Skocz do zawartości

Trabi


Rekomendowane odpowiedzi

> ed: napisz coś więcej o tym autku

no co moge napisac hmm.gif wczesniej jezdzil na Borbetach T 14" na ktorych ja teraz jezdze zeby.GIF

auta osobiscie nie widzialem ale za to wlasciciel jest ok.gif bardzo sympatyczny koles palacz.gif

na stronce do ktorej podalem linka znajdziesz wiecej info sa tam rowniez skany z Auto Moto ok.gif

z tego co wiem, w planach jest silnik G40 cfaniak.gif i zmiana kol, ale skubany nie chce zdradzic co wynalazl tuk.gif

zreszta, wszystko widac na fotach, a one nie wymagaja komentarza IThankYou.gif aaa... dodam tylko, ze do tego bagaznika na dachu ma jeszcze komplet walizek skorzanych w tym samym kolorze co tapicerka slinka.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co wy na to

to auto robione juz w innym stylu ale tez jest very ok.gif

jakis czas temu widzialem czerwonego z bialym dachem, zglebiony i na szprychowych 15" z centralna zlota sruba ale Low Ridery from USA biglaugh.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto znajomego

> jak wam sie widzi bo dla mnie meeeeega kozak

> wiecej zdjec znajdziecie na forum Cultstyle.pl

> oraz we wrzesniowym Auto Moto

> pozdr.

Widać że właściciel włożył w niego kupę pracy/kasy ale ja i tak wolę 100% oryginał. Tak wygląda mój dwusuwik (fotka sprzed roku) :

http://img151.imageshack.us/my.php?image=p10102747kw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.