Skocz do zawartości

Ostatnie auto dla mamy - budżet 20kpln ma przeżyć 10 lat


KotLarry

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, cesarz napisał:

1.6 z suzuki

 

Silnik na łańcuchu, praktycznie bezobsługowy :oki:

mam i polecam

spalanie w mieście około 8,5-9 litrów przy czym jest to spalanie z automatyczną skrzynią biegów :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, iwik napisał:

 

Na giełdzie AK stoi lacetti hatchback 1.4.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że blacharka powinna wytrzymać ten wiek bez dotykania, w przeciwieństwie do wszystkich japończyków.

Auto proste i dość wygodne, silnik ma więcej pary niż jakieś 1.0 - 1.2

 

Dogadać się co do ceny, bo 20k to jednak sporo za lacka i masz "prawie nowe" auto  :oki:

Zasadniczo tak, ale kryterium " żeby się wyżej siedziało " Lacetti nie spełnia w żaden sposób.

Już prędzej Aveo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotr_M napisał:

Zasadniczo tak, ale kryterium " żeby się wyżej siedziało " Lacetti nie spełnia w żaden sposób.

To nie ma żadnego znaczenia... ;) Kolega pytał o segment B, a pojawiły się propozycje segmentu A, potem C. Czekam teraz na SUV-y. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma żadnego znaczenia... Kolega pytał o segment B, a pojawiły się propozycje segmentu A, potem C. Czekam teraz na SUV-y. ;]
Kolega pytał o auto, które pojeździ 10 lat (dla mnie 'pojeździ' znaczy nie zutylizuje się przez ten czas do postaci sypkiej) oraz kosztuje max 20000 zł.
Ograniczanie się przy takich kryteriach do konkretnego segmentu może równanie z jedną niewiadomą za dużo...
Poza tym różnica wielkosci między lacetti hatchbackiem a takim np przedstawicielem segmentu B jak nowe baleno jest żadna.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2017 o 11:55, KotLarry napisał:

Obsługa musi być mega prosta. 

kupuj Pandę i nie kombinuj, ja swoją niebawem przekazuję mamie - obecnie posiada Aveo ale woli Pandę - totalnie bezawaryjne auto tfu, tfu, ostatnio za 1200zł wymieniłem chyba połowę auta:hehe: może przesadziłem ale będzie spokój na następne 3 lata. Za 20 tysi to trafisz pewnie już nowy model. 107 jeździłem - dosyć zrywne ale poza tym niewiele dobrego można powiedzieć ad użytkowania. Pewnie najlepszy byłby Yaris. Aveo mógłbym również polecić od strony eksploatacyjnej ale słabo zaznaczone punkty skrajne utrudniają manewrowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.