Skocz do zawartości

Jak jest z tymi anglikami??


dawiddawidowski

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny...

I to z takim przebiegiem - 41k mil czyli jakies 65kkm. Idealny na klasyka :)

 

 

Tylko ze wyglada na to, ze zdjecia sa sprzed roku, bo w pazdzierniku 2015 mial 41803 mil przebiegu a tu na fotce 41312.

Ostatni przeglad oblal na przerdzewialych przewodach hamulcowych (ktore zostaly wymienione aby przejsc przeglad) i przy okazji zauwazono, ze ma rdze na tylnej prawej sprezynie i tylny prawy amor cieknie.

 

Jesli chodzi o rejestracje w PL to bedziesz musial swiatla zamianic na prawostronne (przednie napewno a z tylnymi nie wiem jak jest w seju - ale ma byc przeciwmgielne po lewej a nie prawej).

W lewym lusterku ma byc widac obiekty na podlozu 2 metry w bok od auta na odleglosci 10 metrow za lusterkiem. Zapewne sejak spelnia te wymogi bo raczej znaczna wiekszosc samochodow spelnia.

Przeglad kosztuje tyle samo, bez wzgledu na to z ktorej strony kierownica.

 

Ubezpieczenie - wielu ubezpieczycieli daje zwyzki, niektorzy horendalne. Gdzieniegdzie bedzie 100% wiecej, a nawet znalazlem takich ktorzy oferowali 600% wiecej, i bez znizek za auto 1.8 mi wyszlo cos ponad 5000pln.

 

Ale to wszysko bez znaczenia, bo nadal sa ubezpieczyciele ktorzy nie daja zadnych zwyzek za kierownice po prawej. W styczniu znalazlem Allianz oraz MTU ktory nie dawaly zwyzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sejak fajny, ale po co tak kombinować, jak są takie do dostania w DE?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=226608314&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=8800&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.modelDescription=schumacher&pageNumber=1

 

Dokładnie takiego miałem, tylko nie wersja Shumi, ale Abarth. Drobne różnice są pomiędzy tymi wersjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wracał i mógł zabrać mi taki/podobny egzemplarz ale kiera po prawej to nie dla mnie ;)  

 

1.590 € - spoko cena

 

teraz mam żółtego abartha z faltdachem z wszystkimi dodatkami z szumka + rarytasy tyle że 1.4 16v + 6speed

Edytowane przez dawiddawidowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wracał i mógł zabrać mi taki/podobny egzemplarz ale kiera po prawej to nie dla mnie ;)  

 

1.590 € - spoko cena

 

teraz mam żółtego abartha z faltdachem z wszystkimi dodatkami z szumka + rarytasy tyle że 1.4 16v + 6speed

 

To Ty taki sprzedawałeś za dyszkę, czy tez próbowałeś kupić? :)

 

Jakiś czas temu dokładnie taki jak z Twojego opisu widziałem chyba gdzieś na otomoto :)

Sam się zastanawiałem czy nie kupić, ale wiem że bym miał ciężko w domu gdybym plan zrealizował  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sprzedaż dalej i dokładnie to ten tylko do końca tego miesiąca mam zaproszenia na różne zloty/imprezy i muszę sejem być a na szybkiej sprzedaży mi nie zależy :phi:

We wrześniu abarth będzie wystawiony na allegro, dodatkowo mam jeszcze fsm-kę cinquecento z 91 roku jako kolejną zabawkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też myślałem przywieść sobie w drodze powrotnej furkę...nie seja a stare porsche które u nas już stosunkowo sporo kosztuje.

Ale zastanawiam się jak z akcyzą dalej jest 18% czy już zmniejszyli dla silników pow. 2.5 ?

Ktoś wie ?

Jest i nie powyżej 2.5, a 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.