Skocz do zawartości

Część z(n)amienna


Rekomendowane odpowiedzi

> Osłona przewodow cewek zaplonowych w 1.4 16v w GP , zeby bylo smieszniej to w starych 1.4 16v tego

> nie bylo

po mojemu:

1. źle odpisałeś nr

2. to nie jest nr kat., choć początek się zgadza i ilość cyfr

Nawet jak coś takiego było i zostało wycofane to powinna być taka pozycja w eperze, jako produkt wycofany bez możliwości zastąpienia.

Poka foto tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy cos bedzie widac. Co ciekawe pytalem goscia na allegro o wiazke tjeta, tam tez byl

> jakis dziwny numer

cokolwiek to jest i nie wiedzieć czem ma nr kat, to pewnie występuje razem przewodami (dla 1.4 16V była jakaś zmiana dla przewodów w październiku 2008)

A co do t-jeta, to wiązki sa inne niż do zwykłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cokolwiek to jest i nie wiedzieć czem ma nr kat, to pewnie występuje razem przewodami (dla 1.4 16V

> była jakaś zmiana dla przewodów w październiku 2008)

> A co do t-jeta, to wiązki sa inne niż do zwykłego

Hehe, no wlasnie w tjet jest podobna oslona i tez ma "nr katalogowy". Z ciekawosci podjade jutro do aso i zapytam, czy moga taka zamowic wink.gif, ale pewnie nie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hehe, no wlasnie w tjet jest podobna oslona i tez ma "nr katalogowy". Z ciekawosci podjade jutro do

> aso i zapytam, czy moga taka zamowic , ale pewnie nie

jak nie zapomnę, to zakukam jutro pod machę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejka,

> mam sobie w aucie część zamienna o numerze 55201775. Takiej części w ePer w ogóle nie ma da się

> takie cudo w ogóle kupić?

Wg mnie będzie to element całej wiązki 55204926

Nie kopałem głęboko na allegro ale zapytaj tutaj

http://allegro.pl/cewka-zaplonowa-fiat-500-grande-punto-1-4-16v-i5082680354.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo rozumiem, że chodzi Ci o ten plastik, który trzyma 4 kostki do fajkocewek i przykręcony jest do

> kolektora śrubą na klucz 13mm ?

ok.gif Dokladnie ta, cos mnie podkusilo, zeby to otworzyc i mi sie kawalek ulamal zlosnik.gif ostatecznie kupie na allegro uzywana za 100, bede miec w zapasie tez te kostki do cewek hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie ta, cos mnie podkusilo, zeby to otworzyc i mi sie kawalek ulamal ostatecznie kupie na

> allegro uzywana za 100

http://allegro.pl/fiat-grande-punto-abarth-1-4-16v-wiazka-na-silnik-i5064682527.html - tą?

Trochę drogo jak za kawałek plastiku crazy.gif Ale rozumiem Cię doskonale zlosnik.gif

Niestety te plastiki pod maską są "przegrzane" i z czasem strasznie kruche. frown.gif

Nie da rady skleić?

> , bede miec w zapasie tez te kostki do cewek

Które znając życie do niczego Ci się nie przydadzą hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/fiat-grande-punto-abarth-1-4-16v-wiazka-na-silnik-i5064682527.html - tą?

> Trochę drogo jak za kawałek plastiku Ale rozumiem Cię doskonale

> Niestety te plastiki pod maską są "przegrzane" i z czasem strasznie kruche.

> Nie da rady skleić?

Pekl w sumie tak, ze w niczym to nie przeszkadza. Czesc z tjet ma podobno inny numer, taki mi przynajmniej podal sprzedawca zlosnik.gif

> Które znając życie do niczego Ci się nie przydadzą

O przepraszam blokade zatrzasku wiazki tez ulamalem hehe.gif, nowy wtyk 75zl zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.