Skocz do zawartości

Kółka od hulajnogi...


manau

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest - na zimówkach Twingo żony nie wyglądało tak źle, ale po założeniu alusów 14" z oponami w tym samym rozmiarze co zimówki - wygląda jak na kółkach od hulajnogi...

288373189-twingo.jpg

Gdyby nie to że mam dobre letnie opony 14" i alusy kupiłem w cenie złomu to na poważnie rozważyłbym 15"

hmm.gif

post-20663-14352530151982_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest - na zimówkach Twingo żony nie wyglądało tak źle, ale po założeniu alusów 14" z oponami

> w tym samym rozmiarze co zimówki - wygląda jak na kółkach od hulajnogi...

> Gdyby nie to że mam dobre letnie opony 14" i alusy kupiłem w cenie złomu to na poważnie rozważyłbym

> 15"

et pewnie mają duże i do tego są szersze niż stalówki - stąd taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest - na zimówkach Twingo żony nie wyglądało tak źle, ale po założeniu alusów 14" z oponami

> w tym samym rozmiarze co zimówki - wygląda jak na kółkach od hulajnogi...

> Gdyby nie to że mam dobre letnie opony 14" i alusy kupiłem w cenie złomu to na poważnie rozważyłbym

> 15"

zgodzę się z Tobą zlosnik.gif 14tki wyglądają słabo shocked.gifzlosnik.gif 15tki na styk ok.gif

CJONkZH.jpg

AUhEpdc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twingo żony nie wyglądało tak źle, ale po założeniu alusów 14" z oponami

> w tym samym rozmiarze co zimówki - wygląda jak na kółkach od hulajnogi...

To jest problem wzoru felg! Są 15" które wyglądają na 16, ale też takie wyglądające jak 14. Mam podobny problem. Tu masz Clio na 15"

288374103-c.JPG

i Lanos na 15"

288374103-l.JPG

i dla porównania Polonez na 13".

288374103-p.JPG

Wszystkie auta podobnej wielkości grinser006.gif.

post-103354-14352530161553_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest problem wzoru felg! Są 15" które wyglądają na 16, ale też takie wyglądające jak 14. Mam

> podobny problem. Tu masz Clio na 15"

jaki rozmiar opony?

> i Lanos na 15"

jaki rozmiar opony?

> i dla porównania Polonez na 13".

jaki rozmiar opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w lanosie robotę robi profil opony

W Lanosie robotę robi przede wszystkim kształt felg!

288375925-fl.JPG

Ramiona wychodzące poza rant dają optycznie wrażenie większego koła. Jak patrzę na całe koła w piwnicy, są prawie takie same i ilość gumy niewiele wnosi grinser006.gif. To są niecałe 4 cm na średnicy hehe.gif.

post-103354-14352530172902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Lanosie robotę robi przede wszystkim kształt felg!

> Ramiona wychodzące poza rant dają optycznie wrażenie większego koła. Jak patrzę na całe koła w

> piwnicy, są prawie takie same i ilość gumy niewiele wnosi . To są niecałe 4 cm na średnicy .

paskudne oslabiony.gif serce mi się kraja jak pokazujesz te swoje Clio z tymi paździerzami grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> paskudne serce mi się kraja jak pokazujesz te swoje Clio z tymi paździerzami

Na żywo wyglądają bardzo ładnie ok.gif, nie ma wrażenia że są za małe. Te felgi są przez producenta dedykowane do nowego Clio. Kupiłem je, bo fabryczne "hakenkrojce" hehe.gif są nie do przyjęcia facepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.