Skocz do zawartości

Chińskie alusy - proszę o opinie.


Astroman

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie ochota na ładne felgi . Kłopot w tym że podobają mi sie dokładnie te i żadne inne czyli zapewne chinole. Proszę zatem o opinie Najchętniej osoby używające. Może być na priva bo rozumiem że chinol to może być obciach na dzielni.

Teoretykom dziękuję. Wiem ze chinol to zuo i dopadną mnie wszystkie plagi egipskie. Mimo wszystko zaryzykuję prośbą o opinie userów używających podobnych " markowych" biglaugh.gif felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od tego gdzie te felgi wyprodukowane itp - wszelakie kombinacje pt felgi błyszczące jak polerowane i z czarnym środkiem są ładne, ale w pierwszym roku eksploatacji - niedajboże jakieś obtarcia, odpryski od kamieni. Jeżeli pojawią się nawet niewidzialne gołym okiem uszkodzenia lakieru, to użycie mocnej chemii czy przejażdżka po posolonej drodze psują wygląd felg. Niestety na gorzej polakierowanych krawędziach czy wokół ew. odprysków, otarć wychodzą brzydkie białe ślady, bo pod lakier którym są pokryte felgi, dostaje się syf i "amelinium" się utlenia. Parę lat temu miałem tak wykończone felgi (aftermarket made in germany) i po przejeżdżeniu na nich jednego sezonu letniego, pojeździłem na nich przez dni po posolonych drogach - w efekcie pojawiły się białe cętki wokół odprysków i na niektórych krawędziach ramion i otworów na śruby. W kolejnym sezonie zaczął złazić lakier wokół tych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli pojawią się nawet niewidzialne gołym okiem

> uszkodzenia lakieru, to użycie mocnej chemii czy przejażdżka po posolonej drodze psują wygląd

> felg. Niestety na gorzej polakierowanych krawędziach czy wokół ew. odprysków, otarć wychodzą

> brzydkie białe ślady, bo pod lakier którym są pokryte felgi, dostaje się syf i "amelinium" się

> utlenia. Parę lat temu miałem tak wykończone felgi (aftermarket made in germany) i po

> przejeżdżeniu na nich jednego sezonu letniego, pojeździłem na nich przez dni po posolonych

> drogach - w efekcie pojawiły się białe cętki wokół odprysków i na niektórych krawędziach

> ramion i otworów na śruby. W kolejnym sezonie zaczął złazić lakier wokół tych miejsc.

Potwierdzam, ja mam włoskie MAKi w Pezocie takie czarno-błyszczące i na błyszczącym froncie powyłaziły już białe wżery pod lakierem bezbarwnym. Felgi z 2011r. i w zasadzie zimą nie jeżdżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.