Skocz do zawartości

porysowany lakier


woox

Rekomendowane odpowiedzi

Umylem wczoraj auto i malo mnie szlag nie trafił, wyszły skutki parkowania bod blokiem. Mnóstwo drobnych zarysowań, na szczęście bardzo plytkie, ale jednak są, doradzcie czym to usunąć, tylko tak w miarę sprawnie najlepiej przy pomocy jednego środka, nie mam czasu ani cierpliwości na detaling. Najlepiej cos jak pasta tempo, ale z lektury forum juz wiem, że tempo nie jest ani trendi ani dżezi. Może jakiś woski koloryzujace czy kredki do rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Umylem wczoraj auto i malo mnie szlag nie trafił, wyszły skutki parkowania bod blokiem. Mnóstwo

> drobnych zarysowań, na szczęście bardzo plytkie, ale jednak są, doradzcie czym to usunąć,

> tylko tak w miarę sprawnie najlepiej przy pomocy jednego środka, nie mam czasu ani

> cierpliwości na detaling. Najlepiej cos jak pasta tempo, ale z lektury forum juz wiem, że

> tempo nie jest ani trendi ani dżezi. Może jakiś woski koloryzujace czy kredki do rys.

kredki i woski koloryzujące po jednym myciu zejdą i bedziesz musial zabieg powtórzyć.

Jeśli nie masz czasu na zabawe to niestety musisz te rysy pokochać smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak rysy są naprawdę lekkie, to Tempo, jak głębsze (ale nie sięgające podkładu), to

Za polecanie pasty tempo na lakier powinien byc ban smile.gif trzeba czymś delikatniejszym moze być np farecla przynajmniej więcej rys nie zostawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj to komuś kto sie detailingiem zajmuje - niekoniecznie jakiejś dużej firmie, co moze być jakiś chopek, co w garażu takie rzeczy robi - auto ci odnowi i będzie git.

takie kombinowanie jak ty kombinujesz moze sie co najwyzej skoczyć większym porysowaniem auta. Ewentualnie mozesz to zapastowac jakimś woskiem, ale rysy wyjdą po 2 myciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasty lekko ścierne marki tempo ,k2 , i temu podobne były dobre do starych lakierów(stara metoda lakierowania), teraz można powiedzieć że owe auta to już zabytki zlosnik.gif, np wiadomo że kolor czerwony najbardziej płowieje od słońca i wtedy przetarcie taką pastą lekko ścierną a następnie woskiem dawało zadowalający efekt, a tera na lakiery nakłada się lakier bezbarwny i najwyżej możemy go sobie bardziej porysować takimi pastami, albo pogodzisz się z takimi rysami, albo polerka ale i tak niedługo będziesz miał znowuż porysowany samochód, albo dobre woski koloryzujące w celu retuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Umylem wczoraj auto i malo mnie szlag nie trafił, wyszły skutki parkowania bod blokiem. Mnóstwo

> drobnych zarysowań, na szczęście bardzo plytkie, ale jednak są, doradzcie czym to usunąć,

> tylko tak w miarę sprawnie najlepiej przy pomocy jednego środka, nie mam czasu ani

> cierpliwości na detaling. Najlepiej cos jak pasta tempo, ale z lektury forum juz wiem, że

> tempo nie jest ani trendi ani dżezi. Może jakiś woski koloryzujace czy kredki do rys.

Przyjedz z radoscia usune te zarysowania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.