Skocz do zawartości

Swiece zaplonowe - Scenic II 2.0 16V z LPG


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Przejeździłem na dwóch pojazdach po 100 tys km na LPG i stosowałam normalne, dedykowane dla danego pojazdu świece NGK. Zero problemów.

Na jednych świecach zrobiłem 50 tys (potem sprzedałem auto) na drugich 100 tys km i też sprzedałem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś było nie tak , ostatni raz miałem takie jaja ze świecami w Seicento

to ja bym się zapytał, bo może za damski Wacek Ciebie skasował. Dwa dobrze sobie obejrzeć zdemontowane świece, bo można co nieco o silniku się dowiedzieć :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym się zapytał, bo może za damski Wacek Ciebie skasował. Dwa dobrze sobie obejrzeć zdemontowane świece, bo można co nieco o silniku się dowiedzieć :oki:

Dam ci namiar do Lukasza i powiedz mu ze sie nie zna i mnie w ciula robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :skromny:

Zapewne kilka tysięcy razy :skromny:

 

w czterosuwie :) ?

w przeciętnym samochodzie od ~200x/minutę do 1600x/mintę :)

w motocyklu tak, do kilku tysięcy jeśli ciągniesz do odcięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka bymusiala byc częstotliwość wyladowan bys uznal ze ciagle?

gdyby świeca dawała iskrę w sposób ciagły to nigdy by cylindrze nie doszło do sprężenia mieszanki, bo najzwyczajniej by się wcześniej spaliła :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ile wam wytrzymują świece na LPG? U mnie po 30 kkm na Motrio coś zaczyna przerywać, świece wyglądają jak nowe, cewki są całkiem nowe :hmm:

no i wyszło na to, że motrio wytrzymały jedynie 30kkm, po zmianie na eyquem'y problem wypadania zapłonów nie występuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.