podpowie ?

CHyba tylko silna wolna.

Moj wujek z godziny na godzine potrafil rzucic, i np za 5 lat wypalil sobie tak dla picu i potem znow nic.

Kolega z pracy jak rzucil,to przestal jesc, chodzil bez humoru hehe.gifhehe.gif

Dziwny to ja jestem bo nie pale i nie pije prawie wogole, raz na ruski rok jakies jedno piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwny to ja jestem bo nie pale i nie pije prawie wogole, raz na ruski rok jakies jedno piwo.

No to fakt , rzadko się zdarza , żeby i nie pić i nie palić , kiedyś na państwowej robocie to po kątach mówili , że jak ja nie piję to znaczy donoszę , albo z UB jestem ,albo pedzio . To były czasy ....hm ....dziwne . No ale minęły bezpowrotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakto jak, jak kazde:) a na zakrecie jak docisniesz to zrywa i tak

> czy chinole za 300 czy pirelki za 800 , jeden czort:)

No tak ale jedne zrywają ciągle a inne sporadycznie... ja mam taki teścik zlosnik.gif muszę wjechać szybko pod kątem włączając się do ruchu i to pod lekką górkę z wyprofilowaniem drogi na zewnątrz.. i cisnę na maksa i wtedy opony naprawdę graja rolę... Hankooki porównuje do TOYO ... świetnie trzymają i ESP rzadko mi się włącza na 2 biegu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako człowiek który w życiu nie zapalił również twierdzę ,że to tylko kwestia silnej woli

No to wychodzi , że mam przechlapane , no chyba , że impuls straszny jakiś jak np. wymiana żony na bardzo ładny młody model ...... tfuuu miałem na myśli cromy -wymiana cromy . Jakby żona przeczytałą to wole nie myśleć . Tym bardziej , że ona nie pali devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedzie powrot do Cromy

> Wszystko co nowe, to nie pewne

> Dosc przez 2 lata z GM i serwisami walczylem.

Może taki egzemplarz Ci się trafił angryfire.gif

Mój brat ma w rodzinie od nowości insignię i nic się nie dzieje: najpierw jeździła jego teściowa, potem mój brat śmigał a teraz jego bratowa...i wszystko jest ok z autem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może taki egzemplarz Ci się trafił

> Mój brat ma w rodzinie od nowości insignię i nic się nie dzieje: najpierw jeździła jego teściowa,

> potem mój brat śmigał a teraz jego bratowa...i wszystko jest ok z autem

Wiesz co moze im sie trafil dobry egzemplarz, bo na forum insigni, problemy z gwizdajacymi turbinami(wedlug tamtych specjalistow tak ma byc)stukajace przekladnie, oryginalne klocki hamulcowe z plasteliny, zacinajacy sie mikrostycznik klapy bagaznika htb i kombi, trzeszczaca deska rodzielcza w aucie juz , ktore zjedza z tasmy produkcyjnej, szumiacy rozrzad to jest norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę to inaczej , bo to na statku wolnocłowe ceny , ale Tu kolega fanLAN ma racje ,trzeba rzucić

> to . Tylko , że ja słabą wolę mam a dzieci już dorosłe(nie palą) i jakoś ciężko motywację

> zdobyć . Nie piję alkoholu (dziwne nie?) ale za to kopce te ćmiki . Próbowałem już te

> elektryczne i inne plastry ,no nie idzie , a może ktoś ma jakiś sposób i podpowie ?

Bo to nie ma, ze RZUCAM, musisz sobie powiedziec NIE PALE, zgniesc to co zostalo w paczce i wiecej nie kupowac.

Uzaleznienie jest w glowie.

Ja palilem paczke na 2-2,5 dnia i zareczam, zwyczajnie mi to smakowalo, a polaczone z piwkiem...mmmm, miod malina

Ale jak to powiedzenie mowi, wszystko co jest dobre jest niezdrowe albo jest grzechem, wiec wybralem grzech hehe.gif

P.S.Mnie ojciec kusil, co przyjedzie, synek zapalimy? On starej daty palacz, i co? Werdykt lekarza albo papierosy albo rok zycia. I nie pali staruszek wiec mozna, oby tylko zdazyc rzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> elektryczne i inne plastry ,no nie idzie , a może ktoś ma jakiś sposób i podpowie ?

tata przestał palić jak się urodziłem ( 36 no dobra 37 lat temu 270751858-jezyk.gif)

.

Mam dopiero jakies 10 lat temu. Ale też dlugo walczyła i zmienne efekty.

O dziwo - na studiach może wypaliłem w sumie paczkę/ I mnie nie ciągnęło.

Nałóg jak każdy inny,

I jak mówisz - żadne plastry nie pomagają.

Ja ci odpowiem dla pocieszenia - żę musze 2 razy dziennie pocztę sprawdzić heheh ( w kompie ) .

Też nałóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To musisz się pospieszyć z zakupem, bo Cromki już coraz starsze i przebiegi też mają niemałe

szkoda, ze nie tluka cromy III, juz kosztowalaby ze 40 k:) na wypasie

a co do kazu to zamienil stryjek siekierke na kijek:)

ciekawe jak jego croma w polsce sie spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To musisz się pospieszyć z zakupem, bo Cromki już coraz starsze i przebiegi też mają niemałe

Z Italii bym chcial,bo sa dobrze wyposazone. Czasami gygy bys luknal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, ze nie tluka cromy III, juz kosztowalaby ze 40 k:) na wypasie

> a co do kazu to zamienil stryjek siekierke na kijek:)

> ciekawe jak jego croma w polsce sie spisuje

Insignia mi bokiem juz wychodzi, croma byla o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowy właściciel nie napisał tematu KUPIŁEM CROME I LIPA to chyba nie jest źle

Ponoć nie lubi zbytnio narzekać - może dlatego ? grinser006.gif

Generalnie poza siwym bąkiem na zimnym silniku połączonym z jego nierówną pracą - jak w większości Crom i CDTI w Oplu , to nie ma się za bardzo do czego przyczepić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Italii bym chcial,bo sa dobrze wyposazone.

Ale na ogól są za to gdzieś przytarte - więc bez poprawek i polerki byś na taką nie mógł patrzeć zlosnik.gif

> Czasami gygy bys luknal

Pisz na PW - szybciej do mnie dochodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na ogól są za to gdzieś przytarte - więc bez poprawek i polerki byś na taką nie mógł patrzeć

siem zrobi zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> Pisz na PW - szybciej do mnie dochodzi .

ok.gifok.gifok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale na ogól są za to gdzieś przytarte - więc bez poprawek i polerki byś na taką nie mógł patrzeć

> Pisz na PW - szybciej do mnie dochodzi .

Eeee...tragedii nie ma, ja juz 3 lata te ocierki mam i poza mna niewielu nawet widzi.

Poki co nie ma dawcy OC na naprawe:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee...tragedii nie ma, ja juz 3 lata te ocierki mam i poza mna niewielu nawet widzi.

> Poki co nie ma dawcy OC na naprawe:))

mam 2 prośby, uszkodziła mi się lampka oświetlenia tablicy czy ktoś mi może sprawdzić jaki inny Fiat ma identyczną? (wydaje mi się że GP, ale zapomniałem sprawdzić jak siostra była). No i Kierunek boczny w błotniku w Alfie 147, w jakim jeszcze aucie występuje. Bo ceny dla aut (Croma i 147) zabijają, a jak znam życie to z PI i Bravo będą groszowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenia tablicy zobacz czy nie będzie pasować z Opla VC, ja podpasowalem oprawkę żarówki jak mi się zdegradowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas było +12 , ale zimny wiatr , a rano lekki mrozik i szron .

> Więc nie ma się co śpieszyć .

Moja jezdzi przed 8 do pracy to juz kolo plus 5 jest rano wink.gif

Ja zlomem jezdze tylko w weekend yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.