Skocz do zawartości

[KzAK] wycieraczka tylnia


Kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o całe ramię?

Jeśli tak to na allegro można często znaleźć nowe oryginały od Pandy w śmiesznych pieniądzach. To te same wycieraczki.

Ja osobiście zmieniam tylko pióra, w ASO taka przyjemność kosztuje mnie całe 5zł 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o całe ramię?

> Jeśli tak to na allegro można często znaleźć nowe oryginały od Pandy w śmiesznych pieniądzach. To

> te same wycieraczki.

> Ja osobiście zmieniam tylko pióra, w ASO taka przyjemność kosztuje mnie całe 5zł

Tak całe ramie.

Miałem pęknięty taki dynks co ustawiał wycieraczkę w linii prostej ( i chyba też dociskał )

Kupiłem nowe ramie za niecałe 30 zł.

Ostatnio coś mi głośno chodziła wycieraczka więc poszedłem zobaczyć, no i mi w rękach została..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o całe ramię?

> Jeśli tak to na allegro można często znaleźć nowe oryginały od Pandy w śmiesznych pieniądzach. To

> te same wycieraczki.

> Ja osobiście zmieniam tylko pióra, w ASO taka przyjemność kosztuje mnie całe 5zł

z pandy i sc nie pasują do kombi, pasują do 3d i 5d. W MW jest grubszy trzpień.

Ale można kupić ramie od pandy lub sc, wziąć wiertło do metalu ciutkę rozwiercić, resztę załatwić wciskając na trpień i dokręcając normalnie śrubą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cytat: "część odpowiada jakościowo oryginałowi".Chyba jednak nie...

> Popytaj tanifiat, akuki itp może mają w sensownej cenie.

kiedyś kupiłem taki zamiennik do poprzedniego auta. wyczekałem wiosny i założyłem na tył. dzień później przyszła w nocy śnieżyca, miałem 15 cm śniegu na dachu. a że w dzień zrobiło się ciepło, śnieg zaczął zjeżdżać z dachu po szybach. nowiutka wycieraczka nie wytrzymała ciężaru śniegu i się najzwyczajniej połamała. daje sobie rękę uciąć, że gdyby był tam oryginał nic takiego by się nie stało. po prostu inny rodzaj plastiku. także zamienników "no name" nie polecam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś kupiłem taki zamiennik do poprzedniego auta. wyczekałem wiosny i założyłem na tył. dzień

> później przyszła w nocy śnieżyca, miałem 15 cm śniegu na dachu. a że w dzień zrobiło się

> ciepło, śnieg zaczął zjeżdżać z dachu po szybach. nowiutka wycieraczka nie wytrzymała ciężaru

> śniegu i się najzwyczajniej połamała. daje sobie rękę uciąć, że gdyby był tam oryginał nic

> takiego by się nie stało. po prostu inny rodzaj plastiku. także zamienników "no name" nie

> polecam

teraz to już to wiem 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz to już to wiem

U mnie jak pękła to kupiłem oryginał w ASO, mocno bolało w portfelu (kupowane od ręki, nie miałem czasu na kombinacje), ale odpukać spokój od kilku lat.

Tych ramion wycieraczek to jest z milion różnych opcji w zależności od nadwozia, czy jest spojler czy coś tam.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego ja zawsze w tylnych plastikowych wycieraczkach zmieniam tylko pióro gumowe , w każdym aucie

Też tak staram się robić ale miałem pęknięty taki element który trzyma pióro pod kątem ostrym do szyby.

Więc musiałem zmienić całe ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.