Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. technix odpowiedział G.O.A.T. na temat - Zrób to sam
    Wylej asfalt
  3. sherif odpowiedział G.O.A.T. na temat - Zrób to sam
    Zrobić na nowo drogę U nas już z 5lat nic nie rośnie ani na drodze ani na miejscach parkingowych. Tylko że korytowanie było z 1m wywiezione, potem gruz i kamyki. Do tego taki duży walec to zagęszczał.
  4. Dzisiaj
  5. bo szału dostaje. Kiedyś wystarczyło 2x na sezon opierdzielić Rundapem i był spokój. Mam drogę z kamyczków, która choć jest na drogowej podbudowie, ma tendencję do porastania chwastami, z którymi co roku walczę. Tak jak wcześniej oprysk dawał radę, tak od 2-3 lat opryski nie dają rady. No to kupiłem palnik i butlę, wypaliłem wszystko raz, dwa, zadowolony, filmiki w necie tip-top, że o ho ho ho, super, super... no i było przez tydzień, w drugim odrasta, w trzecim... Zaraz mnie coś strzeli. Co polecacie, bo droga ma być perfekcyjna a nie z jakimiś zielonymi dziadostwami.
  6. DamU odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Ja bym kupował takie jak w linkach powyżej + rozważył nowe jarzma.
  7. Tak większość to są kupska straszne. Kupiłem cupre Atece w cenie chinoli jak się ogarnę i odbiorę to opiszę.
  8. Ty w ogóle rzadko które auto byś kupił
  9. Też byłoby ok. Ważne żeby ściana z bloczków nie miała możliwości wpadania do środka kanału.
  10. W sieci są już w cenie od 129zł. za sztukę. Nowe. W sieci są już od 129zł nowe, za sztukę. Nie wiem co to warte. Nigdy nie kupowałem zacisków. https://allegro.pl/oferta/zacisk-hamulcowy-tyl-lewy-toyota-auris-1-2-2-0d-10-12-12-18-18558018598?offerId=18558018598&inventoryUnitId=7iSZN21AhZdCuX_hoSABvg&adGroupId=M2RmNzFhYjItMmVhNS00YjliLThjMzgtY2UyNmJjMzE4NTI5AA&campaignId=NGU4YzJlZGUtZjdlOS00YmNmLWFhYTctNDBjNWM4ODBjZjU0AA&clientId=Nzk3NDY1OTYAMTE2MzAyNTA5AA&sig=5799e0ca9e2e8d31486323e296ee7c49&utm_feed=cba59b59-8d0f-48d0-98a0-e9d1127523e2&utm_source=google&utm_medium=ads&gad_source=1&gad_campaignid=23552961753&gbraid=0AAAABCgoENeNmVyLxCmR_jmZUus5rb1ZV&gclid=CjwKCAjwuuPRBhAnEiwA2Ji8ejftzFPCnSIT2nIFNaj46BNO6EZiAkxx5QVWulOce7CFHDTDEOC08RoCyJkQAvD_BwE ARENA.PL👉 Kup ZACISK HAMULCA TYŁ LEWY TOYOTA AURIS I 2006 2007 2...Sprawdź 👀 ZACISK HAMULCA TYŁ LEWY TOYOTA AURIS I 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 na Arena.pl 🔥 Kupuj bezpiecznie 🔥 Wysyłka w 24h 🔥 Wejdź i sprawdź! ☝https://allegro.pl/oferta/zacisk-tyl-lewy-prawy-toyota-auris-e15-e18-2012-8397224554?offerId=8397224554&inventoryUnitId=v0pYmVYaVIvb-jiT4MtnbA&adGroupId=NzVkYzAwZDctYzE5Ny00YjAyLWI3NzQtMGQ5NTdlYmE5ZGU3AA&campaignId=OGZhN2NlNDItNDZiZC00NzAzLWI2NDctM2ZjNTU0ZTNjODAzAA&clientId=NDE2MTUwNTgA&sig=017295ede1e44a4d4a7ff5c5bd59623f&utm_feed=cba59b59-8d0f-48d0-98a0-e9d1127523e2&utm_source=google&utm_medium=ads&gad_source=1&gad_campaignid=23779591092&gbraid=0AAAABC_ArpO3pnlRPlvFNFwyuz-nwug8Q&gclid=CjwKCAjwuuPRBhAnEiwA2Ji8eoe1Gijtr_Dkua_ZkBFTURx5bDnlMHOc-yHrAFUgpPW61jns4ayZqxoCa-cQAvD_BwE Trzeba tylko sprawdzić obecny. Jaki system hamulcowy i średnica tłoczka. Średnicę często zacisk ma wybitą na obudowie.
  11. Ja tym gruz wożę do Pszok z budowy Do okola komina swietny woz za pare stowek na miesiac ale w zyciu bym tego nie kupil.
  12. futrzak odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Od dawna w takich typowych samochodach nie ma sensu regeneracja samemu (tym bardziej w warsztacie), bo koszt zacisku to może 2x tyle co zestawu naprawczego, dochodzi praca i ryzyko nieudanej regeneracji. Do takiego Aurisa to chyba nie kosztuje wiecej niż 150zł .
  13. jakubek odpowiedział mariuszandego na temat - MG3
    Tak samo o TSI. Na miliony silników problem ma promil Te nowsze evo2 już bez problemu są
  14. Zlecić mechanikowi to raczej nie będzie chciał bawić się w regenerację, a nawet jak się zgodzi to na pewno wyjdzie drożej niż zakup nowych albo regenerowanych. Zresztą to na tym też polega, że biorąc regenerowane to sprzedający pobiera kaucję dopóki nie otrzyma starych do regeneracji. Wtedy kaucję zwraca.
  15. A Ty byś się chciał wpakować w auto elektryczne na własność? Zwariowałeś? Oh, wait...
  16. Ale @kravitz ma rację, marka nieistotna bo jeżdżenie elektrykiem to zawsze wstyd, niezależnie od marki. Ludzie myślą, że Cię nie stać na paliwo.
  17. Jakoś mi się BMW i Merce ostatnio nie podobają, a elektryczne to już w ogóle.
  18. KYRTAP odpowiedział KYRTAP na temat - Motokącik
    100 konny 1.5 bluehdi
  19. Kardynalny błąd logiczny Nie patrzę przez pryzmat kasy, bo za darmo -> brak kasy
  20. ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre
  21. Sąsiad ma służbowe auto. Nie podskoczysz niczym. To jest najwyższy poziom ewolucji samochodowej.
  22. Zapytaj AI/ wujka Googla jakie powinno być to ciśnienie. IMHO trochę > 0,8 bar na wolnych. Jezeli tak, to powyższa rada @wladmar w zakresie kanałow olejowych jest Niekoniecznie musi to być przeskoczenie rozrządu. Złe cisnienie oleju przestawia nie w porę fazy rozrządu. Stąd błędy i brak mocy.
  23. masz sasiadow ? odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza
  24. Marka nieistotna. I tak będzie wypożyczone.
  25. czyli bmw albo merc
  26. WaWeR odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Zestaw do regeneracji powiedzmy 100-120 Nowy zacisk, ze 200. Jak robisz wszystko sam, OK. Jak masz komuś zlecić, to zgadnij co będzie wolał zrobić
  27. Podejrzewam, że regeneracja we własnym zakresie nie będzie mimo wszystko opłacalna. Stare zaciski mogą mieć np wżery, ramię od ręcznego wraz z osią podobnie. Całość po złożeniu popracuje nie wiadomo ile więc przysłowiowa "skórka za wyprawkę". Jak już to lepiej wziąć regenerowane. Tam przynajmniej całość jest piaskowana i szkiełkowana, a reszta części nowa. Chyba, że autor postu ma dostęp do piaskowania, szkiełkowania, zakupi nowe uszczelnienia plus inne drobiazgi. Tak też można. Koszt często podobny do zakupu kompletnego zamiennika, a te NTY z tego co się kiedyś orientowałem, nie są takie złe.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.