Skocz do zawartości

CENY I RODZAJE INSTALACJI, ADRESY, TELEFONY


dpalka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z.U.P "Auto-Gaz" Jan Kopiczko

16-300 Augustów

ul. Jarzębinowa 8

tel/fax: +48 (87) 643 53 03

kom: +48 603 770 107

e-mail: [email protected]

www.kopiczko.pl

II gen: bingo m + landi renzo - 1800 zł

profesjonalne podejście do sprawy - bezcenne, polecam wszystkim, opłaca się przyjechać naprawdę z daleka bo ludzie wiedzą co robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

> Witam. Poszukuje w Krakowie kumatego gazownika, który wyregulowałby mi instalacje. Mam Bingo M.

> Jakby miał ktoś jakieś namiary, to będę dźwięczny

Ja znam jeden i mogę z czystym sumieniem polecić. Zakładają jedynie sekwencję, ale wiem że regulują i naprawiają instalacje wszelkiego typu. Dodatkowo mają pełną diagnostykę komputerową silników itp.

POWER-GAS www.power-gas.pl

ul.Powstańców 54

tel. 515 411 045,

zadzwoń zapytaj, na pewno Ci pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Firma: Lukpol Lucjan Plich

> NIP: 773-101-00-11

> Miasto: Tomaszów Mazowiecki

> Kod pocztowy: 97-200

> Ulica: Spacerowa 1

> cos wiecie na temat??

> pozdrawiam

Zakładałem u pana Lucjana w 2004 roku do Astry 2 gen z parownikiem Tomasetto. Jedyne co zrobił źle to zaproponował mi i założył początkowo jakąś elektronikę imitująca komputerek, ale po tygodniu bez większych dopłat założył na moje żądanie BingoM - od tej pory zrobiłem 170kkm i nic się nie dzieje, zmieniłem tylko po 150kkm parownik, zresztą znowu na Tomasetto, w Bydgoszczy na Fordońskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Gdzie w Gliwicach/okolicach założyć gaz? byłem w Bostonie na Dworcowej ale podejście do klienta mnie powaliło na kolana (nikt nic nie wie, każdy mnie odsyłał gdzie indziej) A może jednak im zaufać?

Zabrze Galla - polecane przez wielu ale jednak drogo troche mają (może warto zainwestować?)

coś innego?

Acha no i zakład musi mieć możliwość wzięcia instalacji na raty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie w Gliwicach/okolicach założyć gaz? byłem w Bostonie na Dworcowej ale podejście do klienta

> mnie powaliło na kolana (nikt nic nie wie, każdy mnie odsyłał gdzie indziej) A może jednak im

> zaufać?

> Zabrze Galla - polecane przez wielu ale jednak drogo troche mają (może warto zainwestować?)

> coś innego?

> Acha no i zakład musi mieć możliwość wzięcia instalacji na raty...

Witam.

Znaleźć dobrego fachowca ot problem.

Powiem tak ....

Zakładałem gaz do Uno-ka u Psuja....pięć lat no problemos...instalacja założona na +5 zdecydowanie polecam...

Boston....w obecnym samochodzie diagnoza uszkodzony komputer gazu - na Pszczyńskiej usterka usunięta za 50 PLN....wiec znasz już odpowiedź o fachowości owych speców.....

Ale niema róży bez kolców....fachura z ul.Pszczyńskiej zamocował nie informując mnie czujnik temperatury parownika mocując go za pomocą taśmy na wężu z wodą...efekt...zimno na dworze problem z przełączeniem się na LPG.

Reasumując lepiej dopłać i montuj na Gala....ale patrz na ręce co ci zrobią.

Pozdrawiam.

Andrzej.

Ps Aha przypomniałem sobie ..nie rób pierwszego przeglądu przez montera...jedź sam zaznaczając że się boisz gazu to

diagnosta wytknie wszelkie niezgodności z zasadami montażu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Gdzie w Gliwicach/okolicach założyć gaz? byłem w Bostonie na Dworcowej ale podejście do klienta

> mnie powaliło na kolana (nikt nic nie wie, każdy mnie odsyłał gdzie indziej) A może jednak im

> zaufać?

> Zabrze Galla - polecane przez wielu ale jednak drogo troche mają (może warto zainwestować?)

> coś innego?

> Acha no i zakład musi mieć możliwość wzięcia instalacji na raty...

jeśli cie interesuje dojazd jakieś 50 kilometrów to polecam jak najbardziej

http://www.gazautomix.pl/

naprawdę fachowa robota zajmują się od kilkunastu lat tylko instalacjami LPG zakładają do każdego auta, oprócz tego do każdej części jest inna osoba inna wycina dziury ,inna komputer, inna butle itd wiec nie ma tak ze jedna osoba robi wszystko i na odwal się polecam w 100% poczytaj sobie maja raty, auto zastępcze itd.

ewentualnie spytaj kolegi Drako on tez wie gdzie dobrze robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> ja tam zakładałem. Jakościowo ujdzie choć musiałem co nieco poprawić np długość wężyków

> wtryskiwaczy, ale było najtaniej więc dlatego się skusiłem, a z serwisem to nie wiem bo nie

> jeżdzę do nich bo wkurzył mnie ten co tak gada po "ślunsku" a pozatym serwisuje sobie sam.

A co przeszkadza Ci ,że godo po ślonsku? Ty jeśli jesteś z podkarpacia to ładnie mówisz śpiewnym akcentem (wschodnim) i co ? nie przeszkadza to Tobie? Wiem co piszę bo pochodzę z Przeworska a na ślonsku mieszkam ponad 25 lat smile.gif Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jestem umówiony na gazowanie w tej firmie :

AUTO-MIX

ul. Powstańców 2

44-348 Skrzyszow

Tel. (32) 472 65 96

Kom. 693 931 321

E-mail: [email protected]

http://www.gazautomix.pl

Mam 60 kilosów do nich ale ponoć warto.Zostawiam autko do poniedziałku.Dają gratis auto zastępcze.Dużo ciepłych słów słyszałem o Nich... a jak wyjdzie?Opiszę jak założą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Witam

Zrobiłem rozeznanie w 3 zakładach:

StarGAZ Rejtana 18 proponują:

BRC Sequent - 2800zł

Auto Szewczyk Papieska 11 (Chełmiec) proponują:

BRC Sequent 2800zł

Lovato - 2300zł

Instal Gaz Tarnowska 32, proponują:

Stag 300 - 2500zł

Ktoś słyszał jakieś opinie o ww. zakładach??

Pacjent: Skoda Fabia 2001 1.4 MPI (AZE)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Może by tak trochę odświeżyć ten temat... A to z racji mojej pilnej potrzeby wink.gif

Polećcie jakiś dobry warsztat na terenie Warszawy, bo mi gaz rozregulowywuje autko. Te adresy co są podane to jakieś trochę leciwe a z czasem wiadomo, obsługa się zmienia i warsztat może zejść na psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Właśnie założyłem tam LPG do mojego Scenica.

- butla Bormech 48 l w koło

- wlew pod klapką, obok wlewu benzyny

- reduktor Zavoli N

- wtryski Hana H2000 czerwone

- sterownik Stag 300-4 ISA2

Koszt 2200 zł. smile.gif893goodvibes.giflizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.