Skocz do zawartości

Obowiązkowa odblaskowa kamizelka??


stilo_kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko! Czy odblaskowe kamizelki muszą mieć wszyscy kierowcy, łącznie z osobówkami?? czy wymóg stosowania kamizelek dotyczy wyłącznie TIR-owców???

Proszę o szybkie odpowiedzi, bo dzisiaj Kolega postraszył mnie, że dostanę mandat za brak kamizeli, a ostatnio człowiek jest tak zaganiany że nie ma czasu na czytanie o przepisach. W koncu od czego jest forum 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem kupić kamizelkę za 6 zł. i wozić ja w samochodzie? Majątku nie wydasz, a i miejsca w samochodzie nie zajmuje nie wiadomo ile. Może nie być obowiązkowa, ale czasami może być potrzebna, albo co najmniej przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelki to takze moda. Ja od wczoraj tez mam taką. Nie chcialem pomaranczowej, mam w bardzo jasnej zieleni. Prawie jak zolty smile.gif

6.99 zl to nie majatek. Ale na siedzeniu jej nie woze. Choc widze, ze sporo osob uzywa ich jako pokrowców wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z JFK ja sobie kupilem bo czasem lubie do czech wyskoczyc a tam jest obowiazkowa, w sumie u nas to roznie bywa dzis nie jest a od jutra jak wymysla bedzie treba miec, a duzo miejsca nie zajmuje, ja za swoja dalem 20 hahaha.gif na BP swego czasu w pokrowcu zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki problem kupić kamizelkę za 6 zł. i wozić ja w samochodzie?

> Majątku nie wydasz, a i miejsca w samochodzie nie zajmuje nie

> wiadomo ile. Może nie być obowiązkowa, ale czasami może być

> potrzebna, albo co najmniej przydatna.

Przydaje sie... przydaje i daje niezle efekty.

Ostatnio strzelila mi guma w trasie w nocy. Na poczatku wyszedlem obejrzec sprawe od tak jak siedzialem w samochodzie... poszedlem... obejrzalem... wrocilem... inne samochody jak jechaly tak jechaly... nawet nie zwalniajac. Po nalozeniu kamizelki predkosc przejzedzajacych spadla o polowe albo lepiej a nawet dwoch sie zatrzymalo i zapytalo, czy nie trzeba pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okay! Bo miałem właśnie jechac i kupować. Ale na razie się wstrzymam

ja już mam. 2 sztuki. Leżą sobie w aucie i nawet jeść nie wołają zlosnik.gif. Kosztowały obie razem 3 euro. Jak wprowadzą obowiązek to jedna będzie kosztowała 30 zł wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szybkie pytanko! Czy odblaskowe kamizelki muszą mieć wszyscy

> kierowcy, łącznie z osobówkami?? czy wymóg stosowania kamizelek

> dotyczy wyłącznie TIR-owców???

> Proszę o szybkie odpowiedzi, bo dzisiaj Kolega postraszył mnie, że

> dostanę mandat za brak kamizeli, a ostatnio człowiek jest tak

> zaganiany że nie ma czasu na czytanie o przepisach. W koncu od

> czego jest forum

ja kiedys też stanąłem przed takim wyborem i wziąłem tel. i zadzwoniłem na policję aby się dowiedzieć (oczywiście sami nie wiedzieli ) ale poradzili mi zadzwonić do wydziału ruchu drogowego i tak tez uczyniłem. Dowiedziałem sie że zgodnie z przepisami kamizelka obowiązuje osoby, które pracują na drodze zeby.GIF ale policja może uważać za pracę na drodze również kierowce zmieniającego koło.

w gruncie żeczy usłyszałem niech pan se kupi nie jest to majątek, a nie wie pan na kogo pan trafi niewiem.gif

więc zakupiłem i leży w bagażniku zapakowana rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze ale słyszałem że w osobówkach tez trzeba. Czy może ktoś to

> potwierdzić???

Mi ojciec mówił że w osobówkach też trzeba miec więc mam w aucie na wszelki wypadek ok.gif kosztuje to całe 10 zł a głowa spokojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze ale słyszałem że w osobówkach tez trzeba. Czy może ktoś to

> potwierdzić???

Ale w czym problem??? Na wszelki wypadek woze juz od roku ,a 12zl to chyba nie majatek biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki problem kupić kamizelkę za 6 zł. i wozić ja w samochodzie?

> Majątku nie wydasz, a i miejsca w samochodzie nie zajmuje nie

> wiadomo ile. Może nie być obowiązkowa, ale czasami może być

> potrzebna, albo co najmniej przydatna.

Racja. Reprezentuje ten sam poglad smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.