Skocz do zawartości

Nowość - Fiat Multipla 2006 FL


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

> Naprawdę ładne autko wyrosło z brzydkiego kaczątka

ja rozumiem że to wersja dużego rodzinnego autka, ale chyba nie chciałbym czuć się jak w autobusie z takimi wielkimi szybami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifting zniszczył wszystko co to auto sobą prezentowało...

teraz wygląda jak setki innych... bezpłciowo...

włoski dizajn został zniszczony przez księgowych i smętniaków nieznających się na sztuce przemysłowej...

ale podobno o gustach...

fiat%20multipla%20800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lifting zniszczył wszystko co to auto sobą prezentowało...

> teraz wygląda jak setki innych... bezpłciowo...

> włoski dizajn został zniszczony przez księgowych i smętniaków

> nieznających się na sztuce przemysłowej...

> ale podobno o gustach...

tyle że ten włoski design chyba się nienajlepiej sprzedawał i dlatego tak radykalne zmiany przodu hmm.gif teraz wydaje mi się mniej ekstrawagancka przez co szansa na większą ilość klientów wzrasta ok.gif wiadomo, że chodziło od początku o zrobienie samochodu, który się bedzie dobrze sprzedawał a pierwsza wersja Multipli chyba do tych aut nie należała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę ładne autko wyrosło z brzydkiego kaczątka

Niech mu wkońcu wskaźniki przeniosą w normalne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę ładne autko wyrosło z brzydkiego kaczątka

IMO to coś już nie ma prawa nazywać się multipla. Straciło całą swoją osobowość. Myślę o zakupie multipli ale tylko 'oryginalnej'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę ładne autko wyrosło z brzydkiego kaczątka

A czym się ta trzecia wersja różni od drugiej? hmm.gif

Fiat_Multipla_2005_0001.jpg

Zmieniono grill, kierunkowskazy są białe zamiast pomarańczowe, felgi Toora T940 - i to chyba wszystkie zmiany. W środku coś się zmieniło?

Już pierwszy lifting popsuł Multiplę na dobre, ten drugi to w zasadzie jakiś taki ... mało zauważalny jest biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> się bedzie dobrze sprzedawał a pierwsza wersja Multipli chyba do

> tych aut nie należała

kto chciał mieć wyjątkowe auto to je miał...

teraz to juz wybór w tym segmencie jest o wiele większy więc fiat kopnął do własnej bramki jeśli chodzi o poprawę sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam najbardziej zdecydowanie podobala sie wersja z przed fl, czyli ta z osobnymi swiatelkami. to byl samochod z yayem.

pamietam pierwsza prezentacje bodajrze w grudniu 98. ogladalem ten samochod w salonie auto res w rzeszowie, i zrobil na mnie ogromne wrazenie.

pozniej troche pojezdzilem multipla we francji. to fajny, praktyczny i wygodny samochodzik. no i ma sztywne fajne zawieszenie, i dobrze sie prowadzi.(jtd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.