Skocz do zawartości

Za ile wystawić Corse D 1.3 2007


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Ile realnie można wołać za takie auto?

Rok produkcji 2007, silnik 1.3 75KM, czarny metalik 3drzwi, przebieg 175 tys, dpf. klimatyzacja, 8 poduszek ( 4 + 4 kurtyny). Standardowo jakieś tam halogeny, radio cd, centralny , blokada zapłonu itp.

Auto garażowane, 2 komplety kół ( alu 15 cali opony hankook kinergy eco+ dębica opony w miare świerze rok 2011).

Nie lakierowany ( przynajmniej przeze mnie), niestety drobne ślady korozji ( maska na zgrzewie I łączenie zderzaka z błotnikiem).

Jedna zaprawka po gwoździu na błotniku ( robione przez lakiernika ale lekko widoczne - inaczej trzeba byłoby malować cały błotnik)

Ja autem zrobiłem 150 tys km ani razu mnie nie zawiodło, pali w mrozy od strzału. Rzetelnie serwisowany co 10-15 tys., - rzetelnie tzn. olej filtry jakieś świece czy inne proste rzeczy przeze mnie - cięższe rzeczy przez mechanika ( łączniki stabilizatora, gumy, łożyska amortyzatorów, klocki, tarcze itp). Wszystko udokumentowane wszystkie świstki , paragony, faktury itp. Wszystkie papiery, karta pojazdu, drugi kluczyk I key code.

Rozstrzał cenowy na alle I olx od 10-20 ( ten rocznik).

No wiec ile ;]

 

A tak to wygląda: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7a228345b08c44a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ile realnie można wołać za takie auto?

Rok produkcji 2007, silnik 1.3 75KM, czarny metalik 3drzwi, przebieg 175 tys, dpf. klimatyzacja, 8 poduszek ( 4 + 4 kurtyny). Standardowo jakieś tam halogeny, radio cd, centralny , blokada zapłonu itp.

Auto garażowane, 2 komplety kół ( alu 15 cali opony hankook kinergy eco+ dębica opony w miare świerze rok 2011).

Nie lakierowany ( przynajmniej przeze mnie), niestety drobne ślady korozji ( maska na zgrzewie I łączenie zderzaka z błotnikiem).

Jedna zaprawka po gwoździu na błotniku ( robione przez lakiernika ale lekko widoczne - inaczej trzeba byłoby malować cały błotnik)

Ja autem zrobiłem 150 tys km ani razu mnie nie zawiodło, pali w mrozy od strzału. Rzetelnie serwisowany co 10-15 tys., - rzetelnie tzn. olej filtry jakieś świece czy inne proste rzeczy przeze mnie - cięższe rzeczy przez mechanika ( łączniki stabilizatora, gumy, łożyska amortyzatorów, klocki, tarcze itp). Wszystko udokumentowane wszystkie świstki , paragony, faktury itp. Wszystkie papiery, karta pojazdu, drugi kluczyk I key code.

Rozstrzał cenowy na alle I olx od 10-20 ( ten rocznik).

No wiec ile ;]

 

A tak to wygląda: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7a228345b08c44a3

 

Szkoda że 3 drzwiowa bo byśmy coś ponegocjowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten segment aut jest chodliwym towarem. Nawet 3-drzwiowe powinno znaleźć chętnych.

Wystawianie za max nie ma sensu, ale za ciut ponad średnią powinno zachęcić do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile realnie można wołać za takie auto?

 

 

chcesz sprzedać auto czy sprzedawać...... :hmm:

 

 

bo te dwa wyrażenia znacząco się różnią, teraz powiedz ile ci Mucha dawał za tą corse w rozliczeniu, do tego dołóż 3.5 tyś i wystawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz sprzedać auto czy sprzedawać...... :hmm:

 

 

bo te dwa wyrażenia znacząco się różnią, teraz powiedz ile ci Mucha dawał za tą corse w rozliczeniu, do tego dołóż 3.5 tyś i wystawiaj

niestety nie pytałem :-)

A w odpowiedzi na pytanie - nie śpieszy mi sie bo auto ma przeglad do 12/2016 a ubezpieczenie gdzieś do 08/2016.

Ale też nie chce sie szarpać przez kilka m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna, 5-drzwiowa, 90 km z szescioma biegami, sprzedalem za 16,5 tys PLN. Mialo wtedy 7 lat, Twoja ma 9.

Autko bylo zadbane, ale tez mialo slady korozji, malowany jeden blotnik i drzwi po kolizjach i kolo dwumasowe tuz przed wymiana (kupujacy wiedzial). Przebieg 135 km.

Ja za Twoj dalbym 14 tys bez targowania, pod warunkiem ze wszystko gra i auto zadbane (teoretycznie, bo nie szukam auta). Wadą sa 3 drzwi, ale potwierdzam ze segment chodliwy wiec powinno sie sprzedac w miare szybko.

Pamietajmy ze to 9-letni Opel, wiec oczekiwanie 20 tys jest nierealne :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Astry 3 z 2007/2008 z 1,7 (135-155kkm, tez udokumentowane i zadbane - jak kazda uzywka, zart taki ;l , po leasingu w 1 os. DG) dealer przy odkupie dawal 13, handlarz kupil 4szt. za 15-15,5, wystawil 18-19 i jak sam mowi przegial bo od miesiaca nie ma klienta.

Tak, ze o tych wyzszych widelkach to bym raczej zapomnial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.