Skocz do zawartości

Odradźcie mi transalpa...


LeoLepsi

Rekomendowane odpowiedzi

> ale znajdzie od razu młodą i nie będzie narzekał

Takie mlode to glownie skacza z kwiatka na kwiatek i w kazdej chwili jakis inny poderwie na ladniejsze moto, jak te co wyrywa sie na samochod, glownie BMW zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... bo jak tak dalej pójdzie to go kupię a żona mnie z domu wywali... :/

Taka rada ode mnie.

1. Nie patrz za bardzo na rocznik i przebieg. Ważna jest reszta, jak pracuje silnik, jak odpala z zimnego i nagrzanego, czy bierze olej (w sensie, że nie wierzę że nie bierze wink.gif przy 600tkach IMHO trzeba się liczyć z apetytem do 0,5 l/100km przy bardzo dynamicznej jeździe)

2. 600 "telewizorki" mają chyba najlepsze opinie, jeśli chodzi o trwałość silnika, chociaż wersja "poliftowa" też jest OK.

3. W 650 na 100% do sprawdzenia stan wałka zdawczego - jest to słaby punkt tego modelu

4. Ostatniej wersji nie oceniam - dla mnie to jest, za przeproszeniem, gejowóz - nie podoba mi się, wygląda za delikatnie do jazdy w offie (z resztą ma chyba mniejsze przednie koło niż wcześniejsze wersje)

Generalnie są to motocykle, które (dobrze utrzymane) nie tracą na wartości. Sprzęt wybaczający bardzo dużo i mimo sporej wagi (i jak to w sumie napisał leff, pisząc o moich kumplach) jest to sprzęt do ciekawej zabawy w nawet bardzo ciężkim terenie (no obalamy mity, że tym się nie da skakać hehe.gif )

Jak będziesz miał więcej pytań, wal śmiało ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odradzam. Beznadziejny jest

wpysk.gif

Głupoty Waćpan prawisz 270751858-jezyk.gif

Zapraszam w ostatnią majową sobotę do Kosianki na Enduro Sprint. Będziesz miał okazję zobaczyć kilku takich (leff już ich poznał), co to jadąc trampkiem nie odstają od tych co to lecą wścieklakami hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Głupoty Waćpan prawisz

> Zapraszam w ostatnią majową sobotę do Kosianki na Enduro Sprint. Będziesz miał okazję zobaczyć

> kilku takich (leff już ich poznał), co to jadąc trampkiem nie odstają od tych co to lecą

> wścieklakami

Ale zgodnie z tematem mieliśmy odradzać... niewiem.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za opinię. Trampek, jeśli nic się nie wydarzy nieplanowanego, będzie mój za jakieś 2 tyg.... Jest to 600tka. 90ty rok. Niestety jeszcze bębny z tyłu. Za tak naprawdę psie pieniądze,.ale po dużym serwisie, z nowymi oponami dunlo, grzanymi manetkami... I innymi pierdolami wymienionymi, wg właściciela. Podobno bierze setkę oleju na tysiąc...

Jedyne co trochę martwi to przebieg, bo jest 80 tysięcy... Ale za piątkę czego się spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie mlode to glownie skacza z kwiatka na kwiatek i w kazdej chwili jakis inny poderwie na

> ladniejsze moto, jak te co wyrywa sie na samochod, glownie BMW

grunt, to żeby kwiatek nie pozwalał na długo usiąść takiej młodej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziękuję za opinię. Trampek, jeśli nic się nie wydarzy nieplanowanego, będzie mój za jakieś 2

> tyg.... Jest to 600tka. 90ty rok. Niestety jeszcze bębny z tyłu. Za tak naprawdę psie

> pieniądze,.ale po dużym serwisie, z nowymi oponami dunlo, grzanymi manetkami... I innymi

> pierdolami wymienionymi, wg właściciela. Podobno bierze setkę oleju na tysiąc...

> Jedyne co trochę martwi to przebieg, bo jest 80 tysięcy... Ale za piątkę czego się spodziewać...

W ten przebieg nie ma co wierzyć hehe.gif

Licznik jest do 99999km, tak więc pozostaje pytanie "które to 80kkm" wink.gif

Silnik czarny czy już srebrny? (nie pamiętam, do którego roku były czarne, chyba do '89 - te ponoć bardziej lubią olej, ale z kolei są trochę mocniejsze).

Jak coś, to poszukaj jeszcze w ogłoszeniach na forum transalpa, nie skupiaj się na tym jednym egzemplarzu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to jadąc trampkiem nie odstają od tych co to lecą

> no ale wiemy, że jeśli takiego, co nie odstaje trampkiem wsadzić na tego wścieklaka, to bez

> wątpienia wyprzedzi resztę trampków

Niestety to nie jestem ja frown.gif Uczę się od około 2 lat od kumpli i jest coraz lepiej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.