Skocz do zawartości

Jaki moto, na pierwszy kat A


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek mam egzamin teoretyczny. Wkuwam testy i jak nie w poniedziałek to pewnie niebawem zdam, 20 godzin jazd w OSK Tez pewnie szybko minie. Praktyczny tez jest dla ludzi, wiec naturalną koleją rzeczy jest, że zaczynam się zastanawiać nad motocyklem. W tej chwili jeżdżę hyosung gt 125. Pasuje mi, na kat B- polecam.

Założenia: raczej naked, coś do miasta, niedalekiej turystyki, na szosę, raczej nie na tor i nie sport, ale zawadiacki wygląd wskazany. Budżet: około 10, max 12 tys.

Za tyle można mieć w tej chwili hyosung gt 650p z 2012 z zerowym przebiegiem i 5 letnią gwarancją.

Na co jeszcze mógłbym zwrócić uwagę? Poproszę o porady. Hyo, o którym piszę wygląda jak w załączniku. Coś podobnego bym chciał.

post-5362-14352530190022_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś kiedyś na V2 ?

Bo nie każdemu pasuje... Fajny dół a u góry kicha - np @diter nie lubi tego no.gifzlosnik.gif i wibracje w standardzie zlosnik.gif

Ja jeżdżę przeważnie w około komina i mnie pasuje.

Takie moto do wszystkiego po trochu, ale też spotykam się z opinią, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ...

Prawda jest taka, że i na Chorwację zajedziesz i na torze pośmigasz i w mieście się poprzeciskasz.

Ale wiedz, że do każdego z w/w celu są moto, które znacznie lepiej się nadają... Turystyka to wygoda, bak i ładowność i moc. Tor to IMHO przede wszystkim zawieszenie i hamulce. Miasto to smukłość i lekkość.

A z tego co mam to widzę że sv nie jest za wygodna, na pewno ma dupiate zawieszenie, nie ma hamulców tylko spowalniacze.

Może przesadzam, ale mam porównanie z np. aprilla tuono, speed triple i zawieszenie z hamulcami to nie różnica a przepaść.

Także ciekawym jest jak to wyszło koreańczykom zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co to? Oprócz tego, ze yamaha? Zmieszczę sie w budżecie?

XJ-6 jak się nie uprzesz na ABS to powinienneś coś znaleźć

ewentualnie Kawa ER-6n i tu napewno coś znajdziesz w budżecie przy odrobinie szczęścia nawet z ABSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to troszkę drożej sprzedam Ci moją Yamaszkę FZ6 z 2008 r.

A jak chcesz Hająga to mój kolega sprzedaje tylko, że białego z nalotem 790 km myślę że za jakieś 10500 pln sprzeda dodatkowo ma kufer i owiewkę puiga - chyba. Moto nowe kupił i jakoś mu nie podeszło jest 100% bezwypadkowe.

Moja yamka zresztą też bezwypadkowa chociaż jest używana więc paciak parkingowy miała. Ma kufer i małą owiewkę z przodu. Serwisowana w ASO na targowej w wawie. Wszystkie faktury mam. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz to troszkę drożej sprzedam Ci moją Yamaszkę FZ6 z 2008 r.

> A jak chcesz Hająga to mój kolega sprzedaje tylko, że białego z nalotem 790 km myślę że za jakieś

> 10500 pln sprzeda.

Będę mieć na uwadze.. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Idziesz jak burza :-)

Zaczynam się bardzo poważnie zastanawiać. Zdecydowałem się zrobić prawko, a to oznacza, że wcześniej czy później je odbiorę. I jak się znam, to będę chciał to zrobić motocyklem, do którego prowadzenia ono uprawnia wink.gif

A że teoria już w poniedziałek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam się bardzo poważnie zastanawiać. Zdecydowałem się zrobić prawko, a to oznacza, że

> wcześniej czy później je odbiorę. I jak się znam, to będę chciał to zrobić motocyklem, do

> którego prowadzenia ono uprawnia

> A że teoria już w poniedziałek..

powiedz jeszcze jaki dźwięk motocykli Ci się podoba to będzie łatwiej cos doradzić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedz jeszcze jaki dźwięk motocykli Ci się podoba to będzie łatwiej cos doradzić

Podoba mi się pyr pyr pyr z v2. Szczególnie jak się hamuje silnikiem. Wysokie obroty też lubię. Wpadło mi coś w oko. Oglądając yamahy zaintrygowała mnie mt 03. Czytając opinie, doskonały do miasta. Zastanawia mnie tylko jak się naprawdę jeździ tym jednocylindrowcem z limitem obrotów jak w samochodzie. Na żywo też nie widziałem. Warto się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do suzi musiał by dołożyć z dwa tysiaki

To iw sumie wolę Hyo. Ale ta mt 03 też fajnie popiarduje na jednym garnku. Z wyglądu mi pasuje, tylko te odcięcie przy 8 tys niewiem.gif

Co to ma być, motocyklowy dizel? hehe.gif

Vmax 160 powinno mi wystarczyć na początek.. W tej chwili zastanawiam się nad er6, Hyo 650p lub ta mt03 właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W poniedziałek mam egzamin teoretyczny. Wkuwam testy i jak nie w poniedziałek to pewnie niebawem

> zdam, 20 godzin jazd w OSK Tez pewnie szybko minie. Praktyczny tez jest dla ludzi, wiec

> naturalną koleją rzeczy jest, że zaczynam się zastanawiać nad motocyklem. W tej chwili jeżdżę

> hyosung gt 125. Pasuje mi, na kat B- polecam.

Będziesz go sprzedawał? Za wiela złota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ajajajaaajaj...jak ja nie lubię takich cen. Niewielka, a przekracza mój budżet - nie mogłeś

> powiedzieć 7kpln, bym nie miał dylematów.

Możesz zbierać. Jeszcze nie sprzedaje. Nie mam jeszcze prawka, nie wiem tez co kupić, jak juz je będę mieć. Jak wszystko dobrze pójdzie, sprzedawać będę pewnie gdzieś za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz zbierać. Jeszcze nie sprzedaje. Nie mam jeszcze prawka, nie wiem tez co kupić, jak juz je

> będę mieć. Jak wszystko dobrze pójdzie, sprzedawać będę pewnie gdzieś za miesiac.

Wiesz, to nie chodzi o zbieranie, bo $$$ jest - raczej o wewnętrzne przekonanie siebie do dołożenia 2,5 kpln do kasy z aktualnego sprzętu. hehe.gif

P.s napisz coś o tym moto. Masz może jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, to nie chodzi o zbieranie, bo $$$ jest - raczej o wewnętrzne przekonanie siebie do dołożenia

> 2,5 kpln do kasy z aktualnego sprzętu.

> P.s napisz coś o tym moto. Masz może jakieś fotki?

Fotkę wrzuciłem w wątku o majowce, ogolnie to trzeba fotki zmniejszać i obrabiać, a teraz mi sie nie chce za bardzo. Wyślij maila na prv to mi będzie łatwiej, bo testy zakuwam. A o Hyo dużo jest w necie. Wpisz hyosung gt 125. Jest tez forum forum.hyosung.info. Tak na szybko to moto na ramie suzuki, koreańskie. Silnik dwa cylindry, brzmi dużo fajniej niż inne 125. Wyglada tak, ze jak ktoś sie slabo zna to mówi, ze to 600. A kupiłem od gościa ze Szczecina, a właściwie to od jego małżonki bo to ona jeździła, i na nią były papiery. Moto sprowadzone z Francji, sporo stalo. A ta kobitka jeździła mało bo zaszła w ciąże, a teraz urodziła juz drugie, wiec znów nie miał kto tym jeździć. Przejechane ma niecałe 6 tys w tej chwili. Czyli nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.