Skocz do zawartości

Kufer centralny


gonziak

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Compatible with M3 & MM Plates" oraz "Don't Forget Your Plate - These Monorack Arms require a Givi M3 or MM plate to attach your top box to them (available separately)"

 

 

Czyli wyglada, że stelaż pasuje do płyt MM (monolock) lub M3 (monokey)

mm plate

m3 plate

 

givi_340f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Compatible with M3 & MM Plates" oraz "Don't Forget Your Plate - These Monorack Arms require a Givi M3 or MM plate to attach your top box to them (available separately)"

 

 

Czyli wyglada, że stelaż pasuje do płyt MM (monolock) lub M3 (monokey)

mm plate

m3 plate

 

givi_340f.jpg

 

Jednym słowem mogę szukać nowego kufra ;/ Czy da się to jakoś obejść ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem mogę szukać nowego kufra ;/ Czy da się to jakoś obejść ? 

 

Jesli masz już kufer na monolock to raczej nowej płyty MM lub ew. uzywanej, ale musi być kompletna tzn. z tymi srebrnymi adapterami.

Możesz tez poszukać bliźniaczy model Kappy MKN - powinno być troche taniej.

Jesli nie masz jeszcze kufra to na serio rozważ monokey (najtańszy przyzwoity kufer Kappa k961n mozna wyrwac za dobre pieniądze ).

Givi_MM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolok ma tylko bodajże 4kg ładowności deklarowanej przez producenta gdzie monokey już 10kg.

Z monokey latałem po 2,2-2,4 zł załadowany na full. Miałem też ślizg przy prędkościach "korkowych" - poza odrapaniami - nic.

Kumpel miał glebę "parkingową" w garażu podziemnym i w monolok pękł mu zaczep. Wnioski pozostawiam każdemu z osobna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem glebę, miałem kufer monolock i poza zadrapaniami nic mu się nie stało. 

Prędkość nie była parkingowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta którą zalinkowałeś wygląda na taką przykręcaną do istniejącego bagażnika, a nie ramion stelaża.

 

I jeśli kolega autor wątku chce to mimo wszystko połączyć w jedną całość, to operacja taka wymaga wykonania "przejściówki" płyta - stelaż Tak to widzę, szczegółów nie podam, bo nie znam, nie widzę szczegółów konstrukcji, wykonania płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli kolega autor wątku chce to mimo wszystko połączyć w jedną całość, to operacja taka wymaga wykonania "przejściówki" płyta - stelaż Tak to widzę, szczegółów nie podam, bo nie znam, nie widzę szczegółów konstrukcji, wykonania płyty.

 

Tak właśnie chciałbym zrobić. Wydawanie kolejnych 160zł na płytę MM, na ten moment nie wchodzi w grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie chciałbym zrobić. Wydawanie kolejnych 160zł na płytę MM, na ten moment nie wchodzi w grę :)

http://bfy.tw/35qX

To, ze da sie kupic osobno to nie oznacza, ze będzie taniej.

A dorobic to da sie wszystko, ale chyba nie o to chodzi zeby majac oryginalny stelaz uprawiac rzemioslo. Jesli chciales po taniosci to trzeba bylo zmajstrowac samemu stelaz :) i wtedy dorobilbys sobie zakonczenia pod ta plyte co masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bfy.tw/35qX

To, ze da sie kupic osobno to nie oznacza, ze będzie taniej.

A dorobic to da sie wszystko, ale chyba nie o to chodzi zeby majac oryginalny stelaz uprawiac rzemioslo. Jesli chciales po taniosci to trzeba bylo zmajstrowac samemu stelaz :) i wtedy dorobilbys sobie zakonczenia pod ta plyte co masz :)

 

Dobrze prawisz :piwko: . Znając życie tak to się właśnie skończy.  :oki:

 

Chyba że ktoś ma potrzebę kupić Givi Simply z płytą oddam w dobrej cenie  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.