Skocz do zawartości

Ile można dostać z AC na kosztorys?


biniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ile może zapłacić ubezpieczyciel za naprawę takiego czegoś z AC. Oczywiście mógłbym to zrobić w ASO. Ale lakiernika mam pod nosem, a składki AC płacę od kilkunastu lat i nigdy nie miałem szkody. Można by raz skorzystać.

Oczywiście wiem, że kombinuję itd, itp :-) Autko w miarę młode bo 2014r.

 

 

image000000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rozzz napisał:

Tak z ciekawości: co to za auto??

Captur, Scenic? Błotnik z używki w kolorze na aukcyjnym trzy stówy i godzina roboty pod blokiem, reszta na fajne wakacje :oki:. Albo nie zawracać głowy, bo zwyżka za rok przekroczy wartość błotnika :phi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mrBEAN napisał:

Za mało masz uszkodzone by zabawa miała sens. Musisz uszkodzić więcej :skromny:

Nie wiedziałem czy dać Ci osta za takie teksty, czy dać tu odpowiedź...stwierdziłem, że na odpowiedzi więcej osób może zyskać. Wczoraj odebrałem właśnie wezwanie do Sądu, wcześniej zeznając już na Policji w sprawie, gdzie właśnie pewien człowiek jest posądzony o "poprawki" po szkodzie. Sprawa w Sądzie karnym. Obecnie kombinatorzy są pięknie odsiewani, a biegli na podstawie oględzin skutecznie hamują zapędy takich co korzystają z takich rad jak Twoja lub sami wpadają na taki pomysł :out:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amazaque napisał:

Captur, Scenic? Błotnik z używki w kolorze na aukcyjnym trzy stówy i godzina roboty pod blokiem, reszta na fajne wakacje :oki:. Albo nie zawracać głowy, bo zwyżka za rok przekroczy wartość błotnika :phi:.

Scenic. Tylko jest słowo klucz: X-MOD. Niestety nie ma pod kolor bo to nietypowe i biały metalizowany. Właśnie się zastanawiam nad tą zwyżką, a koszt naprawy wyjdzie mnie około 7-8 stówek. Z drugiej strony płaci się, płaci i płaci a nic z tego nie ma. Co do kombinowania ze zwiększaniem szkody - to nie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, biniu napisał:

Scenic. Tylko jest słowo klucz: X-MOD. Niestety nie ma pod kolor bo to nietypowe i biały metalizowany. Właśnie się zastanawiam nad tą zwyżką, a koszt naprawy wyjdzie mnie około 7-8 stówek. Z drugiej strony płaci się, płaci i płaci a nic z tego nie ma. Co do kombinowania ze zwiększaniem szkody - to nie dla mnie. 

 

To jak policzysz naprawe + zwyzke w przyszlym roku to raczej srednio sie to oplaci...

Uszkodzony jest tylko jeden element, wiec za wiele nie dostaniesz z tego AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AkuQ napisał:

Nie wiedziałem czy dać Ci osta za takie teksty, czy dać tu odpowiedź...stwierdziłem, że na odpowiedzi więcej osób może zyskać. Wczoraj odebrałem właśnie wezwanie do Sądu, wcześniej zeznając już na Policji w sprawie, gdzie właśnie pewien człowiek jest posądzony o "poprawki" po szkodzie. Sprawa w Sądzie karnym. Obecnie kombinatorzy są pięknie odsiewani, a biegli na podstawie oględzin skutecznie hamują zapędy takich co korzystają z takich rad jak Twoja lub sami wpadają na taki pomysł :out:

 

Jakich rad? 

W taki sposób to napisałem, by nie kopać dołka pod sobą, a każdy może interpretować po swojemu.

Kolejnym razem musi uszkodzić więcej i nie będzie miał dylematu :skromny: 

Tu szkoda jest za mała wysoki sądzie, by był sens wzywać AC, mając na uwadze wzrost składki w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.