Skocz do zawartości

Oglądacze - Auto do oceny


gala

Rekomendowane odpowiedzi

> Co powiecie o sztuce z linku?

> Warto jechać z Krakowa?

> Focus

Samochód powinien być praktycznie "jak nowy". Wnętrzem się nie sugeruj bo ono bardzo dobrze znosi kilometraże i jak ma 3-4 razy tyle to będzie wyglądało świeżo.

Dziwne, że Niemiec sprzedał auto z tak małym przebiegiem, ja bym przyjrzał się 2 sprawom:

Czy faktycznie bezwypadkowy (bo może mieć oryg przebieg, ale miał dzwonka w de i sprzedaż)

Czy rzeczywiście realny przebieg, bo jest bardzo niski i może się okazać, że po prostu w bazie forda nic nie ma, więc został cofnięty licznik i wmawianie, że ma tyle.

No ale to tylko moje gdybanie, na co ja bym szczególną uwagę zwrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co powiecie o sztuce z linku?

> Warto jechać z Krakowa?

> Focus

Quote:

Samochód sprowadzony z Niemiec od pierwszego prywatnego właściciela, obecnie zarejestrowany w Polsce!!! Przegląd i ubezpieczenie ważne do 03-2016roku

SZUKASZ FORDA FOCUSA z ORYGINALNYM PRZEBIEGIEM, BEZWYPADKOWEGO W BARDZO DOBRYM STANIE DO KTÓREGO NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ DOKŁADAĆ - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!


Nie warto. Wystarczy przecież ogłoszenie przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Samochód sprowadzony z Niemiec od pierwszego prywatnego właściciela, obecnie zarejestrowany w

> Polsce!!! Przegląd i ubezpieczenie ważne do 03-2016roku

> SZUKASZ FORDA FOCUSA z ORYGINALNYM PRZEBIEGIEM, BEZWYPADKOWEGO W BARDZO DOBRYM STANIE DO KTÓREGO

> NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ DOKŁADAĆ - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!

> Nie warto. Wystarczy przecież ogłoszenie przeczytać.

Co jest nie tak z tym opisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pasuje do ceny.

Ale ten Focus jest stosunkowo drogi.

Nowego mozna kupic za ok 70kPLN, wiec 46 za 4-latka to nie jest jakas wyjatkowa okazja.

Inna kwestia, ze handlarz musial na czyms przyciac przywozac go do PL, wiec pytanie tylko na czym grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ten Focus jest stosunkowo drogi.

No właśnie dlatego nie pasuje. zlosnik.gif

> Nowego mozna kupic za ok 70kPLN, wiec 46 za 4-latka to nie jest jakas wyjatkowa okazja.

> Inna kwestia, ze handlarz musial na czyms przyciac przywozac go do PL, wiec pytanie tylko na czym

Za ledwo co sprowadzonego, ulepionego Focusa nie powinien tyle żądać. Po sprawny egzemplarz nie miało przecież sensu do Niemiec jechać, skoro roi się od takich na naszym rynku.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie dlatego nie pasuje.

> Za ledwo co sprowadzonego, ulepionego Focusa nie powinien tyle żądać. Po sprawny egzemplarz nie

> miało przecież sensu do Niemiec jechać, skoro roi się od takich na naszym rynku.

no nie wiem, 90% tych aut na necie to sprowadzaki niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> One niestety mają często udokumentowane przebiegi.

o to to to ok.gif

niektórych boli 150kkm na liczniku, taki świat, zresztą przebieg można ustawić według życzenia palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód powinien być praktycznie "jak nowy". Wnętrzem się nie sugeruj bo ono bardzo dobrze znosi

> kilometraże i jak ma 3-4 razy tyle to będzie wyglądało świeżo.

> Dziwne, że Niemiec sprzedał auto z tak małym przebiegiem, ja bym przyjrzał się 2 sprawom:

> Czy faktycznie bezwypadkowy (bo może mieć oryg przebieg, ale miał dzwonka w de i sprzedaż)

> Czy rzeczywiście realny przebieg, bo jest bardzo niski i może się okazać, że po prostu w bazie

> forda nic nie ma, więc został cofnięty licznik i wmawianie, że ma tyle.

> No ale to tylko moje gdybanie, na co ja bym szczególną uwagę zwrócił.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.