Skocz do zawartości

GP Malezji F1 2015 - dyskusja


Manx

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro zaczyna się weekend GP w Malezji, a tu cisza. Lekarze F1 już zadecydowali o składzie stawki kierowców smile.gif

McLaren potwierdził, że w GP Malezji wystartuje Fernando Alonso, który pauzował od czasu wypadku podczas testów. Atmosfera nieco się popsuła, bo zespół mówił, że z ich dogłębnego śledztwa wynika, że samochód nie był winny wypadkowi. Dziś Alonso, na konferencji prasowej odniósł się do tego, twierdząc że przyczyną była awaria układu kierowniczego. Sytuacja zrobiła się trochę nieprzyjemna. Ciekawy będzie ciąg dalszy - czy nie włączy się tutaj FIA i jak ta sytuacja wpłynie na postawę Alonso i jego relacje z zespołem bokser.gif.

Ponadto - za kierownicę Williamsa może wrócić (ma pozwolenie od służb medycznych) Valterri Bottas, który nie wystartował w Australii z powodu kontuzji pleców odniesionej podczas kwalifikacji do GP Australii. Sytuacja nie byłą ciekawa bo nie było wiadomo kto pojedzie drugim Williamsem. Frank Williams aby zabezpieczyć się na takie sytuacje w przyszłości, był w urzędzie pracy i zatrudnił bezrobotnego Adriana Sutila jako kierowcę rezerwowego wink.gif

Rozkład jazdy:

Piątek 27.03.2015

Trening 1 03:00

Trening 2 07:00

Sobota 28.03.2015

Trening 3 07:00

Kwalifikacje 10:00

Niedziela 29.03.2015

Wyścig 08:00

Pamiętajcie o zmianie czasu na letni z soboty na niedzielę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tzn że wyścig o godzinie 09:00 czasu letniego

Wstawać, treningi już trwają smile.gif

Co do czasu, to w kablówce UPC jest plan że o 8 - ciekawe, czy dostosują się do zmiany czasu, bo zaplanowałem nagrywanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawdopodobne !!!

jeszcze 2 tygodnie temu pisałem że Ferrari nie jest zdolne wygrywać, a tu taka niespodzianka, i to w walce, a nie w wyniku szczęścia !!

obyśmy mieli 2 równorzędna Mercedesowi siłę, trzymam kciuki za to !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nieprawdopodobne !!!

> jeszcze 2 tygodnie temu pisałem że Ferrari nie jest zdolne wygrywać, a tu taka niespodzianka, i to

> w walce, a nie w wyniku szczęścia !!

> obyśmy mieli 2 równorzędna Mercedesowi siłę, trzymam kciuki za to !!!

Troche szczescia jednak mieli. MB przekombinowal z pit stopami.

Ale tempo Ferrari i zuzycie opon bylo znakomite. Fajne GP. Licze na to, ze do konca sezonu bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kimi odwalił dobrą robotę. Pech z oponą ale i tak uzyskał dobry wynik.

IMHO uzyskał wynik lepszy niż w tych okolicznościach powinien z uszkodzoną podłogą i po takich przygodach na starcie.

Ferrari zaczyna przypominać zespół z czasów MSC z Ross'em i Jean'em gdzie braki bolidu częściowo nadrabia bdb taktyka.

Zobaczymy jak 'śfist' poradzi sobie w chłodniejszych warunkach z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe co myśli sobie Alonso?

yikes.gificon_eek.gifsciana.gifklnie.gifirked.gif

... a tak na serio to chodzą plotki jakoby Ferrari nie było zadowolone z pracy Alonso i też go nie chcieli. Schemat był podobny, testy przed sezonem i Alo meldował że bolid jest ok a po rozpoczęciu sezonu zaczynały się narzekania.

Tak czy siak na pewno gul śmiga ok.gif

btw: wyścig mi się podobał bo w końcu nie dało się przewidzieć zakończenia zlosnik.gif

Podoba mi się też to że juniorski team Toro Rosso był przed macierzystym RedBullem claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.