Skocz do zawartości

O 16 wystawiłem aukcję z R6...


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

...a jutro 9:15 ląduje samolot yikes.gif z Warszawy z potencjalnym kupcem! ok.gif

Ziomek nie spłacił sprzętu do końca, więc wyczerpała się moja cierpliwość i kto inny będzie cieszył się tym moto.

Wszyscy piszą, że ich sprzedawane maszyny są w stanie idealnym, a większość to ulepy, ale mój opis przekonał gościa.

Oby rano wrócił do Wawy na 2oo! 20.GIF

P.S. Kto z was na oględziny moto lata samolotem? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...a jutro 9:15 ląduje samolot z Warszawy z potencjalnym kupcem!

> Ziomek nie spłacił sprzętu do końca, więc wyczerpała się moja cierpliwość i kto inny będzie cieszył

> się tym moto.

> Wszyscy piszą, że ich sprzedawane maszyny są w stanie idealnym, a większość to ulepy, ale mój opis

> przekonał gościa.

> Oby rano wrócił do Wawy na 2oo!

> P.S. Kto z was na oględziny moto lata samolotem?

on nie leci na oględziny tylko po moto ...

ps. mam nadzieje że też kiedyś takiego tripa zalicze smile.gif

ps. jakbyś nie zapomniał to zapytaj o której pojawił się na lotnisku smile.gif i o której opuścił lotnisko docelowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie stany wyższe. wink.gif

Ale większość R6 na allegro to padliny, więc dobry sprzęt znajdzie amatora.

Gość naciął się do tej pory na 4 padliny, wygląda na zdeterminowanego.

Za ile bym nie sprzedał to będę zadowolony, bo muszę odzyskać tylko 6koła, reszta wraca do ziomka i to on traci na obniżaniu ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...a jutro 9:15 ląduje samolot z Warszawy z potencjalnym kupcem!

> Ziomek nie spłacił sprzętu do końca, więc wyczerpała się moja cierpliwość i kto inny będzie cieszył 4

> się tym moto.

> Wszyscy piszą, że ich sprzedawane maszyny są w stanie idealnym, a większość to ulepy, ale mój opis

> przekonał gościa.

> Oby rano wrócił do Wawy na 2oo!

> P.S. Kto z was na oględziny moto lata samolotem?

Ryanair ma krajowe loty po 9 zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za przewożenie kasku i rękawiczek doliczą mu kilka stówek... wink.gif

W sumie żadne WOW, że leci samolotem, bo to najtańsza opcja... 36 zł w obie strony, więc koszty ryzyka nacięcia się na padlinę, porównywalne z przejażdżką autem 50 km (100km w obie strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale za przewożenie kasku i rękawiczek doliczą mu kilka stówek...

> W sumie żadne WOW, że leci samolotem, bo to najtańsza opcja... 36 zł w obie strony, więc koszty

> ryzyka nacięcia się na padlinę, porównywalne z przejażdżką autem 50 km (100km w obie strony)

Jako Olsztynianin nie mogę się zgodzić (aktualnie chyba 180km do najbliższego lotniska) grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry motocykl zejdzie na pniu, sam szukam i szukam, i co? I nic. Ze 180 na allegro tylko 15 zarejestrowanych w Pl, a tylko takie wchodzą w rachube. Jakby nie to ze chce nakeda to wziąłbym od Pfikusnego smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobry motocykl zejdzie na pniu, sam szukam i szukam, i co? I nic. Ze 180 na allegro tylko 15

> zarejestrowanych w Pl, a tylko takie wchodzą w rachube. Jakby nie to ze chce nakeda to

> wziąłbym od Pfikusnego

A, tak z ciekawosci, co szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 28 --> 24, 2 lata 6000km nalotu

niezle, spodziewalem sie wiekszej roznicy wink.gif

ciekawe za ile czasu znudzi ci sie bmw i czy stosunek ceny zakupu do sprzedazy bedzie rownie doby - czego oczywiscie zycze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gsr,hh,xj,fz6. Coś z tego. Myślałem o czymś może nietuzinkowym (jakiś dukat albo trolle) ale chyba

> za mały budżet mam bo alledrogo nic takiego nie wypluwa

Ja szukam xj6. Nigdzie jeszcze nie jeździłem oglądać, ale wydaje mi się, że jest sporo ciekawych propozycji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aż tak źle? Mając powiedzmy te 15 tys nie ma szans? Co z nimi nie tak?

ja szukam do 13kzl i pow. 2005r. Ciężko, a jak coś jest dobrego to znika za chwile. Zresztą zobaczysz ze duzo ogłoszeń jest powtarzanych i po kilka tyś odsłon. I nadal nie zmieniają właściciela icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak coś jest dobrego to znika za chwile.

True, true!!

Już po tym jak sprzedałem R6 około 11:00, do momentu zakończenia aukcji po 12:00, do mojego ziomka zadzwoniło dwóch zainteresowanych, którzy jęczeli mu do słuchawki jak powiedział im, że już sprzedana.

Od wystawienia aukcji do zamknięcia tematu minęło 19 godzin, ale gość był już umówiony po 2 godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DW 737L bodajże ?? Nowy kierownik w czarno białej kurtce ? Jeśli tak to o 11:40 mijałem się z nim

> na wysokości Oleśnicy

już się wczuł w maszynę czy zapamiętałeś go bo jechał ostrożnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.