Skocz do zawartości

Bolączki stilo ciąg dalszy.... trrrr ....


dioda144

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie sprawy mnie trapią :

Pierwsza: chodzi o lewe koło przód przy ruszaniu przód tył, przy jeździe po zakręcie bez względu czy mała prędkość czy duża słychać strzelanie, takie pojedyncze,tzn. strzeli i cisza, ale to nie przegub. Bo to jest dźwięk mi znany, tu strzela tak jakby się łamało ołówek,dźwięk łamanego ołówka bądź jakiegoś małego drewienka dobrze odwzorowuje to co słyszę.

Druga: Chodzi o to że jak kiedyś włączyłem klimatyzacje to obroty delikatnie o jakieś 100 podskakiwały do góry i tak sie trzymały na biegu jałowym do momentu wyłączenia klimy, teraz niestety niema tego klima włączona, a obroty dalej są na swoim poziomie trrrr crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie sprawy mnie trapią :

> Pierwsza: chodzi o lewe koło przód przy ruszaniu przód tył, przy jeździe po zakręcie bez względu

> czy mała prędkość czy duża słychać strzelanie, takie pojedyncze,tzn. strzeli i cisza, ale to

> nie przegub. Bo to jest dźwięk mi znany, tu strzela tak jakby się łamało ołówek,dźwięk

> łamanego ołówka bądź jakiegoś małego drewienka dobrze odwzorowuje to co słyszę.

Większość obstawi łożysko amortyzatora znając życie, mi ostatnio coś dziwnie 'stukało' na parkingowych nierównościach i przy ruszaniu... okazało się że jedna śruba na wahaczu popuściła więc warto posprawdzać je wszystkie łącznie z śrubami od trawersu/sanek wink.gif

> Druga: Chodzi o to że jak kiedyś włączyłem klimatyzacje to obroty delikatnie o jakieś 100

> podskakiwały do góry i tak sie trzymały na biegu jałowym do momentu wyłączenia klimy, teraz

> niestety niema tego klima włączona, a obroty dalej są na swoim poziomie trrrr

A klima działa i dmucha ? To że światełko się zapaliło to nie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Większość obstawi łożysko amortyzatora znając życie, mi ostatnio coś dziwnie 'stukało' na

> parkingowych nierównościach i przy ruszaniu... okazało się że jedna śruba na wahaczu popuściła

> więc warto posprawdzać je wszystkie łącznie z śrubami od trawersu/sanek

> A klima działa i dmucha ? To że światełko się zapaliło to nie wszystko...

Temat klimy opanowany smile.gifnatomiast tak jak radzisz zerkne na wszystkie połączenia śrubowe w zawieszeniu czy niema luzów , a następnie wyciągnę łożysko bo tak jak mówisz jest duże prawdopodobieństwo ze wlasnie to niedomaga bo dźwięk jest tak jakby byl z górnej części kolumny McPhersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w ASO przejazdem to dobilem klime bo cos za slabo mi chlodzia. Okazalo sie ze odzyskali tylko 70g czynnika frown.gif

Wpuscilismy 30ml oleju farbowanego i 550g czynnika....mam nadzieje ze na jakis czas wystarczy.

Tylko pytanie dlaczego przez chyba 2 lata (moze 3) tyle czynnika zniknelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie sprawy mnie trapią :

> Pierwsza: chodzi o lewe koło przód przy ruszaniu przód tył, przy jeździe po zakręcie bez względu

Sprawdź wahacze, często objaw taki wskazuje na sworzeń

U mnie był tak uszkodzony sworzeń, że pukało tylko gdy przejechałem np powyżej 10km i było ciepło na dworze, aż w końcu nastała cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj bylem w ASO przejazdem to dobilem klime bo cos za slabo mi chlodzia. Okazalo sie ze

> odzyskali tylko 70g czynnika

> Wpuscilismy 30ml oleju farbowanego i 550g czynnika....mam nadzieje ze na jakis czas wystarczy.

> Tylko pytanie dlaczego przez chyba 2 lata (moze 3) tyle czynnika zniknelo.

> bo gdzies masz nieszczelny uklad > do srawdzenia, przewody oraz chlodnica >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.