Skocz do zawartości

LS 400 z CH do oceny


Shofer

Rekomendowane odpowiedzi

Czego oczekujesz po 19'sto letnim wraku? Legendarnej niezawodności? Ta się kończy mniej-więcej po 10 latach. Kup coś nowszego za te same pieniądze - będzie tańsze w eksploatacji. Zauważ ze nawet wymieniając świece musisz ich 8 kupić. Opony duże = drogie. Tarcze wielkie = droższe niz do kompaktu. Oleju idzie znacznie więcej.

Allah Jahve Amen Alleluja Tortellini!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz po 19'sto letnim wraku? Legendarnej niezawodności? Ta się kończy mniej-więcej po 10 latach. Kup coś nowszego za te same pieniądze - będzie tańsze w eksploatacji. Zauważ ze nawet wymieniając świece musisz ich 8 kupić. Opony duże = drogie. Tarcze wielkie = droższe niz do kompaktu. Oleju idzie znacznie więcej.

Allah Jahve Amen Alleluja Tortellini!

 

Za rownowartosc 1100CHF to mozna szukac Lanosa ;]

A co do Lexusa, to moze sie oplacac na czesci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czego oczekujesz po 19'sto letnim wraku? Legendarnej niezawodności? Ta się kończy mniej-więcej po 10 latach.

Użytkuję obecnie lexusa z 2001 r. i jestem właśnie świadkiem tej legendarnej niezawodności, a koszty eksploatacji zadziwiająco niskie (pomijając zawieszenie pneumatyczne). Poza tym liczyłem na konstruktywną odpowiedź, a nie na uzewnętrznianie swoich przekonań/fobii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i właśnie  o to chodzi - po co mam oszukiwać siebie, że mam auto z małym przebiegiem skoro rzeczywistość jaka jest - każdy wie. BW miałem pajero z przebiegiem rzeczywistym 320 tys. i taki podawałem w aukcjach przy sprzedaży - niewiele miałem ofert właśnie ze względu na przebieg, choć auto pracowało bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o opinie o tym aucie - czy warte jest zainteresowania? Zakup dla siebie, nie na handel.

Toz to ma prawie dwadziescia lat i pol miliona km.... chcesz to odrestaurowac czy uzywac na co dzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne - tez nie jestem zwolennikiem taniego mięsa. Co się tyczy zawieszenia to może być w tym modelu zawieszenie pneumatyczne, a ono stabilizuje się po włączeniu silnika. Reasumując wszelkie koszta, coraz bardziej zniechęcam się do tego egzemplarza. Dzięki za wszelkie cenne uwagi. A gdyby ktoś miał do zaoferowania sensowny LS - to czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz to ma prawie dwadziescia lat i pol miliona km.... chcesz to odrestaurowac czy uzywac na co dzien?

 

Przeciez pol miliona km ma co drugi samochod w Polsce i jakos nikt nie narzeka , zaloze się ze na AK tez setki osob maja auta z takimi przebiegami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pol miliona km ma co drugi samochod w Polsce i jakos nikt nie narzeka , zaloze się ze na AK tez setki osob maja auta z takimi przebiegami...

 

Widzisz... Widzialem ostatnio Cytryne C5 z przebiegiem 110tyś km, ale byla tak zajechana, ze wygladala na 300tys, widzialem tez volvo 244 z przebiegiem 200tyś km i takze było zajechane, a tapicerkę ktoś zjadł. 

Ale zdarzaja sie samochody na zachodzie zadbane, ładne z duzymi przebiegami. 

 

W powyższym Leksie to nie przegieg jest głownym problemem, a to ze samochod wygląda na zmeczony zyciem, stojący w kolejce do przerobienia na zyletki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.