Skocz do zawartości

Za i przeciw auto do zabawy clio albo peugeot.


krzys139

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ żona sprawiła sobie duże auto, podchodzę kolejny raz do zakupu zabawki dla siebie. Oczywiście koszty mają znaczenie bo kasę zawsze wolałem wydawać na gadżety niż na auto i przeglądając ogłoszenia zastanawiam się nad clio III sport lub peugeotem 207 rc.

Jakie są wasze opinie o tych samochodzikach.

Ma to być dodatkowe auto w domu, które ma dać mi odrobinę frajdy. A jakoś ostatnio dobrze nastroiłem się do francuskich samochodów.

Mam jeszcze jeden plan na mocniejszego francuza ale kasa już wyższa a jak pisałem wole wydać mniej niż więcej ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne z tych 2, niestety w Clio bedzie Cie bolalo zawieszenie ktore w naprawach kosztuje krocie a w Pugu 207 RC motor, ktory jest kupa nie z tej ziemi...

 

 

Patrzac na to, to na Twoim miejscu poszukałbym igiełki Clio II, wtedy powinienes byc zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiesta RS, kupiliśmy żonie, bajka :)

 

W sumie na zakup auta chciałem przeznaczyć około 30 tys. Kupując Clio II lub Fiestę zostanie chyba jeszcze kasa.

Zastanawiam się też nad Leonem 1M Cupra R, Megane  II RS lub szarpnąć się na III RS ale to chyba w ostateczności.

 

Pewnie większość z tych aut i tak jest po przygodach ale być może trafi się coś nadającego się do używania.

 

Co do Clio II podoba mi się bardziej niż fiesta i faktycznie jest to niezła alternatywa dla niedrogiej zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na zakup auta chciałem przeznaczyć około 30 tys. Kupując Clio II lub Fiestę zostanie chyba jeszcze kasa.

Zastanawiam się też nad Leonem 1M Cupra R, Megane  II RS lub szarpnąć się na III RS ale to chyba w ostateczności.

 

Pewnie większość z tych aut i tak jest po przygodach ale być może trafi się coś nadającego się do używania.

 

Co do Clio II podoba mi się bardziej niż fiesta i faktycznie jest to niezła alternatywa dla niedrogiej zabawki.

A ja zaproponuję Hondę Civic Type R , w budżecie spokojnie się zmieścisz ,a samochód z silnikiem 2.0 i-vtec to bajka. No i to technologia Japońska firmy, która specjalizuje się w sportowych pojazdach. Przykład  - http://allegro.pl/honda-civic-type-r-lift-ep3-serwis-i5670365619.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję Hondę Civic Type R , w budżecie spokojnie się zmieścisz ,a samochód z silnikiem 2.0 i-vtec to bajka. No i to technologia Japońska firmy, która specjalizuje się w sportowych pojazdach. Przykład  - http://allegro.pl/honda-civic-type-r-lift-ep3-serwis-i5670365619.html

Podoba mi się Accord 2.4 noPB ale auta od hondy zwłaszcza z tych roczników to chyba ruda lubi. Albo to tylko moje wyobrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Accord 2.4 noPB ale auta od hondy zwłaszcza z tych roczników to chyba ruda lubi. Albo to tylko moje wyobrażenie.

Kupiłem Stream z 2001 roku i póki co zero rudej. Silnik 2.4 bajka, z resztą 2.0 200 KM w Civicu to też legenda czyli K20A.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Stream z 2001 roku i póki co zero rudej. Silnik 2.4 bajka, z resztą 2.0 200 KM w Civicu to też legenda czyli K20A.... 

 

Fatalne jest to, że wybór takich samochodów nadających się jeszcze do użytku jest już mocno ograniczony. 

Do tego trzeba pamiętać aby nie prać puga bo silnik to jak już kolega napisał niezłe guano.

A nie chce wydawać na zabawkę 50tys bo za tyle to mogę sobie sprawić już wygodne wozidło.

Najbardziej podoba mi sie Clio II i megane II rs ciekawe czy czy wytrzymam nerwowo poszukiwania samochodu czy sie poddam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio II szukaj, Meg II rs ma podobne zawieszenie do Clio III co za tym idzie dosc drogie w obsludze...

Clio II bede szukal, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Sa to auta ktore, widac w wielu wypadkach wykorzystywane byly juz do sportu.

A co do kosztow obslugi zawieszenia w clio III oraz rs. Chodzi o te zwrotnice? Jakie to sa koszty, oczywiscie mniej wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio II szukaj, Meg II rs ma podobne zawieszenie do Clio III co za tym idzie dosc drogie w obsludze...

 

A może Meg II ale GT 2.0T 165KM? Też ma to porypane zawieszenie? Czy bliżej mu do bardziej cywilnych wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde nie seryjne

No tak ale.... mieszkam w mieście gdzie nie ma firmy, która zajmuje się przeróbkami aut. A ja nie mam czasu ani warunków aby zająć się tym w garażu.

A 100km w jedną stronę zasuwać aby zajrzał ktoś do auta to lekki problem dla mnie.

Inaczej pewnie skusiłbym się na s4 b5 i rzeźbił.

 

Co do Megane GT faktycznie świetne auto i dostępne nawet w kombi co byłoby już połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Ale tego to już wogóle jak na lekarstwo no i budżet trzeba naciągać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale.... mieszkam w mieście gdzie nie ma firmy, która zajmuje się przeróbkami aut. A ja nie mam czasu ani warunków aby zająć się tym w garażu.

A 100km w jedną stronę zasuwać aby zajrzał ktoś do auta to lekki problem dla mnie.

Inaczej pewnie skusiłbym się na s4 b5 i rzeźbił.

To szukac czegos nie seryjnego ale juz zrobionego tylko zgodnie ze sztuką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee przesadzasz... takie Clio II naprawde robi robote na ulicy jeszcze ;)

Jest jeszcze jedno fajne auto, Meg III GtT220 ;) program+Wydech+IC i masz ponad 300km :) to juz jest zabawa :)

Fajnie tylko przy każdym mocniejszym depnięciu bedzie szuru-buru kto tam opony i brak trakcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko przy każdym mocniejszym depnięciu bedzie szuru-buru kto tam opony i brak trakcji

Tak wiem. Ale ja juz stary jestem i w sumie jak z fajnym telefonem ma kupe funkcji ale korzystasz tylko z kilku. Chce miec taka zabaweczke ale watpie aby kiedykolwiek ruszyla z piskiem kol. Ot taki kaprys zeby przypomniec sobie jak to bylo kiedys.....

Tak jak z konsola pewnie bedzie, kupilem pobawilem sie i stwierdzilem ze to nie dla mnie

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.