Skocz do zawartości

Grudzień - spam wątek


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

Cromę miałeś kupić z zenonami, to może by się coś rozjaśniło, a tak to co, dalej łoplem jeździsz i po oczach świecisz ;]

 

Trzeba tu już światło zgasić ;]

Świeczki wiatr zgasił więc czas lasery zapaić  ;]   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja nie ma relingów i lotki na klapie, więc 5zl mogę dać ;]:phi:

Moją bierz. To jest Croma z długą historią autokącikową, którą mógłbyś jeszcze bardziej przedłużyć. Stałaby się maskotką tego kącika, a za parę lat nawet pomnikiem  ;]   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstaw tą padake mi pod dom, kluczyki wrzuć na plac. Croma stoi przed domem, kluczyk ci zostawie na prawym przednim kole.

Dowody zostawiamy za daszkiem kierowcy. Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj mi crome po fl z xenonami, sky window, jasna skóra, navi, 18 calowe alu i zamieniamy sie.

Cudów się domagasz, pewnie jeszcze z przebiegiem 50 tyś. Jasna skórę będziesz sobie musiał przełożyć z Cromy przed fl, o ile można nazwać ten "skaj" skórą.

Daj sobie spokój z Fiatem, BMW bierz, będziesz miał prawdziwą skórę  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, też tak mówiłem, i wiesz co? faktycznie nie mój gust, ale w poszukiwaniu żony jestem gotowy na poświecenia ;)

Mojej żonie też się nie podoba BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz moją, możesz nawet tego Opla zostawić w rozliczeniu tylko dorzucisz trochę złota na jego naprawy.

Spoko, za tydzień będziesz miał zmieniony rozrząd, pasek wielorowkowy napinacza i rolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to rozrządu już czasem nie robiłeś? :hmm:

ta po 33 tys km z powodu szurania na zimnym silniku, i teraz znowu to samo a auto ma 84 tys km, ale wtedy i teraz to prawdopodobnie napinacz lub rolka paska wielorowkowego była, ale serwis wszystko podobno zmienił.

Ale robię wszystko teraz u swojego mechanika i będzie spokój i pewność że zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi strasznie oklepane jest, pełno tego jeździ i te ich odpustowe lampki  :facepalm:

Jak nie BMW to zastanów się nad Mazdą, niby Japończyk, a jeździ jak BMW  :ok:  

nowa 6 ładna :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj mi crome po fl z xenonami, sky window, jasna skóra, navi, 18 calowe alu i zamieniamy sie.

 

No moja croma to tylko tyle, że po fl i z xenonami na 17" kołach i z potwierdzonym przebiegiem 50 000 km. Ale do bagażnika insigni musiałbyś jeszcze parę sztabek złota dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, Croma kosztuje teraz tyle co meble do kuchni. Wykręcasz się.

bez przesady. zlom ostatnio jest po 30groszy za kg to za 1500kg cromy :hmm:   wyjdzie na komplet garnkow do kuchni i to z marketu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady. zlom ostatnio jest po 30groszy za kg to za 1500kg cromy :hmm:   wyjdzie na komplet garnkow do kuchni i to z marketu :hehe:

Moja pójdzie za cenę złomu, bo na wyświetlaczu pojawił się niepokojący szlaczek :panic:

https://forum.autokacik.pl/uploads/monthly_12_2015/post-139947-0-81647700-1450203130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0066j_sxanhhr.jpg

 

foto z maja, teraz 135k km

 

bójcie sie, bo u mnie jest więcej i sie sypie.

Dzisiaj poszła do dieslowca bo rzucała palenie, a w zawieszeniu z tyłu coś tak tłucze, że nie wiem czy dojade do zawieszeniowca ogarnąć :]

Z przodu dzięcioł którego wożę od roku się nie odnalazł, zawias z przodu "panie jak nowy" wymienione guy stabilizatora, łaczniki stabilizatora, łożyska mc persona. I dalej coś tłucze, stawiam na magiel. Chyba jednak nie bede sprzedawał tylko ogarne to i rok znów przedłuże posiadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0066j_sxanhhr.jpg

foto z maja, teraz 135k km

bójcie sie, bo u mnie jest więcej i sie sypie.

Dzisiaj poszła do dieslowca bo rzucała palenie, a w zawieszeniu z tyłu coś tak tłucze, że nie wiem czy dojade do zawieszeniowca ogarnąć :]

Z przodu dzięcioł którego wożę od roku się nie odnalazł, zawias z przodu "panie jak nowy" wymienione guy stabilizatora, łaczniki stabilizatora, łożyska mc persona. I dalej coś tłucze, stawiam na magiel. Chyba jednak nie bede sprzedawał tylko ogarne to i rok znów przedłuże posiadanie

Miałem Ci ja kiedyś dzięcioła trudnego do złapanie z przodu. Okazał się zaciskiem hamulca. Może to to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.