Skocz do zawartości

Wtrysk fazy ciekłej na śląsku - gdzie?


Pepcio

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pepcio napisał:

że gazownicy nie polecają wtrysku fazy ciekłej z uwagi na kiepską jakość gazu i niską żywotność pompy montowanej w tych instalacjach (drogiej w chwili potrzeby wymiany). Temat odwiesiłem na przysłowiowy ,,kołek''.

gazownicy bardzo często nie polecają bo ich nie zakładają i wolą zarobić na znanym i ogarniętym już montażu IVgen niż ''męczyć się'' z wtryskiem f.ciekłej. (choć wolę takiego niż jakiegoś co się ma uczyć na moim aucie)

Sprawa pomp też nie jest do końca taka zła, owszem pompy w serwisach kosztują krocie, ale niektóre systemy wykorzystują zwyczajny wkład z grupy VAG. Kwestię gazu załatwia filtr na linii tankowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ozarek napisał:

gazownicy bardzo często nie polecają bo ich nie zakładają i wolą zarobić na znanym i ogarniętym już montażu IVgen niż ''męczyć się'' z wtryskiem f.ciekłej. (choć wolę takiego niż jakiegoś co się ma uczyć na moim aucie)

Sprawa pomp też nie jest do końca taka zła, owszem pompy w serwisach kosztują krocie, ale niektóre systemy wykorzystują zwyczajny wkład z grupy VAG. Kwestię gazu załatwia filtr na linii tankowania.

 

Ok, w takim razie gdzie na śląsku znajdę ogarniętego gazownika który o tym wszystkim wie, i nie boi się montażu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pepcio napisał:

Ok, w takim razie gdzie na śląsku znajdę ogarniętego gazownika który o tym wszystkim wie, i nie boi się montażu ? :)

a tego to Ci nie umiem powiedzieć. Ten do którego jeżdżę niby serwisuje kilka aut z taką i conieco wie, ale jak kiedyś z nim gadałem o tym to nie montował jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 08:17, Ozarek napisał:

a tego to Ci nie umiem powiedzieć. Ten do którego jeżdżę niby serwisuje kilka aut z taką i conieco wie, ale jak kiedyś z nim gadałem o tym to nie montował jeszcze.

 

Gdzie serwisujesz w końcu LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, slawek_l_83 napisał:

Gdzie serwisujesz w końcu LPG?

Filtry sobie wymieniłem na jesieni sam, bo nie miałem za bardzo jak pozbywać się auta, ale kontakt do Twojego kumpla mam zapisany i nadal planuję z niego skorzystać ;)

O wtrysku f. ciekłej kiedyś z Szykuła przy przeglądzie gadałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ozarek napisał:

Filtry sobie wymieniłem na jesieni sam, bo nie miałem za bardzo jak pozbywać się auta, ale kontakt do Twojego kumpla mam zapisany i nadal planuję z niego skorzystać ;)

O wtrysku f. ciekłej kiedyś z Szykuła przy przeglądzie gadałem.

 

 

Filtr też wymieniam sam bo filozofii nie ma a reszta póki co (odpukać) nie ma co grzebać bo wszystko chodzi jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slawek_l_83 napisał:

Filtr też wymieniam sam bo filozofii nie ma a reszta póki co (odpukać) nie ma co grzebać bo wszystko chodzi jak należy.

u mnie jest sporo zabawy z f.ciekła, taki urok IG1. Tak jak Ci na jesieni pisałem chciałbym żeby mi ktoś nowy i ogarnięty zerknął na wszystkie parametry, bo wszystko tam jest od montażu, a swoje lata i przebieg już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ozarek napisał:

u mnie jest sporo zabawy z f.ciekła, taki urok IG1. Tak jak Ci na jesieni pisałem chciałbym żeby mi ktoś nowy i ogarnięty zerknął na wszystkie parametry, bo wszystko tam jest od montażu, a swoje lata i przebieg już ma.

 

To się trzeba umówić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.