Skocz do zawartości

Dacia Sandero?? Ktoś miał/ma?? Warto kupić?


dawiddawidowski

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty bardzo przystępnie wypada  Dacia Sandero.

Silnik renault 1.4 + sekwencyjny gaz, klima, jakieś pierdoły, lakier metalik w przyzwoitym stanie w dobrym roczniku 2013 za 22-25 tys.zł. 2010 nawet za 13tys.zł w powyższej konfiguracji czyli nic więcej do szczęścia nie potrzeba :oki:

 

Jak sytuacja wygląda z blacharką, usterkami oraz samym silnikiem który jest chyba raczej bardzo zachwalany??

Rocznik w najgorszym wypadku 2010, max do 2014... warto się pchać :hmm:

 

 

ps. miło zaskoczony jestem Dacią Lodgy 1.5 dci użytkowaną jako firmówka do wożenia pracowników po Wrocławiu i trasach na A4, kupiona nówka w 2014 do tej pory brak awarii i w miarę wygodna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kacik dacii.

Silnik slabawy, ale co komu potrzebne, awaryjny nie jest (w sluzbowym Loganie piekielnie glosny, nie wiem jak to okreslic ale jakby wszystkie paski, rolki plakaly przymuszane do roboty).

Logany rdza trochę lubi, podejrzewam, ze w Sandero będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie :phi: Ma robić góra 10-15kmm rocznie po mieście, ma wytrzymać ok. 5 góra 10 lat (blacha lepsza niż w matizie która jest w idealnym stanie bo się dbało przez te wszystkie lata), mieć tanie części, eksploatację i nie jest cudem techniki więc można dłubać samemu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie :phi: Ma robić góra 10-15kmm rocznie po mieście, ma wytrzymać ok. 5 góra 10 lat (blacha lepsza niż w matizie która jest w idealnym stanie bo się dbało przez te wszystkie lata), mieć tanie części, eksploatację i nie jest cudem techniki więc można dłubać samemu :)  

No to się sprawdzi w tej roli. Piszę to jako właściciel nowego Sandero Stepway z 0,9TCe i fabrycznym lpg. :oki:

Mnie to służy jako narzędzie do pracy, zabawki sobie szukam, do tej pory miałem jeszcze Sorento, ale troszkę za wolne było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do jazdy po miescie w zupelnosci wystarczajace :ok:

 

Jechałem Loganem kilka razy po mieście. Może to była cecha tych, konkretnych egzemplarzy ale w Matizie było ciszej i lepiej wybierał nierówności. Szczególnie zapadła mi w pamięci jazda taksówką Loganem. Był kawałek drogi mocno nierówny (połatany). Zastanawiałem się czy rozpadnie się już czy za następnym zakrętem. Pomijam że coś z tyłu wyło jak most w Polonezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem Loganem kilka razy po mieście. Może to była cecha tych, konkretnych egzemplarzy ale w Matizie było ciszej i lepiej wybierał nierówności. Szczególnie zapadła mi w pamięci jazda taksówką Loganem. Był kawałek drogi mocno nierówny (połatany). Zastanawiałem się czy rozpadnie się już czy za następnym zakrętem. Pomijam że coś z tyłu wyło jak most w Polonezie.

 

Ale Logan to nie Sandero...

Jechales 1gen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że nie bez powodu James May z Top Gear tak zachwalał te auto. Tylko trzeba brać pod uwagę, że nie jest on demonem prędkości :D

to jest ostatnia rzecz która jest brana pod uwagę   ;]

 

 

Imo jak używke chcesz to lepiej poszukać Thalie. Lepiej wyciszona, miekkie zawieszenie.

thalia się nie podoba   :ok:  wizualnie woli sandero a że różnych ciekawych samochodów jest masa to co chwilę coś innego by chciał   ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.