Skocz do zawartości

Październik - SPAM - kto dorzuci do pieca ??? ;)


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy śruby od alu 17 będą pasować do stalówek? Dostałem wraz z autem kpl kół na zimę ale śrub ekstra już nie. Głupi nie zapytałem czy sruby są te same. Zarówno w Omedze jak i w MB do stali miałem inne śruby. Kuliste miały łby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega mam alu 17 i 16 stalówki, używam tych samych śrub  :)

Podziękował. Jeden problem z głowy, niestety po pakiecie startowym (oleje, rozrząd i termostat) muszę ogarnąć jeszcze w nowym nabytku DPFa bo głupieje strasznie - wypala co 30-40 km, poziom zatkania nie spada poniżej 95% pomimo statusu "normal clogging" poza tym czujnik ciśnień pokazuje -1mbar. Chyba wyrwę chwasta zamiast polować na czarownice i wymieniac czujniki. Choć ponoć poprzedni właściciel jakiś czujnik DPF wymieniał, pytanie dlaczego i który (ciśnienia czy temp). A i dzisiaj, po dwóch tygodniach jeżdżenia wreszcie pokazał się check engine P1219 zbyt długi czas regeneracji FAP - otrzymano wysokie wskazanie czujnika blablabla, do tej pory zero błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwać można, tylko jak wprowadzą przepisy na SKP takie jak w Czechach (obowiązkowa kontrola spalin) to wtedy będzie zonk  :(

Heh jeszcze nigdy w życiu z przeglądem w tym kraju problemu nie miałem, żadnym autem, czy to z katalizatorem czy bez. O to mnie głowa nie boli :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie nudą tu wieje....

 

Od wczoraj wyposarzyłem Cromę w wycieraczki polskiej firmy Oximo - pierwsze wrażenia barzo dobre. Zobaczymy jak będzie po 6 miesiącach.

 

Ktoś z Was może ich używa?

 

ps.

dotychczasowe Bosche już zaczęły rozmazywać - służyły bardzo dobrze przez 2 lata. Tak - 2 lata. Może sekret w tym, że nie były kupione u nas, a Austrii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie nudą tu wieje....

 

Od wczoraj wyposarzyłem Cromę w wycieraczki polskiej firmy Oximo - pierwsze wrażenia barzo dobre. Zobaczymy jak będzie po 6 miesiącach.

 

Ktoś z Was może ich używa?

 

ps.

dotychczasowe Bosche już zaczęły rozmazywać - służyły bardzo dobrze przez 2 lata. Tak - 2 lata. Może sekret w tym, że nie były kupione u nas, a Austrii...

Ja kupiłem denso, ale oximo mi polecał kolega pracujący w hurtowni motoryzacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś tu cicho. Ale ponieważ idzie zima a zostały mi po Cromce oryginalne alufelgi 16', to jeżeli komuś potrzebne na zimę to i tak muszę się ich pozbyć. Od lutego nie mogę się zebrać żeby je wystawić na sprzedaż niewiem.gifniewiem.gif:. Jeżeli komuś mogą się przydać to mogę przesłać zdjęcia. Najchętniej i najprościej byłoby z odbiorem w warszawie. Można obejrzeć, pomacać i uniknąć nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 2016, może dożyję, a jak dożyję to mam nadzieję że jeszcze będę mógł pić  ;)

Dobra, jak mam tak długo czekać to sam wypiję te 20 Lubuskich które mam w lodówce. 

Twoje zdrowie  :ok:  

Niestety nie ma opcji w tym roku przyjechać do PL, bo za 2 miesiące na świat junior przyjdzie, więc podróz tyle km nie wplynie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.