Skocz do zawartości

Dla baby...


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Filipfm said:

 

ja tam 2.0 nie widze w ogole - mowa o 1gen Velostera

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Veloster#Powertrain

 

1.6 NA albo 1.6T

 

A widzisz, nie wiedzialem, ze 1,6 GDI byl tez w wersji 140KM.

Myslalem, ze 140KM to 2,0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

A widzisz, nie wiedzialem, ze 1,6 GDI byl tez w wersji 140KM.

Myslalem, ze 140KM to 2,0.

 

Ja kiedys nawet oglądałem tego dziwaka jak szukalismy koncepcji na auto dla :piekna: i w sumie nawet sie spodobał, ale ciężko było o sensowny egzemplarz, bo większość była zza wielkiej wody. No i silniki w Hujadajach i Kijankach nie słynęły (i nadal nie słyną) z oszczędności. Więc odpuscilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artur_W_wa napisał:

Może 500x, a nawet 500L :bzik:, tyle że na pierwszego z automatem trochę trzeba dołożyć lub szukać u sąsiadów, ale z normami nie będzie problemu

W 500x to tez jest zdaje sie zdaje sie dwusprzeglowka.Mialem ja w Giulietcie i bardzo sie grzala w miejskim korku.Na dluzsza mete w miescie nie bralbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wlad napisał:

W 500x to tez jest zdaje sie zdaje sie dwusprzeglowka.Mialem ja w Giulietcie i bardzo sie grzala w miejskim korku.Na dluzsza mete w miescie nie bralbym.

Dokładnie. W korkach to zwykły hydraulik. Stworzony do takiej jazdy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 13:54, Filipfm napisał:

 

Ja kiedys nawet oglądałem tego dziwaka jak szukalismy koncepcji na auto dla :piekna: i w sumie nawet sie spodobał, ale ciężko było o sensowny egzemplarz, bo większość była zza wielkiej wody. No i silniki w Hujadajach i Kijankach nie słynęły (i nadal nie słyną) z oszczędności. Więc odpuscilismy

 

U mnie na osiedlu jeden chłopak ma jaką wersję z turbo, niestety na osiedlu jakiś pijany kierowca wjechał w tego Velostera, na drzwi czekali ponad 4 miesiące, ojciec chłopaka mówił mi że dostępność części jest bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, analyzer64 napisał:

 

U mnie na osiedlu jeden chłopak ma jaką wersję z turbo, niestety na osiedlu jakiś pijany kierowca wjechał w tego Velostera, na drzwi czekali ponad 4 miesiące, ojciec chłopaka mówił mi że dostępność części jest bardzo słaba.

 

No z dostepnoscia pewnie nigdy niebyli  rewelacji bo to niszowy model. A zanieszane covidowe na pewno nie pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie chyba będzie E30 318i z Automatem z USA z lat 80 na zoltych bo chyba jednak żółte mają wjazd do strefy z tego co mi jaskółki z urzędu miasta doniosły... Kasa za auto w zasadzie ta sama a szukanie czegoś współczesnego jest ponad moje nerwy ;]

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.