Skocz do zawartości

Stilo zacisk? Czy warto noname?


akapap

Rekomendowane odpowiedzi

a sprezyna 3.50  ;)  Tylko recznego nie odbija czy tloczek do roboty (50zl ) ?

Tylko ręcznego nie odbija. Już raz fachman próbował rozruszać ten mechanizm, na krótko podziałało.

Dlatego teraz chce to naprawić.  Używki kosztują ponad 100 PLN, a ten nowy zamiennik 180 PLN. Nie wiem czy to jest kompletny zestaw, no i czy trochę podziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ręcznego nie odbija. Już raz fachman próbował rozruszać ten mechanizm, na krótko podziałało.

Dlatego teraz chce to naprawić.  Używki kosztują ponad 100 PLN, a ten nowy zamiennik 180 PLN. Nie wiem czy to jest kompletny zestaw, no i czy trochę podziała.

Taka dorazna naprawa (w tylu wimienmy gumki i popsikajmy wd40) też sie u mnie nie sprawdzila. Wybrałem trzecią drogę - refubrishing oryginału (na all za ~160 zl).

W jednym zacisku nie odbijal reczny, a w drugim trzymal tloczek. Od pol roku mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem w http://autogrotek.pl/, mam od paru dni to się nie wypowiem jak z trwałością, ale widać że robota wykonana solinie, 150zł za stronę przy zwrocie starego. Dużo ludzi tu i z innego forum poleca gościa każde warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Raczej lepiej wymienić na regenerowanego Boscha niż jakiś noname badziew montować. Regenerowany starcza na jakieś 3 lata. Regenerowałem już dwa razy. Raz w ASO, starczyło na 3 lata. Teraz wziąłem od Auto-grotka.

U mnie zawsze się zapieka w lewym tylnym kole. Może to przez bliskość układu wydechowego.

 

Aaa i nie psikajcie tłoczka WD40 lub czymś podobnym bo tylko pogorszycie. Do tego tylko smar miedziowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

A to nie lepiej za tą samą cenę kupić nowy egzemplarz?

no wlaśnie nie, ostatnio wywalilem do kosza zamiennik za 199zl, po roku użytkowania, bo przestał hamować i na nożnym i na ręcznym,

 

wysyłkowo za 150 za stronę zregenerowałem oryginalne zaciski Boscha i jestem na razie zadowolony,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.