Skocz do zawartości

Wyjatkowe auto - wyjatkowy artykul


Rekomendowane odpowiedzi

przeczytajcie go i powiedzcie, czy ktos dzisiaj pisze jeszcze takie artykuly oslabiony.gif bo IMO w dzisiejszej prasie moto to tylko czysto techniczny belkot sick.gif nie to co Moto Magazyn ok.gif to chyba przez ten miesiecznik pokochalem samochody, po wroceniu do domu z kiosku czytalem calosc od deski do deski i na drugi dzien nie moglem sie juz odczekac nastepnego numeru biglaugh.gif

szkoda ze juz go nie znajde na sklepowej polce buu.gif

cossi1.jpg

cossi%202.jpg

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne auto serduszka.gif

To prawda z tymi artykułami, teraz ida przez schemat podajac po drodze suche dane zamiast opisac jak naprawde jezdzi sie autem jak w tym artykule. Tu praktycznie nie bylo zadnych danych liczbowych w tresci tylko w tabelce i tak powinno byc.

P.S. Gdzie sa te przyciski podnoszenia szyb? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeczytajcie go i powiedzcie, czy ktos dzisiaj pisze jeszcze takie

> artykuly bo IMO w dzisiejszej prasie moto to tylko czysto

> techniczny belkot nie to co Moto Magazyn to chyba przez ten

> miesiecznik pokochalem samochody, po wroceniu do domu z kiosku

Niestety... buu.gif Jeszcze 2-3 lata temu artykuły pisane "z sercem" można było znaleźć w "Motorze", a teraz to już niestety nie...

> czytalem calosc od deski do deski i na drugi dzien nie moglem

> sie juz odczekac nastepnego numeru

> szkoda ze juz go nie znajde na sklepowej polce

> pozdr.

Dlatego chyba już niedługo przestanę kupować i Motor, i Auto Świat, bo coraz mniej artykułów nadaje sie do czytania - dochodzi do tego, że najpierw czytam listy od czytelników, interwencje i porady - a reszte odkładam na później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe są Vmax dle tego auta... ze spoilerami i bez

Sprobuj u siebie - skocz na autostrade lub droge szybkiego ruchu i zmiejrz predkosc maksymalna po czym powtorz ten sam pomiar ze zlozonymi lusterkami zewnetrznymi - powinienes zyskac ok. 5 km/h zeby.GIF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety... Jeszcze 2-3 lata temu artykuły pisane "z sercem" można

> było znaleźć w "Motorze", a teraz to już niestety nie...

nie zgadzam sie z kolega. Motor jest według mnie niezłym czasopismem czytam go regularnie od 3 lat i nie zuważyłem, żeby jakość tekstów uległa pogorszeniu.

zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zgadzam sie z kolega. Motor jest według mnie niezłym czasopismem

> czytam go regularnie od 3 lat i nie zuważyłem, żeby jakość

> tekstów uległa pogorszeniu.

a nie zauwazyles ze niektore artykuly sa dziwnie podobne do tych ktore pare tygodni wczesniej byly w Auto Szmacie biglaugh.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety... Jeszcze 2-3 lata temu artykuły pisane "z sercem" można

> było znaleźć w "Motorze", a teraz to już niestety nie...

> Dlatego chyba już niedługo przestanę kupować i Motor, i Auto Świat,

> bo coraz mniej artykułów nadaje sie do czytania

ja przestalem kupowac jakies 1,5 roku temu, a kupowalem kazdy numer

> - dochodzi do

> tego, że najpierw czytam listy od czytelników, interwencje i

> porady - a reszte odkładam na później...

robilem tak samo ok.gif

teraz to techniczny belkot, a kiedys, dajmy na to wlasnie w MM, artykuly czytalo sie jak opowiadanie, przedewszystkim opisane byly wrazenia autora, fachowo i z dowcipem zlosnik.gif a tereaz jak cos czytam to czasem sie zastanawiam czy on chociaz siedzial w tym samochodzie czy tylko przeczytal dekumentacje techniczna od producenta oslabiony.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam sie, sam mam stosy MM

jesli ktos jeszcze ma archiwalne numery MM to moze moglby zeskanowac i wrzucic jakis szczegolnie ciekawy artykul hmm.gif ja do dzis pamietam test Lamborghini Diablo i instrukcje parkowania ok.gifhehe.gif niestety wiekszosc swojej kolekcji pozyczylem, jak sie pozniej okazalo - bezpowrotnie, koledze frown.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zgadzam sie z kolega. Motor jest według mnie niezłym czasopismem

> czytam go regularnie od 3 lat i nie zuważyłem, żeby jakość

> tekstów uległa pogorszeniu.

Ja niestety zauważyłem... Już dawno nie czytałem testu samochodu, który nie byłby "stekiem" danych technicznych. No może poza działem "Motopasje" w Motorze - tam jeszcze zdarzają sie artykuły, w które autorzy włożyli serce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Magazyn to było mistrzostwo świata, na naszym gruncie. sam Piotr R. Frankowski przyznawał w wywiadzie ze wyraznie wzoruje sie na miesięczniku Top Gear. to własnie frankowski wnosił do tej gazety duzo "świeżości". wiekszośc testów to były własnie takie opowiadania, a nie bezduszne schematy.

mam zachowane wiekszosc wydanych egzemplarzy MM skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moto Magazyn to było mistrzostwo świata, na naszym gruncie. sam Piotr

> R. Frankowski przyznawał w wywiadzie ze wyraznie wzoruje sie na

> miesięczniku Top Gear. to własnie frankowski wnosił do tej

> gazety duzo "świeżości". wiekszośc testów to były własnie takie

> opowiadania, a nie bezduszne schematy.

> mam zachowane wiekszosc wydanych egzemplarzy MM

no i Daniel Ratowski ok.gif te artykuly czytalem z takim samym przejeciem jak "Przygody Pana Samochodzika" w podstawowce zlosnik.gif marzylem ze kiedys bede takim dziennikarzem moto jak oni, jezdzic super furami, testowac codziennie cos innego i robic to co kocham ok.gif echhhh icon_rolleyes.gif rozmarzylem sie zlosnik.gif

a najbardziej w pamieciu utkwil mi m.in. wspomniany juz wczesniej test Lamborghini Diablo, Mitsubishi EvoVI i... (nie pamietam jaki to samochod byl) ale podczas testu ktorys z autorow wcinal Kite Kata z puszki, byla o tym wzmianka w tekscie i zdjecie ok.gifhehe.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i... (nie pamietam

> jaki to samochod byl) ale podczas testu ktorys z autorow wcinal

> Kite Kata z puszki, byla o tym wzmianka w tekscie i zdjecie

> pozdr.

To bylo porównanie Rollsa i BMW L7. konkluzja była ja pamietam taka, ze swietnie sie nimi jezdzi ale nikt nie chciał im drzwi otwierac zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To bylo porównanie Rollsa i BMW L7. konkluzja była ja pamietam taka,

> ze swietnie sie nimi jezdzi ale nikt nie chciał im drzwi

> otwierac

gratuluje swietnej pamieci ok.gif a drzwi nie chcial otwierac kierowca - kolega redakcyjny biglaugh.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się, MM to była gazetka nad gazety,

ja osobiście z obecnych to polecić tylko mogę "Auto Technika Motoryzacyjna", po kilku przerwach w wydawaniu ukazuje sie dośc regularnie

z nieco innych był przez chwile "GTclassic", teraz bodaj "classicauto"

reszta to za przeproszeniem "panie domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.