Skocz do zawartości

A gdyby tak zmienić R6 na coś bardziej...


Rekomendowane odpowiedzi

... turystycznego?

Tak czysto teoretycznie rozważania...

Powiedzmy, że jestem już za stary na R6 zlosnik.gif

Chciałbym coś większego, wygodniejszego, z dużym kufrem zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Ale nie chodzi mi o fazerki czy bandity - myślę o jakimś turystycznym enduro - np. Varadero?

Jakie to ma plusy / minusy w porównaniu do plastika?

Zrobię wygodnie 200-300 km do Krakowa / Wrocławia gdzie machnę czekolade na rynku i po powrocie do domu nie będę miał połamanych pleców? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... turystycznego?

> Tak czysto teoretycznie rozważania...

> Powiedzmy, że jestem już za stary na R6

> Chciałbym coś większego, wygodniejszego, z dużym kufrem

> Ale nie chodzi mi o fazerki czy bandity - myślę o jakimś turystycznym enduro - np. Varadero?

> Jakie to ma plusy / minusy w porównaniu do plastika?

> Zrobię wygodnie 200-300 km do Krakowa / Wrocławia gdzie machnę czekolade na rynku i po powrocie do

> domu nie będę miał połamanych pleców?

jeśli turystyki to tylko dwa sprzęty wchodzą w gre BMW i KTM reszta to jakaś kpina jest zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... turystycznego?

> Tak czysto teoretycznie rozważania...

> Powiedzmy, że jestem już za stary na R6

> Chciałbym coś większego, wygodniejszego, z dużym kufrem

Pan European

Karnij sie boxer'em choc watpie aby Ci podpasowal.

Jaki Budget ?

wink.gif

> Ale nie chodzi mi o fazerki czy bandity - myślę o jakimś turystycznym enduro - np. Varadero?

> Jakie to ma plusy / minusy w porównaniu do plastika?

> Zrobię wygodnie 200-300 km do Krakowa / Wrocławia gdzie machnę czekolade na rynku i po powrocie do

> domu nie będę miał połamanych pleców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niezbyt mi się podoba

> Ale na przykład taki:

> http://otomoto.pl/oferta/honda-varadero-xl-1000-motofrajda-gwarancja-ID6y43uB.html

> Miałem okazję się zapoznać z takim:

> I było

> Ale to najwcześniej za kilka lat

wczoraj troszkę nowszą wersją zrobiłem trasę powrotną z Sarajewa łącznie powrót 11,5h w tym kilka postojów, trasa około 1000km i powiem jedno... dłuuugo nie zamienie tego motocykla na inny. Wystarczająca moc, łatwość wyprzedzania, manewrowność, spalanie (5,1 na tej trasie), ochrona przed wiatrem... nic mu nie dorównuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj troszkę nowszą wersją zrobiłem trasę powrotną z Sarajewa łącznie powrót 11,5h w tym kilka

> postojów, trasa około 1000km i powiem jedno... dłuuugo nie zamienie tego motocykla na inny.

> Wystarczająca moc, łatwość wyprzedzania, manewrowność, spalanie (5,1 na tej trasie), ochrona

> przed wiatrem... nic mu nie dorównuje

Zgodze sie calkowicie, tylko te vidbraje boxer'a ktorych ja nie trawie.

Dlatego zawsze pisze ze nakezy siue wczesniej przed kupnem motonga zawsze karnac, bo moze sie okazac, ze sie nie trawi i Cale frajda z jazdy idzie sie kopcic.

A jezeli pasuje, to jest cod, miod malin ai orzeszki !

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgodze sie calkowicie, tylko te vidbraje boxer'a ktorych ja nie trawie.

> Dlatego zawsze pisze ze nakezy siue wczesniej przed kupnem motonga zawsze karnac, bo moze sie

> okazac, ze sie nie trawi i Cale frajda z jazdy idzie sie kopcic.

> A jezeli pasuje, to jest cod, miod malin ai orzeszki !

to prawda, jak pierwszy raz go odpaliłem to myślałem że coś się zepsuło bo wszystko drżało ale to tylko na wolnych obrotach, w trakcie jazdy nawet przy małych prędkościach drgania ustają i rozpoczyna się BAJKA smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko S1000 RR proszę Pana

już jest do jazd próbnych S1000XR

silnik od RR, zdławiony do 160 koniów (testowałem w S1000R, zap...la bardzo przyzwoicie)

pozycja wyprostowana jak GS

jeszcze nie testowałem, jakoś w najbliższym czasie spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to prawda, jak pierwszy raz go odpaliłem to myślałem że coś się zepsuło bo wszystko drżało ale to

> tylko na wolnych obrotach, w trakcie jazdy nawet przy małych prędkościach drgania ustają i

> rozpoczyna się BAJKA

ale ten najnowszy, już tak nie wibruje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.