Skocz do zawartości

Byłem dziś świadkiem


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

jak taksówkarz uderzył w motocykliste.

 

Stał sznur aut na czerwonym swietle, chlopak omijal te samochody zeby dojechac jako pierwszy nagle taksowkarz gdy motocyklista byl na jego wysokosci specjalnie w niego uderzyl.

 

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze ten dziad złotówka zamiast udzielic pomocy pierwsze co zrobil zaczal dzwonic po policje.

 

Wybieglem z samochodu pozbieralem chlopaka na szczescie nic mu sie nie stalo, pozbieralismy motocykl dalem mu moj numer telefonu.

 

Po kilku minutach dzwonil do mnie policjant zebym zrelacjonował jak sprawa wygladala.

 

Efekt jest taki, ze i jeden i drugi dostal mandat. Podejrzewam, ze gdyby nie to, ze powidzialem iz zlotowka zrobil to celowo wina poszlaby na motocykliste. 

 

Jeszcze podczas rozmowy mowie do policjanta zeby ukarali taksowkarza za nie udzielenie pomocy ale chyba tego nie zrobili.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo.

Taki przykład się powinno dawać.

Swoją drogą przyznam się bez bicia, że grupa społeczna zwana taksówkarza nigdy nie budziła we mnie pozytywnych emocji i z reguły im nie ufam jako uczestników ruchu drogowego.

Mam nadzieje, że nasze forumowa chłopaki ( taksówkarze nie obraza się;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się nie przeciskal to nic by mu się nie stało.

A co za problem jest przepuścić motocyklistę . I tak wyprzedzi później wszystkich . Ja poamietam jak kiedyś latem stałem w małym koreczku i z tyłu nadjechała grupa motocyklistów , syn siedzacy z tyłu miał szybę otwarta , zjechałem lekko w prawo aby zrobić lukę i jakie zdziwienie moje było jak ta grupa przyhamowała i kazdy motocyklista przybił piatke mojemu synowi (6lat) . Mały był zachwycony . Da sie żyć razem ? Da

P.S. Sam osobiście boję sie motorów bo miałem bliskie spotkanie z chaszczorami jak nie opanowałem motocykla kolegi . Dwa tygodnie ruszac sie nie mogłem , o obdarciach nie wspomne  ;l

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taksówkarz uderzył w motocykliste.

 

szanujemy oczy innych i tniemy cytaty! / F 

 

Jeśli obaj mandaty dostali to obaj przyczynili się do zdarzenia i nie ma podstaw do osądzania, kto,co i czy specjalnie zrobił. Mandaty przyjęte, bohaterów brak.

Edytowane przez FrugOs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.