Skocz do zawartości

Październik - SPAM - kto dorzuci do pieca ??? ;)


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odkryłem denerwująca rzecz w Cromce.Od początku:

W sierpniu będąc na wakacjach Croma stała nieruszana 2 tygodnie i przy próbie odpalenia okazało się, że aku padł. Nie miałem czasu na zastanawianie się zwłaszcz, że aku miał już prawo wyzionąć ducha, odpaliłem z kabli od szwagra i pognałem po nowy aku do Koszalina. Podobna sytuacja była w lutym podaczas zimowego wyjazdu ale wówczas olałem, bo po odpaleniu i powrocie do domu nic z akumulatorem się nie działo. Podładowałem, dolałem wody i działał. Żonka jeździ Cromką codziennie 2x20km + trochę po mieście i problemów nie było. Ostatnio wsiadłem do Cromy i pojechałem na szkolenie z kolegami z pracy. Któryś dał mi pendriva z jakimiś mp3 no i pojechaliśmy. Po dojechaniu na miejsce wyszedłem z samochodu i na szkolenie. Wieczorkiem mieliśmy małego grila a że samochód stał w pobliżu to zauważyłem, że co jakiś czas coś w nim błyska na niebiesko!!! Okazało się, że pendrive wsadzony do gniazda cały czas jest odczytywany i "żre prąd" i gdyby nie przypadek, że włożyłem pena z diodą do tej pory bym się zastanawiał co mi aku rozładowuje. Także pamiętajcie aby po skończonej jeździe wyciągać pedrivy z gniazd bo po dłuższym postoju może być zdiwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że bida będzie z tymi zdjęciami. Trzech, może czterech mało aktywnych użytkowników coś tam cyknie i na tym się skończy.

Proponuję wykorzystanie zdjęć z poprzedniego roku, tylko kolejność można zmienić  ;]

 

jak będzie za mało to będą powstawiane zdjęcia z tamtego roku ;) ale to się możemy martwić za ok 2 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja czasem słucham jeden muzy na okrągło i pen siedzi przez miesiąc. Nie mialem takich problemów. Gniazdo powinno s się odłączyć z prądu po wyjęciu kluczyka. Tak mysle. Mam pena z diodą pomarańczową. Zapala się przy starcie samochodu.

 

U mnie od jakiegoś miesiąca siedzi non-stop w gnieździe ELM , który coś tam sobie prądu stale pobiera i też nie ma problemów ani z odpalaniem ani tym bardziej z aku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.