Skocz do zawartości

Dacia nie przeszła przeglądu...


p i p p

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ze wstydem musiałem opuścić SKP bez podbitego przeglądu. :blush:  Dlaczego? Brak świateł hamowania.

Ale na czym polega magia Dacii?

Diagnoza w 5 min. za pomocą "druta".

Kupno wyłącznika świateł stop za 53 zł.

Montaż...łatwiejszy niż wymiana żarówki. Gotowe.

Czy mogę się gniewać na Rumunów i ich jakość skoro na wyłączniku jest znaczek Renault i napis Made in Italy? :hehe:

Trochę porażka, że taki detal, który powinien być wieczny wytrzymał ledwie 5 lat, ale brawo dla koncernu, że potrafili znaleźć we Włoszech tak taniego(?) producenta wyłączników. ;]

Drugie podejście na SKP już udane. Hamulce ideał, zawieszenie ideał, klakson ideał. ;]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(poza tym, Ty sobie naprawisz wyłącznik za 50zł, ale jakby autem jeździła moja to już musiałaby jechać do warsztatu...)

To samo dotyczy spalonej żarówki. Trzeba też przyznać, że wymiana żarówki w reflektorze bywa duuużo bardziej skomplikowana niż wymiana wyłącznika stopu w Loganie. Nie zmienia to faktu, że tandeta jest, a miejsce w rankingach zasłużone. Ale czy da się Dacii nie kochać? Bez serca się da...

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się. Z racji częstych kontaktów z różnej maści autkami, czasu mi trafiło do rąk "najlepsze na świecie" auto - służbowe marki Suzuki Jimny. Miałem osobista radość go odbierać z saloonu, potem latało po budowie. 

To tytułem wstępu.

No i po bodajże pół roku nasza perełka przyjeżdża z non stop palącym się stopem. Czyli w sumie nowe auto (pół roczne z nalotem może 10 kkm) miało zblokowany przełącznik stopu.

Zawiozłem do serwisu ASO - no bo przecież gwarancja, i tydzień jeździłem po budowie zastępczym autem z początkowym nalotem 200 km Honda Accord (jak oddałem to miała już 1000km) 

 

 

Ciesz sie że wyłącznik był, i że taki tani.

bo w suzuki nie było a z tego co pamiętam to był drogawy - wprawdzie gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ze wstydem musiałem opuścić SKP bez podbitego przeglądu. :blush:  Dlaczego? Brak świateł hamowania.

Ale na czym polega magia Dacii?

Diagnoza w 5 min. za pomocą "druta".

Kupno wyłącznika świateł stop za 53 zł.

Montaż...łatwiejszy niż wymiana żarówki. Gotowe.

Czy mogę się gniewać na Rumunów i ich jakość skoro na wyłączniku jest znaczek Renault i napis Made in Italy? :hehe:

Trochę porażka, że taki detal, który powinien być wieczny wytrzymał ledwie 5 lat, ale brawo dla koncernu, że potrafili znaleźć we Włoszech tak taniego(?) producenta wyłączników. ;]

Drugie podejście na SKP już udane. Hamulce ideał, zawieszenie ideał, klakson ideał. ;]

 

Pozdrawiam.

 

Phi, w Lanosie padl mi po 6 czy 7 latach i o ile dobrze pamiętam to 30zl kosztowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.