Skocz do zawartości

Superauto


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

napisz jakie chcesz auto to coś Ci poszukamy

superauto ma średnie opinie, czasem trafisz na kompetentnego gościa a często dopiero w papierach się okazuje że jest inaczej niż mówili

generalnie trzeba mieć oczy szeroko otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bielaPL napisał(a):

napisz jakie chcesz auto to coś Ci poszukamy

superauto ma średnie opinie, czasem trafisz na kompetentnego gościa a często dopiero w papierach się okazuje że jest inaczej niż mówili

generalnie trzeba mieć oczy szeroko otwarte

Ciekawa rozmowa 

" gratuluję,  wybrał pan naprawdę najlepszą ofertę  :)

"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 12:36, Marcin79 napisał(a):

Ktoś coś wie o tej firmie ? Na jakieś zasadzie działają?

 

Skończył mi się leasing więc muszę coś wziąć nowego aby mi znowu płacili. 

Spie....j z daleka id tej firmy. Dealerzy maja teraz ciśnienie na sprzedaż wiec poszukaj sam i zapewne znajdziesz fajna ofertę :ok:

Też będę szukał czegoś za Macana ale nie mam jakoś koncepcji.

Edytowane przez Łukasz___F
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 12:36, Marcin79 napisał(a):

Ktoś coś wie o tej firmie ? Na jakieś zasadzie działają?

 

Tak, to inaczej Volkswagen Passat. Po prostu go produkują, bo jest super autem. Cieszę się że mogłem pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz___F napisał(a):

Spie....j z daleka id tej firmy. Dealerzy maja teraz ciśnienie na sprzedaż wiec poszukaj sam i zapewne znajdziesz fajna ofertę :ok:

Też będę szukał czegoś za Macana ale nie mam jakoś koncepcji.

Grecale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, format napisał(a):

 

Tak, to inaczej Volkswagen Passat. Po prostu go produkują, bo jest super autem. Cieszę się że mogłem pomóc 

Dziekuje zawsze mogę liczyć na Twoja nieocenioną  pomoc . Jak będę szukał dział na księżycu również liczę na  poRade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łukasz___F napisał(a):

Spie....j z daleka id tej firmy. Dealerzy maja teraz ciśnienie na sprzedaż wiec poszukaj sam i zapewne znajdziesz fajna ofertę :ok:

Też będę szukał czegoś za Macana ale nie mam jakoś koncepcji.

 

Grecale. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Fakt, nie zwróciłem uwagi na budżet. No to  nie masz wyjścia, musisz jakieś 50k dorzucić.

;]

 

 

A to wogole da sie kupic? Co ciekawe stoja jakies brytyjskie auta w salonie obok mojej letniej rezydencji na ROD i nawet jak autoryzacje stracili nikt tego nie kupil :panic: Musza byc niezle w plecy przez ta afere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wujek napisał(a):

A to wogole da sie kupic? Co ciekawe stoja jakies brytyjskie auta w salonie obok mojej letniej rezydencji na ROD i nawet jak autoryzacje stracili nikt tego nie kupil :panic: Musza byc niezle w plecy przez ta afere.

 

Przecież jest kilku dilerów JLR w Polsce. Jeden mniej nie robi jakiejś dramatycznej różnicy. W Katowicach mi zlikwidowali "mój" salon i serwis a tymczasem kolejny, należący do innego dilera jest 500m dalej. W Warszawie masz aż trzy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Przecież jest kilku dilerów JLR w Polsce. Jeden mniej nie robi jakiejś dramatycznej różnicy. W Katowicach mi zlikwidowali "mój" salon i serwis a tymczasem kolejny, należący do innego dilera jest 500m dalej. W Warszawie masz aż trzy.

 

 

 

Chyba dwa bo ten na Waszyngtona tylko uzywki sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wujek napisał(a):

Chyba dwa bo ten na Waszyngtona tylko uzywki sprzedaje.

 

Może dwa, ja się nie znam na warszawskich dilerach. W mojej okolicy mam kilku (Katowice, Bielsko-Biała, Kraków) i mi wystarczy aż nadto. Tymczasem Porsche i Maserati mają w okolicy tylko jeden serwis i nikt nie uważa tego za problem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Może dwa, ja się nie znam na warszawskich dilerach. W mojej okolicy mam kilku (Katowice, Bielsko-Biała, Kraków) i mi wystarczy aż nadto. Tymczasem Porsche i Maserati mają w okolicy tylko jeden serwis i nikt nie uważa tego za problem.

 

 

 

 

tesla zero i tez nikt problemu nie robi, szczegolnie ze teselka nie ma przegladaow i ma serwis mobilny :serducha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.