Skocz do zawartości

Kuchnia w zabudowie pytanie o wydmuch ciepłego powietrza


goldixll

Rekomendowane odpowiedzi

temat wygląda tak że szafka ma zrobiony specjalny tunel na tylej ścianie którym teoretycznie ciepłe powietrze ma się wydostawać do góry U mnie kuchenka dmucha na pomieszczenie co w przypadku pory zimowej ma swoje plusy ale w lato już tak fajnie nie jest.

Zanim wyciągnę kuchnię może ktoś się podzieli doświadczeniem jak to u was wygląda - dmucha na pomieszczenie czy za szafkę

aOD1TE8h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> temat wygląda tak że szafka ma zrobiony specjalny tunel na tylej ścianie którym teoretycznie ciepłe

> powietrze ma się wydostawać do góry U mnie kuchenka dmucha na pomieszczenie co w przypadku

> pory zimowej ma swoje plusy ale w lato już tak fajnie nie jest.

> Zanim wyciągnę kuchnię może ktoś się podzieli doświadczeniem jak to u was wygląda - dmucha na

> pomieszczenie czy za szafkę

a to nie jest chlodzenie szyby? bo u mnie tez dmucha, ale z ciekawosci kiedys wsadzilem reke do tylu szafki i tam to dopiero cieplo bylo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to nie jest chlodzenie szyby? bo u mnie tez dmucha, ale z ciekawosci kiedys wsadzilem reke do tylu szafki i tam to dopiero cieplo bylo

To nie jest chłodzenie szyby, tylko chłodzenie obudowy, co by się meble nie ugotowały. zlosnik.gif Ja mam Electrolux'a i też dmucha do przodu. Czy do tyłu, to nie wiem. Nie mam, jak tam łapy włożyć. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest chłodzenie szyby, tylko chłodzenie obudowy, co by się meble nie ugotowały. Ja mam

> Electrolux'a i też dmucha do przodu.

a moze byc, w sumie tez mam electroluxa wink.gif

> Czy do tyłu, to nie wiem. Nie mam, jak tam łapy włożyć.

ja akurat mialem mozliwosc - tez cieplem daje i to nawet mocniej niz do przodu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest chłodzenie szyby, tylko chłodzenie obudowy, co by się meble nie ugotowały. Ja mam

> Electrolux'a i też dmucha do przodu. Czy do tyłu, to nie wiem. Nie mam, jak tam łapy włożyć.

Potwierdzam, BOSCH też ciepłym dmucha do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> temat wygląda tak że szafka ma zrobiony specjalny tunel na tylej ścianie którym teoretycznie ciepłe

> powietrze ma się wydostawać do góry U mnie kuchenka dmucha na pomieszczenie co w przypadku

> pory zimowej ma swoje plusy ale w lato już tak fajnie nie jest.

> Zanim wyciągnę kuchnię może ktoś się podzieli doświadczeniem jak to u was wygląda - dmucha na

> pomieszczenie czy za szafkę

Wszystkie dmuchają do przodu.

Ale ten Samsung jest szczególny - bo nie ma uszczelki na części drzwiczek i dmucha zapachem tego co pieczesz.

Piekarniki bez mikrofalówki (nawet Samsunga) są szczelne i zapach czuć dopiero, gdy otworzysz drzwiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie dmuchają do przodu.

> Ale ten Samsung jest szczególny - bo nie ma uszczelki na części drzwiczek i dmucha zapachem tego co

> pieczesz.

> Piekarniki bez mikrofalówki (nawet Samsunga) są szczelne i zapach czuć dopiero, gdy otworzysz

> drzwiczki.

szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi na to że jakoś szczególnie pachnie... jak to kuchni dobrze że pachnie żarełkiem a nie zdechłym kotem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.