Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ale tu puchy - Giulia. Coś powiecie?

Featured Replies

Napisano

Oglądali? Macali? Jakie opinie?

 

Jeździłem już. Moim zdaniem nadgonili lata świetlne zacofania w technologii elektronicznej (nawigacja, systemy bezpieczeństwa itp.). Cudów nie ma, ale dogonili peleton.

Auto kapitalnie się prowadzi, wnętrze szyte na miarę, spodziewałem się większego ale jest jakie jest i chyba o to chodzi.

Droga jak cholera. Patrzę na cennik BMW i mam mętlik w głowie. A z cenami Veloce to ich całkiem po....

 

Czekam na Sportwagona.

 

 

Jak Wasze wrażenia?

Napisano

był, jeździł oglądał i jedno ale - dalej jakość montażu leży i kwiczy- przód ( tył tez) w domówce był spasowany jakby składali go pijani Janusze w szopie - i to w aucie za 170 tyś pln.

Napisano

Jezdziłem dizlem, do Q się przymierzałem :D

 

Generalnie całkiem spoko auto, jak na sedana średniej klasy... Jednak mimo całego "prestiżu" to troszkę za drogie. Sensownie wyposażona sztuka to blisko 200kpln, nie stać mnie :P (jeszcze) :D

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Tylko widziałem... i podoba mi się :)

 

Może kiedyś jak SW wyjdzie

Napisano

Szczerze, to nawet nie jeździłem Giulią mimo że były i są okazje i nie specjalnie mnie do tego ciągnie. Siedziałem jedynie w Giulii gdy byłem w Bielsku na przeglądzie mojej cegły.

Nie wiem co się ze mną stało ale podobają mi się nowe Lexusy i już nawet odbyłem jazdę testową.

 

 

 

 

 

 

 

PS

 

 

 

 

Co do nadgonienia zacofania technologicznego, to konkurencję może dogonili w chwili prezentacji Giulii. Od tego czasu inne firmy zaprezentowały auta po faceliftingu, koreańczycy zaprezentowali hybrydę, większość firm już oferuje auta ze światłami drogowymi w technologii LED, itd. A Alfa po ponad roku wypuściła Giulię z silnikiem benzynowym :D Więc w takim tempie cały ten postę zaprzepaszczą - jeśli się utrzymają na rynku.



 

Edytowane przez radar16v

Napisano
15 godzin temu, radar16v napisał:

Szczerze, to nawet nie jeździłem Giulią mimo że były i są okazje i nie specjalnie mnie do tego ciągnie. Siedziałem jedynie w Giulii gdy byłem w Bielsku na przeglądzie mojej cegły.

Nie wiem co się ze mną stało ale podobają mi się nowe Lexusy i już nawet odbyłem jazdę testową.

 


jak jeździłeś Lexusem to podejdź jeszcze do bawarczyków i będziesz wiedział, że lexus nie jedzie:hmm:



 

 

Napisano

Ja wiem, że nie jedzie, ale w pewnym wieku, ważniejszy jest święty spokój i komfort jazdy. Celuję w 450h, a to jakoś jeszcze się odpycha.
 

Napisano
5 minut temu, radar16v napisał:

Ja wiem, że nie jedzie, ale w pewnym wieku, ważniejszy jest święty spokój i komfort jazdy. Celuję w 450h, a to jakoś jeszcze się odpycha.
 

 

pewnie tak, ale obsługa tych samochodów jest kompletnie nieintuicyjna, a z tym będziesz się stykał codziennie. może ja jestem już skrzywiony ale idrive jest po prostu logiczny i łatwy w obsłudze. japońskie premium jakoś nie do końca da sie porównać z europejskim premium pod względem jakości materiałów a z tym też będziesz sie stykał codziennie. IMO trzeba być dużym fanem japońskiej motoryzacji żeby to akceptować

Napisano

Szybko się adaptuję, poza tym nie chcę Niemca, bo tego jest za dużo na drogach. Fanem japończyków nigdy nie byłem, no ale kto wie :-D
 

Napisano
20 godzin temu, radar16v napisał:

Szybko się adaptuję, poza tym nie chcę Niemca, bo tego jest za dużo na drogach. Fanem japończyków nigdy nie byłem, no ale kto wie :-D
 

ja już przerobiłem po makaronach japońszczyzne i dziekuje bardzo, to nie dla mnie. bmw zatrzymalo mnie przy sobie obsługą posprzedażną. tu nie ma gadania, że panie ten typ tak ma, panie jeździć i obserwować.

jak sie zepsuło to trzeba naprawić tak żeby klient był zadowolony i niech wróci do nas po zakup nowego

Napisano

Zaraz pewnie się okaże, że Freeco też porzucił Makaronów dla Bawary :D
 

Napisano
Dnia 20.01.2017 o 16:03, radar16v napisał:

Zaraz pewnie się okaże, że Freeco też porzucił Makaronów dla Bawary :D
 

tak też jest, Zagi też:)

  • 3 tygodnie później...
Napisano
  • Autor

To ja się jeszcze trzymam....

Gulią już trochę pośmigałem, ale czekam cierpliwie na Stelvio i na to czy będzie Giulia Sportwagon. Na razie pojawiają się sprzeczne informacje co do jej produkcji. Sedana niestety chyba muszę sobie odpuścić bo mało praktyczny...

Dnia ‎20‎.‎01‎.‎2017 o 11:49, krzychuk napisał:

ja już przerobiłem po makaronach japońszczyzne i dziekuje bardzo, to nie dla mnie. bmw zatrzymalo mnie przy sobie obsługą posprzedażną. tu nie ma gadania, że panie ten typ tak ma, panie jeździć i obserwować.

jak sie zepsuło to trzeba naprawić tak żeby klient był zadowolony i niech wróci do nas po zakup nowego

 

Ja akurat mam słabe wspomnienia jeśli chodzi o BMW. Przymierzałem się kiedyś, byłem kilka razy w salonie i za każdym razem wychodziłem zniesmaczony podejściem do klienta... Potem usłyszałem że wrocławski salon nie słynie z dobrej obsługi...

Dnia ‎20‎.‎01‎.‎2017 o 16:03, radar16v napisał:

Zaraz pewnie się okaże, że Freeco też porzucił Makaronów dla Bawary :D
 

 

 

I jak go znam to też narzeka hahaha

Napisano

Może jak już mi przejdzie 159... a pojawi się Gulia SW i będzie w moim zasięgu to sobie coś takiego sprawię ;)

Napisano

Niestety :(

 

Też to czytałem już... ujnia... :(

Napisano
Niestety [emoji20]
 
Też to czytałem już... ujnia... [emoji20]


Sam kiedyś powiedziałeś, że Alfa ma być ładna a nie praktyczna ;-)
Nie zakładają że ktoś będzie tym autem wozić meble, drabinę i betoniarkę ;-) Choć jak ktoś ma dużego psa którego wozi z tyłu, to już z propozycji Alfy nie skorzysta.

Mnie tam interesuje jak za dwa lata będą się kształtować ceny używanych i jaki procent klientów lawet będą stanowić użytkownicy Giulii.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Napisano

patrząc statystycznie to 159 i Giuliett i Mito na lawetach nie widziałem w przeciwieństwie do wszelkiej maści prestiży wiec raczej na to specjalnie nie liczyłbym. Podobnie jak na znaczny spadek wartości.

Napisano
23 godziny temu, Majkiel napisał:

 


Sam kiedyś powiedziałeś, że Alfa ma być ładna a nie praktyczna ;-)
Nie zakładają że ktoś będzie tym autem wozić meble, drabinę i betoniarkę ;-) Choć jak ktoś ma dużego psa którego wozi z tyłu, to już z propozycji Alfy nie skorzysta.

Mnie tam interesuje jak za dwa lata będą się kształtować ceny używanych i jaki procent klientów lawet będą stanowić użytkownicy Giulii.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz...

I nadal tak uważam, Alfa jest przede wszystkim ładna

ale z drugiej strony linia SW bardziej mi się podoba niż sedan... dlatego mam 159 SW :)

Napisano
Dnia 13.02.2017 o 11:15, Dareek napisał:

patrząc statystycznie to 159 i Giuliett i Mito na lawetach nie widziałem w przeciwieństwie do wszelkiej maści prestiży wiec raczej na to specjalnie nie liczyłbym. Podobnie jak na znaczny spadek wartości.

 

Spadek wartości IMO będzie spory, bo Giulia już na starcie jest lekko przewartościowana.

Cenniki są zadziwiające... Julia nie sprzedaje się za dobrze, na stocku jeszcze sporo aut z 2016 r. i z rabatami.

Poza tym są takie marki, które będą szybko tanieć, choćby nie psuły się bardziej niż bardziej „renomowani” rywale. Bo ciągnie się za nimi przeszłość.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.